مرحله بعد کدام تیم؟

نویسنده: وحید

وبلاگ من
نویسنده: وحید
25ساله-دانشجو عمران-عاشق آرسنال و آرسن ونگر عاشق فیلم و سریال-عاشق والیبال و فوتسال
کل بازدید: 13,524 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

مرحله بعد کدام تیم؟

با سلام به همه دوستداران آرسنال


تو این بلاگ میخوام یه نظرسنجی بذارم ببینیم اگه آرسنال تو گروه خودش اول بشه مرحله بعد به چه تیمی میخوره؟میدونم هنوز خیلی زوده تا صعود تیما و اول دوم شدن تو گروها اما با توجه به جدول گروه ها و یکمی آینده نگری و شانس دادن به تیمای قویتر(از نظر اسمی)مشه حدسایی زد.
حالا به نظر شما به کی میخوریم؟
یا شما دوست دارید به چه تیمی بخوریم؟دلیلتونم بگید...
به امید روزی که با توپ پر دروازه حریفامونو سوراخ سوراخ کنیم..........................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 16/8/1390 | 18:47 گفت:

وگرنه اگه به عنوان تیم اول صعود کنه قویترین تیم که توی گروهش دوم شده.......

hamed در 16/8/1390 | 18:46 گفت:

البته اگه آرسنال به عنوان تیم دوم صعود کنه..........

hamed در 16/8/1390 | 18:45 گفت:

طبق معمول آرسلونا(چون همش بازیکنای آرسنال رو میگیره)

همیشه پارتی بازی میشه و منچستر با تیم های ضعیف و آرسنال با تیم های قوی بازی میکنه ، چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 16/8/1390 | 16:16 گفت:

بریم یوفا بهتره ، چون متاسفانه امیدی به جام قهرمانان نیست.

سعید نوری در 16/8/1390 | 15:11 گفت:

میلان.....شاید....شاید

فتاح وستا در 16/8/1390 | 15:03 گفت:

بنفیکا

توپچی جنوب در 16/8/1390 | 13:22 گفت:

دوست دارم مرحله بعد به میلان بخوریم, مرحله بعدش به منچستر یونایتد اصلا واسه انتقام تا بازی برگشت صبر ندارم میخوام هرچه زودتر 2باره باشون بازی کنیم و ایندفه ما له شون کنیم ,, مرحله بعدش هم به بارسلون و انتقام فصل قبل رو بگیریم و حرص فابرگاس رو هم در بیاریم ,, و فینال هم با رئال مادرید اخه کری ونگر و مورینیو و بازی این 2تیم با هم خیلی دیدنیه!!!!
اگه اینجوری و با این مسیر قهرمان بشیم کل بندر رستمی رو شام میدم!!!!
وای خدا اگه بشه چی میشه!!!!!!!!!!!!!

aziz joon در 16/8/1390 | 12:31 گفت:

در پی درخواست بازیکنان ارسنال بازیهای این تیم به هایبری بر میگردد

davood در 16/8/1390 | 09:33 گفت:

2 تا تیم قوی هستن که احتمالا دوم میشن و ما اگه اول بشیم احتمال داره به اونا بخوریم یکی میلان یکی سیتی اما سیتی چون انگلیسی هست تو مرحله ی اول امکان نداره بهش بخوریم پس سخترین قرعه میلان میتونه باشه البته 8 تا تیم تو گروها دوم میشن که یکی سیتی هست که بهش نمیخوریم یکی هم مارسی هست که بهش نمیخوریم پس میمونه 6 تا تیم که فقط یکیشون(میلان) تیم سختی هست!البته اینها که گفتم برا وقتی هست که همه ی تیم های قوی به عنوان سرگروه صعود کنن مثلا اینتر هم احتمال داره دوم بشه و ما بهش بخوریم
اما در مراحل بالا دوست دارم به بارسا بخوریم!دلیلش هم اینه که امسال ضعیفتر شدن و میتونیم حذفشون کنیم چه حالی میده اگه با بارسا بازی کنیم و به سسک تو 2 تا بازی حتی 1 ثانیه هم بازی ندن