خبر خبر

نویسنده: اميرحسين اباذري

وبلاگ من
نویسنده: اميرحسين اباذري
17سالمه.عاشق همیشه ارسنال
کل بازدید: 17,686 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

خبر خبر

خبر خبر


دو تا از خبرنگار ها و کارشناسای فوتبال در مورد انتقال کازورلا و شاهین با شبکه ESPN مصاحبه کردن.

- آقای Raphael Honigstein گفته انتقال شاهین به آرسنال خیلی نزدیک شده. همچنین گفته اگه آرسنال بتونه این دو بازیکن رو بخره، تفاوت زیادی براشون ایجاد میکنه. به قدم رو به جلوی بزرگه.

- آقای Sid Lowe هم فرموده کازورلا در 48 ساعت آینده رسما آرسنالی میشه. بعد از توانایی هاش گفته که خیلی عالیه و جفت پا بازی میکنه و ضربه آزاد زن خوبی هم هست.

- اسکای اسپورت به نقل از منابع داخلی در مالاگا خبر داده که امروز کازورلا و مدیربرنامه هاش از این باشگاه درخواست انتقال به آرسنال رو میکنن.


(( به نظرم نهایتا تا چهارشنبه خبر رسمی انتقال کازورلا بیاد ... حداکثر ! ))

(( مشکلی که با قرارداد شاهین هست ، اینه که آرسنال در صورتی همه حقوق این بازیکن رو میده که بند خرید دائمی هم در قرارداد باشه. در غیر این صورت درخواست کرده که رئال نصف حقوق رو بده. به خاطر همین فعلا انتقال معلق شده اما دو باشگاه هنوز دارن مذاکره میکنن و امکان داره به توافق هم برسن. ))      ونگر در مورد فروش ارشاوین گفته که ما باید با ارشا حرف بزنیم ، اون هنوز میتونه تو تیم بمونه.همشو از یه سایت دیگه کپی کرم دیگه ببخشید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان الهیاری در 10/5/1391 | 21:14 گفت:

شورله?
یا خدا
این بشر خیلی مهاجم خفنی هست؛تازه 20سالشه
دوسال دیگه پا میگیره این بازیکن

mohsen در 10/5/1391 | 17:44 گفت:

کارمون به کجا رسیده واسه انتقال نوری شاهین و کازورلا به هم تبریک میگیم!!! ولی بازم جای شکر داره و از هیچی بهتره

parsa در 10/5/1391 | 14:26 گفت:

مرسی داداش
شانچستر شورله رو خرید

soroosh در 10/5/1391 | 11:42 گفت:

حسین کازورلا دقیقا دردِ آرسنال رو دوا می کنه
شاهین هم در صورتی که بیاد آرسنال فوق العاده عمل خواهد کرد
بهشون بدبین نباش
جفتشون خیلی مهم هستن

soroosh در 10/5/1391 | 11:41 گفت:

اگه هر دوتاشون اضافه شن یکی از قوی ترین ترکیب های چند سال اخیر رو خواهیم داشت
حتی به نظرم از سال 2007 هم قوی تر میشیم

nima در 9/5/1391 | 21:55 گفت:

حسین جان مثل این که تو انتظار داری رونالدو و مسی یا نیمار و بخریم!!!
اکثر ما خوش حالیمون برای این که 7،6 سال یه همچین فصل نقل وانتقالات شلوغی برا تیم ندیده بودیمو الان خیلی خوبه که ونگر یکم به فکر افتاده!!!
حالا نمیدونم تو چرا اینقد با کازورلا مشکل داری...

iman sanaei در 9/5/1391 | 20:22 گفت:

کازورلا خیلی عالیه

رضا توپچی در 9/5/1391 | 20:21 گفت:

تشکر...
آقا یه سوال دارم:شما اميرحسين اباذري هستی یا میثاق جی.تی؟؟؟!!!
شوخی کردم به دل نگیریا

ehs در 9/5/1391 | 20:14 گفت:

هر دو شون خوبن!! ایکاش منبعت رو می نوشتی!!
من کم کم دارم نگران خط حملمون می شم!! با رفتن شاماخ و بنتنر و ارشا و رابین ما فقط محتاج پولدی و جیرود می شم!!کلا امید ما به بازیکنهای جوون مونه مثل چمبو و ریو ولی واقعا امیدوارم این دو تا تو لیگ جدید و تیم جدید زود و خوب جا بیوفتن!!! وگرنه ما باز تو خط حمله دچار مشکل می شیم!

سينا در 9/5/1391 | 16:51 گفت:

حسين جون يه بازيكن خوب معرفي كن كه هم ما خوشمون بياد هم ارسن هم خودت

سينا در 9/5/1391 | 16:48 گفت:

خدا كنه بياد ولي اينجوري كه من شنيدم احتمال داره تاتنهام هم رقيب شه
ولي در كل مرسي از خبرت

حسین در 9/5/1391 | 16:45 گفت:

خستمون کردین والا!!

از هر سه تا پست بلاگ دو تاش در مورد شاهین و کاسورلا هست.حالا انگار کین اینا؟؟؟جفتشون رو با هم مخلوط کنی یه بازیکن خوب ازش در نمیاد.

امیدوارم باشگاه دنبال خرید های بهتر و جاه طلبانه تری بده و رویاهای ما هم انقدر سخیف نشده باشه که برای اومدن کاسورلا و شاهین بی تاب بشیم.

امین در 9/5/1391 | 16:27 گفت:

من که گفتم تا 48 ساعت آیینده میاد و به شاهین نزدیکیم....دمت گرم

میلاد آرشام در 9/5/1391 | 16:20 گفت:

امسال ما دابل میکنیم

از من گفتن بود

دادا نفست داغ!

Farhad Rahbari در 9/5/1391 | 15:07 گفت:

دمت گرم
چی بشه این فصل