عناوین مهم روزنامه های ورزشی3 فوریه

نویسنده: اميرحسين اباذري

وبلاگ من
نویسنده: اميرحسين اباذري
17سالمه.عاشق همیشه ارسنال
کل بازدید: 15,646 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

عناوین مهم روزنامه های ورزشی3 فوریه

عناوین مهم روزنامه های ورزشی3 فوریه...............................................................................................................................................
 


* خوزه مورینیو (Jose Mourinho) آماده است تا با یک بازگشت دیدنی به مربیگری چلسی بازگردد.


* اندی جانسون (Andy Johnson) به یک قرارداد جدید در فولهام نزدیک می شود.

* دیوید ویر (
David Weir) بدون قرارداد به شفیلدیونایتد پیوسته است.

* جان تری (
John Terry) امروز یک روز حساس خواهد داشت که آیا کاپیتان تیم ملی انگلیس در یورو 2012 خواهد بود یا خیر.

* ال حاجی دیوف (
El-Hadji Diouf) یک قرارداد جدید با باشگاه دسته اولی دانکستر تا پایان فصل امضا کرد. 

 


* ریو فردیناند (Rio Ferdinand) می خواهد در دیدار یکشنبه مقابل چلسی در استمفوردبریج با جان تری (John Terry) دست ندهد.

* کارلوس توز (Carlos Tevez) ممکن است هنوز اشتیاقی برای ترک من سیتی داشته باشد چرا که پنجره نقل و انتقالات باشگاه های روسی هنوز باز است.

* استیو کین (
Steve Kean) سرمربی بلکبرن تقاضا از کریس سامبا (Chris Samba) برای کمک به بحران دفاعی این تیم را رد کرد.

* ادن هازارد (
Eden Hazard)
سوپراستار بلژیکی به باشگاه های لیگ برتری هشدار داد که می خواهد این
تابستان به لیگ برتر بیاید و بین من سیتی و چلسی یک تیم را انتخاب خواهد
کرد.

* ال حاجی دیوف (
El-Hadji Diouf) و حبیب بیه (Habib Beye) با قراردادهای جدیدی با دانکستر موجب افزایش روحیه این تیم شدند.

 * ریو فردیناند (Rio Ferdinand) خشمگین اقدام اتحادیه فوتبال انگلیس در مورد اتهام جان تری (ohn Terry) را یک جک دانست.

 


* رئال مادرید می خواهد با فروش گونزالو هیگواین (Gonzalo Higuain) به چلسی در تابستان آینده پول لازم برای خرید سرخیو آگئرو (Sergio Aguero) را فراهم کند.

* آندری آرشاوین (Andrey Arshavin) انتقال به تیم روسی آنژی را رد کرد.

* هورلیو گومز (
Heurelho Gomes) دروازه بان تاتنهام در روز پایانی نقل و انتقالات، انتقال به زسکامسکو را رد کرد.

* پس از مذاکرات اضطراری 14 عضو هیأت رئیسه اتحادیه فوتبال انگلیس انتظار می رود جان تری (
John Terry) برای دومین بار از کاپیتانی تیم ملی انگلیس خلع شود.

* سر الکس فرگوسن (
Sir Alex Ferguson) ممکن است یکی دیگر از جوانانش را از دست دهد. ازکیل فرایرز (Ezekiel Fryers) مدافع جوان این تیم قرارداد جدیدی با دستمزد هفتگی 1,500 پوند در هفته را رد کرده است.

* مائوریسیو ایسلا (
Mauricio Isla)
بازیکن تیم اودینزه فاش کرد در تابستان مورد علاقه لیورپول بوده است و آن
ها برای این هافبک شیلیایی 23 ساله حاضر بوده اند 12 میلیون پوند
بپردازند.


 * جان تری (John Terry) برای دومین بار کاپیتانی تیم ملی انگلیس را در پی اتهام توهین نژادپرستانه از دست می دهد.


 
* شب گذشته کلمات خشمگینانه ای پس از
انتقال نیکیکا یلاویچ (Nikica Jelavic) به اورتون، بین این مهاجم کروات و
باشگاه رنجرز رد و بدل شد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 15/11/1390 | 07:37 گفت:

جالب و به روز بود-ممنون

توپچی جنوب در 15/11/1390 | 02:18 گفت:

یعنی اینم پول پرسته مثل سمیرNA $ RI ؟
باید تا تابستون صبر کرد و دید!!!!!!!!!!

اميرحسين اباذري در 15/11/1390 | 00:36 گفت:

بابا خودم ترجمه کردم !!!!!!!!!

arash در 15/11/1390 | 00:32 گفت:

چند وقت پیش خودش گفته بود به جای چلسی ترجیح میدم به تیم با اصالت تری مثل آرسنال یا لیورپول برم!!!!!

حمید فرازی در 15/11/1390 | 00:27 گفت:

علی چیکارش داری.شاید بنده خدا خودش ترجمه کرده.کاری کردی که خودشم شک کرد.امیر حسین حالا راستشو بگو اینا رو از کجا آوردی عمو؟
حسین کلا این هازاد شخصیت چندگانه ای داره.من هنوز نتونستم بشناسمش

ramin kazemi در 15/11/1390 | 00:02 گفت:

این آزارد چه هشدار وحشتناکی داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!من که ترسیدم.

علی ارشدی در 15/11/1390 | 00:00 گفت:

چشم :))

اميرحسين اباذري در 14/11/1390 | 23:59 گفت:

هيس هيس علي صداشو در نيار

علی ارشدی در 14/11/1390 | 23:43 گفت:

کپی از گانرز؟ وای وای وای چه بچه بدی :))))

حمید فرازی در 14/11/1390 | 23:34 گفت:

مرسی

سید سجاد حسینی در 14/11/1390 | 23:10 گفت:

هازارد هم به آرسنال نمیاد؟!!؟!

مصطفي اكرامي در 14/11/1390 | 23:02 گفت:

مرسی ،خیلی خوب بود

sepehr najafian در 14/11/1390 | 22:54 گفت:

چه ميکنه اين جان تري.در ضمن مرسي

Saeed Milani در 14/11/1390 | 22:53 گفت:

مرسی ، زحمت کشیدی دستت درد نکنه