سوال

نویسنده: محمود

وبلاگ من
نویسنده: محمود
محمود
کل بازدید: 9,022 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

سوال

اگه فوتبالی باشید میشه خلاصه جواب داد؟این تیم مشکل داره خیلی هم بزرگ و ونگر و مسئولان آرسنال دارن طرفداراشونو فریب میدن . تیمی که بخواد جام ببره یا قهرمان بشه نباید اینقدر افت و خیز داشته باشه یه بار 8 تا میخوره دو تا بازی به زور میبره ، بازی چهار هیچ جلو رو مساوی میکنه وتا این بازی میلان و.... بعد ونگر این وسط دائما میگه ما باید به ثبات برسیم آخه پروفسور نیم فصل تموم شده پس کی به ثبات میرسی اگه فصل بعد میخوای به ثبات  برسی پس چرا فصل قبل بازیکنای خوبتو نتونستی نگه داری؟بازی مقابل میلان نشون داد که این تیم داخل زمین رهبری نداره و این قضیه بیداد میکرد اگه یه تیم نونهالان رو از نزدیک بازیشو ببینید متوجه میشید بازی اون شب آرسنال دقیقا همینطور بود اگه ونگر میتونست دلش میخواست وسط بازی مثل فوتسال تایم بگیره . (  بازی نونهالان  ویژگی هایی داره که مربی بوده باشید یا از نزدیک نگاه کنید متوجه میشید  )حرف های مصاحبه ونگر که تو این چند سال تا حالا اینطور صحبت نکرده بود نه حرفی از آینده بود نه ثبات و نه ایمان چون میدونه دیگه چیزی نمونده و دلش میخواد فقط این فصل تموم بشه .
اگه بازی میلان رو دید سوال

استراتژی ونگر تو این بازی چی بود؟  تهاجمی  ( برا برد)یا تدافعی (برا مساوی و نباختن)
 
آیا سیستم  و ترکیب با استراتژی همخوانی داشت؟

 آیا داخل زمین بازیکنان توان اجرای برنامه مورد نظر تیم رو داشتند وچه کسی توی زمین رهبری میگرد ؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:41 گفت:

بازیکنای ما از کیفیت پایین تری نسبت به میلانی ها داشتندو....

چون حتی نتونستیم یه توپ رو چارچوبشون بیاریم....

یه دفاع محکم رو بسته بودن.......

ali jamshidi در 29/11/1390 | 10:30 گفت:

واقعاً با امانوئل پتی موافقم. به چه روزهایی رسیدیم

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:18 گفت:

مراجعه کنید به حرفهای صد در صد درست امانوئل پتی ، همه نمی فهمن کلا ، پتی ، برگ کمپ ، رایت ، آدامز ، دیکسون و وینتربرن و ویرا که هر روز دارن مصاحبه می کنن. فقط شخص شخیص آقای ونگر می فهمه چی درسته در این تیم!

مرتضی در 28/11/1390 | 21:38 گفت:

حالا از ما گفتن بود . به نظرم اگه جان اوشی واسه فصل بعد بگیریم خوبه . یه مدافع غول پیکر هم نیاز داریم که هر مهاجمی از دیدنش بترسه

علی ارشدی در 28/11/1390 | 21:02 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2310&BlogId=43

حامد مبينى در 28/11/1390 | 20:58 گفت:

بومييييى؟؟؟ ...كى رونى يا فرديناند يا لمپارد يا ترى؟؟؟؟...... دقيقا" قرار بود ما مثل ميلان باشيم ( تهاجمى ) و ميلان مثل ما ( ترسو و بهم ريخته ).....

مرتضی در 28/11/1390 | 20:04 گفت:

ما بازیکن بومی میخوایم

hesam در 28/11/1390 | 19:50 گفت:

بي محتوا!