عکس وترول 4

نویسنده: اميرحسين اباذري

وبلاگ من
نویسنده: اميرحسين اباذري
17سالمه.عاشق همیشه ارسنال
کل بازدید: 17,712 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 فابریزیو رومانو ( ژورنالیست اسکای ) : کوتینیو به آرسنال پیشنهاد شده است. باید دید آرسنال چه تصمیمی خواهد گرفت. آرسنال فعلا تمرکزش روی ویلیان است (که البته کار قراردادش انجام شده است) فابریزیو رومانو ( ژورنالیست اسکای ) : کوتینیو به آرسنال پیشنهاد شده است. باید دید آرسنال چه تصمیمی خواهد گرفت. آرسنال فعلا تمرکزش روی ویلیان است (که البته کار قراردادش انجام شده است)
یوونتوس آماده است تا داگلاس کاستا + پول نقد را با کالازت معاوضه کند ...  کاستا ۱۸ بازی را به عنوان وینگر راست بازی کرده است و ۷ بازی به عنوان هافبک هجومی به میدان رفته است. برخی رسانه‌ها از علاقه یوونتوس برای معاوضه رومرو (مدافع وسط) با لاکازت خبر دادند.قیمت نوشته شده در تصویر از ترانسفرمارکت گرفته شده است یوونتوس آماده است تا داگلاس کاستا + پول نقد را با کالازت معاوضه کند ... کاستا ۱۸ بازی را به عنوان وینگر راست بازی کرده است و ۷ بازی به عنوان هافبک هجومی به میدان رفته است. برخی رسانه‌ها از علاقه یوونتوس برای معاوضه رومرو (مدافع وسط) با لاکازت خبر دادند.قیمت نوشته شده در تصویر از ترانسفرمارکت گرفته شده است
آرسنال علاقمند است تا هافبک پورتو را به خدمت بگیرد. دانیلو پریرا هافبک میانی است که پورتو برای او تگ قیمتی ۳۰ میلیون یورو را در نظر گرفته است اما آرتتا میخواهد او را با ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد!!!! آرسنال علاقمند است تا هافبک پورتو را به خدمت بگیرد. دانیلو پریرا هافبک میانی است که پورتو برای او تگ قیمتی ۳۰ میلیون یورو را در نظر گرفته است اما آرتتا میخواهد او را با ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد!!!!
 امری پیشنهاد خرید متئو گندوزی را برای آرسنال فرستاده است. تیم‌تاک در این مورد نوشت: با توجه به عدم علاقه آرتتا برای همکاری با گندوزی و علاقه امری به او، احتمال این انتقال بالا خواهد بود. امری پیشنهاد خرید متئو گندوزی را برای آرسنال فرستاده است. تیم‌تاک در این مورد نوشت: با توجه به عدم علاقه آرتتا برای همکاری با گندوزی و علاقه امری به او، احتمال این انتقال بالا خواهد بود.
سان نوشت: فولهام آماده است تا پیشنهادی ۱۲ میلیون پوندی برای خرید چمبرز، مدافع آرسنال بدهد. چمبرز پیش از این بصورت قرضی برای فولهام بازی کرده بود. سان نوشت: فولهام آماده است تا پیشنهادی ۱۲ میلیون پوندی برای خرید چمبرز، مدافع آرسنال بدهد. چمبرز پیش از این بصورت قرضی برای فولهام بازی کرده بود.
ترابوزان اسپور مذاکرات خود را با آرسنال برای جذب محمد الننی، بازیکن مصری توپچی‌ها آغاز کرده است. ترابوزان اسپور مذاکرات خود را با آرسنال برای جذب محمد الننی، بازیکن مصری توپچی‌ها آغاز کرده است.
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
تبلیغات توپچی

عکس وترول 4


عکس وترول 4لحظاتی به علامت + که در وسط دایره قرار دارد خیره شوید. نقطه متحرک را پس از لحظا تی به رنگ سبز خواهید دید

حالا زمان بیشتری را بر روی علامت + تمرکز کنید پس از لحظا تی نقاط صورتی اهسته اهسته ناپدید خواهد شد

2-عجیب اینجاست که هیج نقطه سبزی در این عکس در کار نیست و در واقع نقاط صورتی نیز ناپدید نمی شوند

نتیجه- این دلیل محکمی است که بدانیم ما همیشه دنیای خارج را انگونه که هست نمی بینیم

این ترول مربوط به جاستینه،بنده خدا حواسش نبود

وقتی دیر رسیدی یر کلاس این کارو بکن

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 20/6/1391 | 18:06 گفت:

اون پسره تو کلاس میره با حال بود دمت گرم

hamed در 19/6/1391 | 19:30 گفت:

جالب بود مرسی

hamed در 19/6/1391 | 19:30 گفت:

جالب بود

masoud mahmudpur در 19/6/1391 | 18:05 گفت:

خیلی عالی بود.مرسی

? در 19/6/1391 | 17:31 گفت:

لپ تاپ اون پیرزنه مث مال منه!!!!!!!!!!!!!!!

حمید pires در 19/6/1391 | 16:45 گفت:

مرسی امیر حسین. شعبده بازی مجازی به این میگن.

Hamed در 19/6/1391 | 11:45 گفت:

) باحاللللللللل

سید امین هاشمی در 19/6/1391 | 11:17 گفت:

مرسی امیر حسین جان

♥Arsenal♥ در 19/6/1391 | 05:46 گفت:

علی ارشدی: داش حمید اونی که شما مد نظرته زنونه ش هم هستا


خب اسمش فرق داره......

sepehr najafian در 19/6/1391 | 02:49 گفت:

قضيه ي چارلي آدام شده شبيه فابرگاس شده

sepehr najafian در 19/6/1391 | 02:47 گفت:

خب چون خبر جديدي نبود.پست بدي نبود

شایان در 19/6/1391 | 02:47 گفت:

درباره اون عکس خرید های لیورپول باید بگم،بینشون چارلی ادام ناکام ترین و یجورایی احمق ترین بود!بازوبند کاپیتانی و همه کاره بودن تو بلکپول ،بلکپولی که چیزی تابازگشت به لیگ فاصله نداشت،ول کرد رفت لیورپول!الأنم استوک شد رفت!‏..

محمد در 19/6/1391 | 02:18 گفت:

با عرض شرمندگی ؛ ولی این پست ها جاش تو فیس بوکه نه تو سایت آرسنال
لطفا مراعات کنید .

علی ارشدی در 19/6/1391 | 01:06 گفت:

داش حمید اونی که شما مد نظرته زنونه ش هم هستا

سروش در 19/6/1391 | 00:32 گفت:

لایک...

HOSSEIN در 19/6/1391 | 00:22 گفت:

اون دیر رسیدن به کلاسخ خیلی جالب بود.

♥Arsenal♥ در 19/6/1391 | 00:21 گفت:

اون ترول که دیر میاد سر کلاس واسه تبلیغ یک وسیله بهداشتی مردونست که دقت کنید فقط مردونست× با ک شرو میشه با م تموم میشه هست........


دمت گرم با حال بود

sepehr najafian در 18/6/1391 | 23:36 گفت:

بعضي ها رو ديده بودم.ولي اونايي هم که نديده بودم باحال بود.

sepehr najafian در 18/6/1391 | 23:33 گفت:

اولي خيلي باحال بود

hesam در 18/6/1391 | 23:24 گفت:

merc...