آرسنال اگه به هدفش برسه قهرمانه

نویسنده: محمود

وبلاگ من
نویسنده: محمود
محمود
کل بازدید: 9,527 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

آرسنال اگه به هدفش برسه قهرمانه

به نظر من واقعیت اینه حالا قبولش اگه سخته خودتون می دونید.اگه ونگر به هدف امسالش برسه قهرمانهدوستان عزیز قبلا هم چند بارگفتم باز هم میگم ولی انگار شما واقعیت رو نمی خواهید قبول کنید.امسال این تیم برای قهرمانی  در لیگ برتر و یا لیگ اروپا نیست این رو عملکرد و حتی صحبت های مسئو لان  باشگاه بارها نشون داده .
این فصل ونگر فقط هدفش موندن بین چهار تیم اول لیگ  هستش . پس با این دید و توقع بحث کنید . چون اصل برنامه و هزینه و هدف تعیین شده اینگونه بوده ، اگه قرار باشه هر تیمی با این هدف گزاری بیاد خلافشو ثابت کنه و قهرمان بشه پس بقه که کلی هزینه و برنامه ریزی کردن مثل بارسلون ، رئال و سیتی و.. اونا باید چکارکنن؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 4/11/1390 | 15:52 گفت:

خدا کنه حداقل به جام باشگاههای سال آینده برسیم...........

محمود در 4/11/1390 | 13:01 گفت:

اگه همه می دونید پس جدولو اینطور نگاه کنید و بگید آرسنال در چه وضعیتیه ( این هدف آرسناله )

Chelsea 41
Arsenal 36
Newcastle United 36
Liverpool 35
Stoke City 30
اگه میدونید پس چرا از خزید های ونگر حمایت می کنید یا از بازیکنایی که نگه داشته راضی هستید . ونگر مربی خوبیه تفکراتش هم خوبه اما برای قهرمانی کمی باید در خودش تغییر ایجاد بکنه و بازیکنای بهتری بگیره بازکن جوان و استعداد رو کردن خیلی عالیه اما بازیکن جوان با پول خوب مثل دی ماریا و اوزیل و... کم نیستن بخره خوب ،و بازیکن های خوبشو هم نگه داره . اینکه هانری رو بهترین موقع بدی بره بارسلون حالا مگه بازیکن قحطیه باز برگردوندش.

Hossein Y در 4/11/1390 | 12:17 گفت:

خوب يعني چي آرسنال الن 10 فصله كه هدفش بين 4 تيم شدنه اما هوادارا اينو نميخوان حالا قهرماني هم نه حد اقل بازي قشنگ كه ميخوان ببينن؟
بعدشم اين اسكلي مسئولان تيمه كه تيم رو براي قهرماني نميبندند چون تحمل هواداران رو ميبينند و به پول پرستي خودشون ادامه ميدن

davood در 4/11/1390 | 12:04 گفت:

سیتی یونایتد و تاتنهام که هیچی ولی چلسی ارسنال و لیور برا سهمیه بازی میکنن و بنظر من رقابت سر این نیست که کدوم قوی تره بلکه رقابت سر اینه که کدوم کمتر ضعیفه چون هر 3 افتضاح بازی میکنن
ولی در کل بنظر من در نهایت ارسنال چهارم میشه

توپچی جنوب در 4/11/1390 | 11:10 گفت:

با برگشتن مصدومامون وبازی های پیش رو ما تو لیگ 3میشیم.........

saeed در 4/11/1390 | 02:11 گفت:

الان 6 ساله که ونگر فقط حرف از قهرمانی رو می زنه ولی در عمل نشون داه که فقط به فکر 4 شدن تولیگ آخه کی می خوایید این رو بفهمید
ای لعنت به ونگر حرومزاذه بی شرف بی همه چیز پول پرست آشغال خود شیفته لجباز

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 01:29 گفت:

آره حمید درست میگه همونجوری کسی نمیومد به آرسنال حالا فکر کن چمپیونز هم نریم!!:((
واقعا ترسناکه..

hesam در 4/11/1390 | 01:27 گفت:

اصلن گرفتن سهميه بعيد نيست اولن چون با چلسي تو خونه داريم که ما تو اونجا برديم دومن چلسي خيلي متزلزله با غيرت توپچيا حتمن ميريم تو چهار تا

حمید فرازی در 4/11/1390 | 01:13 گفت:

اینو همه میدونن ولی امسال گرفتن سهمیه خیلی بعیده و این علاوه بر ضرر مالی میتونه دز نقل و انتقالات هم فوق العاده به ضررمون باشه

farhad soleymani در 4/11/1390 | 00:00 گفت:

ok