چرا دعوا؟؟!!!!!

نویسنده: davood

وبلاگ من
نویسنده: davood
21سالمه عشق ارسنال و کلا فوتبال خشن انگلیسی هستم یادم نیس چی شد طرفدار ارسنال شدم ولی فک کنم بعد از باخت نیمه نهایی اروپا جلو یونایتد بود کلا از تیمای خیلی قوی خوشم نمیاد برا همین اونموقع که ارسنال شکست ناپذیر بود از باختش خوشحال شدم متاسفانه!!!!البته اونموقع جدی فوتبال دنبال نمیکردم
کل بازدید: 18,902 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

چرا دعوا؟؟!!!!!

من نمیدونم چرا یه عده فقط دنبال اختلاف درست کردن هستن؟؟!!!!!


من هرروز که میام تو سایت امکان نداره چنتا پست درباره ونگر نبینم بعضی ها ازش دفاع میکنن و بعضی ازش انتقاد میکنن
من نمیفهمم چرا بعضی ها میخوان هواداران ارسنال رو 2 دسته کنن موافق ونگر و مخالف ونگر و این مسئله وقتی مسخره تر میشه که میبینیم ارسنال الان داره عالی نتیجه میگیره اما باز هم این بحثهای احمقانه ادامه داره
بعضی ها طوری از ونگر حمایت میکنن که انگار امکان نداره ونگر اشتباه کنه و این 6 سال بی جامی هیچ ربطی به ونگر نداره و بعضی ها هم طوری از ونگر انقاد میکنن که انگار ونگر هیچی حالیش نیست و مربی بزرگی که نیست هیچ حتی از ادمهای معمولی هم کمتر میدونه
ونگر هرچی که هست در هر صورت مربی ارسنال هست و موفقیت ونگر یعنی موفقیت ارسنال من شخصا از ونگر حمایت میکنم اما قبول دارم که ونگر اشتباه هم میکنه
من از این به بعد هر پستی که درباره ونگر باشه رو نمیخونم چه ازش انتقاد کنه چه ازش حمایت کنه
در کل ونگر مربی بزرگی هست با اشتباههای بزرگ
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 15/8/1390 | 14:06 گفت:

رفیق عزیز آقای رجایی من نمیدونم شما تا چه اندازه در جریان بحث های این چند روز بودی ولی اگه جریانو دنبال کرده باشی به من حق میدی همینجا یک عده میگن ونگر معصومه و یک عده اونو خود شیطان میدونن این اعتدال نیست حالا شما بگو همه معتدلن چیزی عوض نمیشه

mahdi rajaei در 15/8/1390 | 13:34 گفت:

من با نظرت موافقم.ولی اقای ارشدی همه معتدلند ولی نظر همه افراد یکسان نیست و فکر می کنم این کاملا منطقی.یکی با سیاستای ونگر موافق یکی مخالف ومن فکر می کنم این خوبه وطبیعی.
ولی ما باید یاد بگیریم به نظر هم احترام بگذاریم(البته این جمله کلی بود واشاره به شخصی نیست خواهشا سو برداشت نکنید.)عید همه هم مبارک.

mostafaa در 15/8/1390 | 13:28 گفت:

محتشم تمیزی اون عکس محمدرضا شاهه؟

علی ارشدی در 15/8/1390 | 12:45 گفت:

چه عجب یک آدم معتدل پیدا شد داشتم ناامید میشدم

محتشم تمیزی در 15/8/1390 | 10:07 گفت:

هــــــــی دل غافل