سوال

نویسنده: محمود

وبلاگ من
نویسنده: محمود
محمود
کل بازدید: 9,122 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

سوال

اگه فوتبالی باشید میشه خلاصه جواب داد؟این تیم مشکل داره خیلی هم بزرگ و ونگر و مسئولان آرسنال دارن طرفداراشونو فریب میدن . تیمی که بخواد جام ببره یا قهرمان بشه نباید اینقدر افت و خیز داشته باشه یه بار 8 تا میخوره دو تا بازی به زور میبره ، بازی چهار هیچ جلو رو مساوی میکنه وتا این بازی میلان و.... بعد ونگر این وسط دائما میگه ما باید به ثبات برسیم آخه پروفسور نیم فصل تموم شده پس کی به ثبات میرسی اگه فصل بعد میخوای به ثبات  برسی پس چرا فصل قبل بازیکنای خوبتو نتونستی نگه داری؟بازی مقابل میلان نشون داد که این تیم داخل زمین رهبری نداره و این قضیه بیداد میکرد اگه یه تیم نونهالان رو از نزدیک بازیشو ببینید متوجه میشید بازی اون شب آرسنال دقیقا همینطور بود اگه ونگر میتونست دلش میخواست وسط بازی مثل فوتسال تایم بگیره . (  بازی نونهالان  ویژگی هایی داره که مربی بوده باشید یا از نزدیک نگاه کنید متوجه میشید  )حرف های مصاحبه ونگر که تو این چند سال تا حالا اینطور صحبت نکرده بود نه حرفی از آینده بود نه ثبات و نه ایمان چون میدونه دیگه چیزی نمونده و دلش میخواد فقط این فصل تموم بشه .
اگه بازی میلان رو دید سوال

استراتژی ونگر تو این بازی چی بود؟  تهاجمی  ( برا برد)یا تدافعی (برا مساوی و نباختن)
 
آیا سیستم  و ترکیب با استراتژی همخوانی داشت؟

 آیا داخل زمین بازیکنان توان اجرای برنامه مورد نظر تیم رو داشتند وچه کسی توی زمین رهبری میگرد ؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:41 گفت:

بازیکنای ما از کیفیت پایین تری نسبت به میلانی ها داشتندو....

چون حتی نتونستیم یه توپ رو چارچوبشون بیاریم....

یه دفاع محکم رو بسته بودن.......

ali jamshidi در 29/11/1390 | 10:30 گفت:

واقعاً با امانوئل پتی موافقم. به چه روزهایی رسیدیم

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:18 گفت:

مراجعه کنید به حرفهای صد در صد درست امانوئل پتی ، همه نمی فهمن کلا ، پتی ، برگ کمپ ، رایت ، آدامز ، دیکسون و وینتربرن و ویرا که هر روز دارن مصاحبه می کنن. فقط شخص شخیص آقای ونگر می فهمه چی درسته در این تیم!

مرتضی در 28/11/1390 | 21:38 گفت:

حالا از ما گفتن بود . به نظرم اگه جان اوشی واسه فصل بعد بگیریم خوبه . یه مدافع غول پیکر هم نیاز داریم که هر مهاجمی از دیدنش بترسه

علی ارشدی در 28/11/1390 | 21:02 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2310&BlogId=43

حامد مبينى در 28/11/1390 | 20:58 گفت:

بومييييى؟؟؟ ...كى رونى يا فرديناند يا لمپارد يا ترى؟؟؟؟...... دقيقا" قرار بود ما مثل ميلان باشيم ( تهاجمى ) و ميلان مثل ما ( ترسو و بهم ريخته ).....

مرتضی در 28/11/1390 | 20:04 گفت:

ما بازیکن بومی میخوایم

hesam در 28/11/1390 | 19:50 گفت:

بي محتوا!