دربی/غیرت/آخرین فرصت

نویسنده: وحید

وبلاگ من
نویسنده: وحید
25ساله-دانشجو عمران-عاشق آرسنال و آرسن ونگر عاشق فیلم و سریال-عاشق والیبال و فوتسال
کل بازدید: 16,348 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

دربی/غیرت/آخرین فرصت

با سلام میخواستم از شما دوستان اطلاعاتی راجع به بازی با تاتنهام بگیرم.بعد از بازیهای گذشته و حذف از لیگ قهرمانان و جام حذفی دیگه دل ودماغ کامنت گذاشتن نداشتم و دیگه نا امیدی به اوج خودش رسیده بود ولی چه کنم که هنوز این تیم برام مهمه و میخواستم بدونم برا بازی دربی مصدوم و محرومای دوتا تیم کیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برنامه خرید و بودجه تیم برا خرید تو چه وضعیه؟به نظرتون ونگر آخر کارشه؟گواردیولا گزینه خوبیه؟آیا ونگر میره یا تو قسمتای دیگه باشگاه فعلیت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکمی سوالام زیاد شد ببخشید ولی چند وقتی خبرای تیمو دنبال نمیکردم خواهش میکنم با دقت و صحت ج بدین.............................................................
......................................متشکرم..............................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 5/12/1390 | 19:17 گفت:

حمید جان من منظورم تیمی بود که یه level از بارسا و رئال از لحاظ بازیکن پایینتر باشه. مثلا تیمایی در حد اینتر یا چلسی، اسم هم بردم. حالا اگه به نظر تو چلسی و تاتنهام و اینتر کوچیکن و کلا ستاره ندارن که یه بحث جداست.
فرانسه و هلند هم اگرچه تیمی در حدو حدود قهرمانی اروپا نداره اما قهرمانی همون کشور و راهیابی به مراحل بالای اروپا هم میتونه افتخار آفرین باشه. کدوم مربی بدش میاد توی کشور های مختلف افتخار آفرینی کنه؟ توی همون فرانسه هم اگه بتونه هر دو جام رو بگیره و از مرحله اول لیگ قهرمانان صعود کنه جاودانه میشه. اینطوری فکر نمی کنی؟

احسان در 5/12/1390 | 14:33 گفت:

حداکثر کاری که ارسنال این فصل میتونه بکنه

1- جبران باخت میلان حتی در صورت حذف

2- چهارمی لیگ برتر

البته فک کنم اولی بشه ولی دومی؟؟؟

دانیال در 5/12/1390 | 13:29 گفت:

چه نا امید!

hamed در 5/12/1390 | 00:25 گفت:

به امید پیروزی

حمید فرازی در 4/12/1390 | 23:09 گفت:

میلاد خودش بهت گفته؟ :دی

به نظر من این که میگیم میخواد بره تیمای کوچیک تا خودشو ثابت کنه حرفای ما هست و این تفکر بچه گانه هست.اکثر مربیان بزرگ با تیمای بزرگ کار کردن و حداقل از تیمی کوچیک شروع کردن و بعد به تیمی بزرگ رفتن.کم تر مربیانی رو سراغ دارم که بعد از موفیت به تیمی کوچیک برن که کاملا هم طبیعیه.این که بره تیم ملی بحثش جداست و باید ببینیم بعد از یورو چه اتفاقاتی رخ میده ولی اعتقاد دارم به در یه تیم باشگاهی بزرگ کارشو ادامه میده که قطعا فرانسه و هلند تیمی خیلی بزرگی ندارن و آلمان هم احتمالش هست که البته در آلمانی ها زیاد با اسپانیایی ها همکاری نکردن که اینم میتونه احتمال این امرو کاهش بده و معتقدم اگه قرار باشه بارسا رو ترک کنه میاد انگلیس که باید ببینیم اونجا چه اتفاقتی رخ میده

البته همینطور که اشاره کردی ونگر در بین گزینه های بارسا نیست و من اعتقادم بر اینه که فصل آینده هم در آرسناله چون از همین الان دارن برنامه ریزی میکنن که این میتونه دلیلی برای موندنش باشه.

میلاد کشوری در 4/12/1390 | 22:05 گفت:

ونگرکه اصلا جزو مربیان احتمالی جانشین گواردیولا که بارسا دنبالشونه نیست.
گواردیولا هم بعیده که بیاد آرسنال، چون حتی اگه آرسنال فصل رو جزو 4 تیم بالای جدول تموم کنه و رابین بمونه و مدیریت هم به این نتیجه برسه که سیاستش شکست خورده و رقم بالایی رو برای خرید اختصاص بده، باز هم از اونجا که روحیه و اعتماد به نفس تیمی آرسنال در این سالها ضربه خورده و ممکنه بحران فعلی به سال بعد هم منتقل بشه، باعث میشه که گواردیولا رغبت چندانی برای مربیگری آرسنال نداشته باشه. من که فکر می کنم گواردیولا آخرش همونجا می مونه ولی حتی اگه بخاد بره به تیمی میره که با قهرمانی بتونه ثابت کنه که بدون ستاره های بارسا هم حرفی برای گفتن داره و افتخارات گذشتش ربط زیادی به مسی وژاوی و اینیستا و ... نداشته.
به شخصه فکر میکنم که اگه بارسا نمونه، احتمالا مقصدش مربیگری تیم ملی باشه (چون تعداد بازی کمتر و استرس کمتری داره) و بعد از یورو خیلی از تیم های اروپایی به مربی جدید نیاز دارن
اگر هم بخاد در عرصه ی باشگاهی به کارش ادامه بده، اسپانیا رو کلا ترک می کنه، توی انگلیس هم اگه بره اول تاتنهام بعد چلسی مد نظرشه. هرچند که احتمال مربیگری یه باشگاه فرانسوی، هلندی یا آلمانی براش بیشتر باشه.

توپچی جنوب در 4/12/1390 | 20:27 گفت:

حرف های من رو حمید فرازی زده میتونی بری پایین بخونی با تشکر

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 16:52 گفت:

هیچ مربی حاضر نباشه، ببخشید

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 16:28 گفت:

در ضمن فکر کنم هیچ مربی صاحب سبکی مثل آرسن ونگر عزیز و دوست داشتنی خودمون حاضر باشه ریسک رفتن به بارسا و جانشینی گواردیولا رو بپذیره، اگه بره و خراب کنه احتمالاً از لحاظ حرفه ای آبرویی براش نمی مونه

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 16:18 گفت:

آقا جواد تا اونجا که من میدونم بچه های آرسنالی از بارسا دل خوشی ندارن نه رئال، من که طرفدار هیچ کدومشون نیستم ولی اون روزی که بارسا افت کنه به نفع همه فوتبال دنیاست، فکر می کنم الان همه یه جورایی قبول دارن که فوتبال اروپا یه جورایی بی مزه شده، از الان تا 80% میشه گفت بارسا قهرمانه، نمیدونم بازی بارسا با بایرلورکوزن رو دیدی یا نه ولی از طنزای بی مزه و خسته کننده 90 قسمتی خودمون هم بدتر بود، البته بیشتر نیمه اولش، واقعاً وجود همچین تیمی تو فوتبال اروپا نعمتیه ولی قبول کن اگه قرار باشه یه تیم همیشه اول باشه دیگه رقابت مزه ای نداره، فرض کن تیم آرسنال 2004 الانم بود، حتی خودمونم خسته می شدیم از بی رقیبی

جواد تی تی در 4/12/1390 | 16:09 گفت:

تو فوتبال امروز دنیا مربی 70 درصد یک تیمه مگه همین بارسلونا با فرانک رایکارد به بن بست نرسید که تیم 20 لالیگا رو هم نمیتونست ببره هون موقع هم این بازیکن ها بودند پس این که گواردیولا به خاطر بازیکن هاش موفقه یک لطیفه بزرگه
یک احتمال هم جابهجا شدن گواردیولا و ونگره ، گواردیولا که دنبال یک تجربه جدید هست و ونگر هم میتونه در هر تیمی به جز ارسنال موفق باشه . پس خدا کنه ونگر بره بارسلونا گواردیولا بیاد ارسنال ، هم برای ونگر خوبه هم ارسنال هم گواردیولا هم بارسلونا ، این وسط فقط سر رئال بی کلاه میمونه که چی از این بهتر !!!

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 15:54 گفت:

در مورد موفق شدن گواردیولا تو آرسنال هم شک نکنید، مربی که بزرگه همه جا بزرگه، فوتبال اروپا که ایران نیست که، فوتبال اونا عین شطرنجه، برای همین وقتی آرسنال تو بازی با میلان هیچ برنامه ای نداشت شاخ درآوردم، درسته که تیمای بزرگ به ستاره هاشون خیلی متکی هستن ولی نقش اصلی رو مربی داره، حتی تو ایران یه وقتایی اینجوریه، مثل قلعه نوعی، به نظرم خیلی بی انصافیه که بگیم بارسا بیشتر موفقیتاش به خاطر بازیکناشه، حتی اگه باشه هم بازم همه اینا رو خود گواردیولا تو لاماسیا پرورش داده، خلاصه بازم می گم خدا کنه ونگر بره رئال گواردیولا بیاد آرسنال، هم برای ونگر خوبه هم آرسنال هم گواردیولا هم رئال، این وسط فقط بارسا ضرر می کنه که چی از این بهتر

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 15:47 گفت:

من فقط بخش رفتن ونگر رو می دونم که مثل اینکه احتمالش زیاده، گواردیولا هم که 90% خیال تمدید قرارداد نداره(درصد همینجوری، کسی ایراد نگیره) حتی خود گواردیولا یه جورایی اعلام کرده می خواد تو پیدا کردن مربی جانشین کمک کنه به بارسا، اگه اون بره احتمال خیلی زیاد در صورت جدا شدن ونگر میاد آرسنال، خدا کنه، البته این وسط اینتر هم هست که احتمال داره با یه پول کلفت ببرتش

حمید فرازی در 4/12/1390 | 15:15 گفت:

مصدوم ها: مرته ساکر- ویلشر- سانتوس
مصدومان احتمالی:کوکلین-گیبس-رمسی

امروز روزنامه تلگراف نوشته کرونکه 100 میلیون پوند بودجه اختصاص میده که من زیاد به حرف این روزنامه ها اعتماد ندارم.
گورادیولا مربی خوبی نشون داده ولی نمیدونم به درد آرسنال بخوره یا نه.
هنروز روده که بگیم ونگره ویره یانه ولی هیئت مدیره اعلام کردن ونگر جایی نمیره و قطعا اگه قرار شد مربی نباشه دیگه اونقدر کوچیک نیست که بخواد تو بخش دیگه ای فعالیت کنه.

moeinem در 4/12/1390 | 15:03 گفت:

با سلام آقا وحید آیا شما آرسنال رو حذف شده ی لیگ قهرمانان میدونین؟وقتی طرفدارا چنین فکر میکنن پس نباید از تیم چنین انتظاری رو داشت.دقت کنید آث میلان تو سن سیرو به ما 4 تا زد حالا ما که همیشه شگفتی ساز هستیم نمیتونیم تو امیرتس 4تا بزنیم؟امید تون رو هیچ وقت از دست ندین!و شما فک میکنید که اگه گودزیلا بیاد تیمممون رو به راه میشه؟بازی بارسا و اساسونا تو ترکیب اصلیش از زاوی و اینیستا و سسک استفاده نکرد بجاشون چن تا جوون گذاشت تیمش باخت در حالی که مثلا بهترین بازیکن به اصطلاح جهان تو ترکیبش بود و ترکیبش همیشگی بود حالا این آقا میتونه بیاد به تیمی کمک کنه که کل ترکیبش جوونه!نه تو دنیا بهتر از ونگر نداریم.ونگری که باشگاه هایی مث رئال و پاریسن ژرمن و تیم ملی انگلیس و فرانسه دنبالشن.
البته این طبیعت خود انسان قدر داشته هاشو نمیدونه انقد به نداشته هاش افسوس میخوره تا داشته هاش رو هم از دست بده!

kimia ketabchi در 4/12/1390 | 15:03 گفت:

امیررضا چه دل خوشی داریا، حذف که نشدیم هیچ تازه صعود هم کردیم

جواد تی تی در 4/12/1390 | 15:02 گفت:

هنوز برا فصل بعد هیچ چیز مشخص نیست اگه ونگر بتونه چهارم بشه احتمالا میمونه ولی اگه نه شاید بره
گواردیولا که قطعا گزینه خوبیه ولی احتمال اومدنش کمه

جواد تی تی در 4/12/1390 | 14:59 گفت:

یک کلیپ زیبا از تیری هانری از سایت گل کلیپ با حجم 20 مگابایت حتما ببینید :

http://goalclip.ir/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-8-%D8%AA%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%B1%DB%8C/

امیررضا در 4/12/1390 | 14:59 گفت:

وحید جان هنوز که از چمپیونز حذف نشدیم...چه قدر نا امیدین