میخوای داغشون کنی؟؟؟نه باید بسوزن

نویسنده: mohammad-sadegh

وبلاگ من
نویسنده: mohammad-sadegh
محمد صادق هستم،،، از 12 سالگی فهمیدم آرسنال در یک کلمه خلاصه میشه (عشق)
کل بازدید: 53,844 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

میخوای داغشون کنی؟؟؟نه باید بسوزن

نظز سنجی


سلام
بچه ها با حرفایی که این پسره اینجا زد خیلی اعصابم خرد شد،، یکی نیست بهش بگه بچه شما تو حسرت یه برد درست حسابی از بارسا با این همه ستاره موندین بعد واسه ما ... میکنین؟؟؟(شیرازی ها میدونن)
حالا که اینطور شد شما هم کمر همت رو ببندین و امشب هم مثل مرد همه دست به دست هم بدیم که بتونیم |آرسنال رو باز بالا ببریم
البته بعید نیست ایننامردا یه کاری کرده باشن که دیگه نشه به آرسنال رای داد اما ما امشب امتحان میکنیم تا بسوزن اونایی که نمیتونن ببینم
آشغالا فکر کردن ما نمیدونیم که اونا از ما بیشتر تقلب کردن
تا ابد آرسنال
تا ابد ونگری که مورینیو و گواردیولا باید بیان شاگردیشو بکنن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 11:39 گفت:

علی جان جایی از حرفات درسته اما به بعضی هاش مخالفم،، من هم که نتونستم کامل نظرات اون فرد رو بخونم اما اون هم داشت به تیم ما توهین میکرد،، اصلا بحثه نظر سنجی سایت گل نیست
اون اومده میگه شما به چیتون مینازین،، این یه توهین
اوموده میگه از آرسنالیها بدم میومد حالا بیشترم شد،، این یه توهین دیگه
میگه من همیشه به آرسنال یه طوری نگاه میکنم که اگه رئال بهش بخوره راحت بره بالا...
سر نظر سنجی سایت گل هم که جای خودشو داره..انگار که اونا یه دونه رای هم بیشتر ندادن،، این نوع پیچوندن آدمو اذیت میکنه
اما حالا که اینطور شد باشه ما بحث رو جمع میکنیم اما هوادارای تیمهای دیگه که میان اینجا بدونن ما باهاشون دوست هستیم و طاقت طرفداری از تیمشون رو داریم اما طاقت توهین به تیم خودمون رو نداریم
یا علی

ali در 22/8/1390 | 02:19 گفت:

بابا زشت این کارها رو نکنید.
حالا یه نفر اومده یه حرفی زده ، من با بچه های خودمون همیشه تندتر صحبت میکنم تا طرفدارای تیم های دیگه.
اینطور که آبرمون رو بردید.شما همون اول که اون آقایون نظر دادن ، اگه نسبت به ایشون بی تفاوت بودین هیچ مشکلی پیش نمی یومد. از قدیم گفتن : جواب ابلهان را به خاموشی گذار *****تیغ دهد جواب مرغ ناهنگام را
یارو اومده گفته شما تقلب کردید ، خوب شما هم بگید آره ما تقلب کردیم همونطور که شما تقلب کردید یا بهتره بود اصلا بهش محل نمی ذاشتید.اینطور منزلت و جایگاه خودتون رو بالا میبردید و آبروی اونها هم میرفت ، شما با این کارهاتون ورق رو به نفع اون ها برگردوندید ،شما نباید ایشون رو حتی به خاطر توهین هاشم از سایت اخراج کنید.اصلا این ماجرای سایت گل چیه؟؟!؟!
که اینطور شما دارید مدام پست بلاگ درست میکنید؟!؟!؟!
تا جایی که من فهمیدم بهتر بود که اصلا به این موضوع بی تفاوت بودید و عکس العمل تندی نشون نمی دادید.در غیر اینصورت با این پست هایی که بنده از شما خوندم ، حق رو نه به شما میدم ، نه به اون آقایون.
شما میگید ما تقلب نکردیم ، بعد بلافاصله میاید یه پست بلاگ درست میکنید که آماده باشید دوباره بریم نظرسنجی سایت گل و......
اینجاست که تناقض در رفتار شما کاملا مشخص هست.
من نمیخوام قضاوت کنم که کی درست میگه ، کی غلط.
اما این رو میخوام بگم که رفتار شما درست نبود؟!؟!آقا علی چرا پست های اون آقا رو پاک کردید؟!!
اگه پست های اون آقا رو پاک کردید باید پست دوستانی که در جواب به ایشون پست دادن هم پاک میکردید.اینطور که نمیشه از نظر من آقای ارشدی شما کار شایسته ای انجام ندادید.شما یا باید نظرات هر دو طرف رو پاک کنید یا اینکه اجازه بدید نظرات هر دو طرف ثبت بشه.این خجالت آور که شما یک نفر رو از سایت اخراج کنید و ایشون نتونه نظر بده و شما هم مدام هی ایشون رو بکوبونید وایشون هیچ راهی برای دفاع کردن از خودش نداشت باشه.
من تعجب میکنم ، شما که توی ایران هستید باید به این طور چیزا عادت کرده باشید. از توهین گرفت تا انگ و بهتان و.... که در طول روز به شما نسبت داده میشه و شما باید بلد باشید که در چنین مواقعی چطور اوضاع رو به نفع خودتون تموم کنید.
نه اینکه شما هم با دادن پست های هجو و عبث باعث دامن زدن به این بی اخلاقی ها بشید .
در کل من کاری به اون آقا ندارم. من خواستم نقدی به بچه های ارسنالی خودمون داشت باشم که امروز رفتار شایسته ای انجام ندادن.((البته از نظر بنده ))
و در آخر از آقا علی ارشدی یه خواهشی دارم.
خواهش میکنم یا بذارید اون آقا از خودشون دفاع کنن حتی اگه بخواد توهین کنه یا اینکه نظرات دوستانی رو که نسبت به اون آقا خیلی لطف داشتن هم پاک کنید تا عدالت برقرار بشه و وجه ی هوادارای ارسنال بیش از این خراب نشه.
مطمئنن اون آقا هم از این موضوع که نمیتونن از خودشون دفاع کنن ناراحت هستن.
بذارید ایشون توهین کنن ، این تنها باعث ترفیع شخصیت هواداری ما و نزول شخصیت هوادارای رئال میشه.بذارید ایشون هر چی میخواد بگه ، فقط اگه منطقی بحث کرد باهاش بحث کنید ، اگر غیر از این مسئله بود ایشون رو رها کنید و بذارید هر چی میخواد بگه.اشکال نداره بذار به ارسنال بی احترامی کنن ، مگه چی میشه؟؟مگه اسمون به زمین میرسه؟؟!
مگه با حرف این آقا ارسنال میره زیر سوال؟!؟؟همونطور که دیدی ایشون داشت با پستهاش تیم خودشون هم زیر سوال میبرد.
البته من نتونستم که همه ی پست های ایشون رو بخونم ، چون پست های ایشون حذف شده بود!!!!!
خواهش میکنم بیش از این به این مسئله دامن نزنید و همینجا تمومش کنید.
آخه من نمیدونم شما برا چی وقتی سایت مثل arsenal.ir دارید میرید به سایت گل سر میزنید ، که بخواد این مشکلات رو بوجود بیاره.
من هیچ جا رو با این اینجا عوض نمیکنم.فضای خیلی خوبی هم داره و همیشه دموکراسی برقراره چه برای مخالفان و چه برای موافقان.
اما حقیقتش من از رفتار امروزتون کمی متعجب شدم.بذارید اون آقا حرفش رو بزنه و شما هم حرف بزنید.
بذارید دموکراسی بار دیگه حتی برای هوادارای تیمهای دیگه برقرار باشه.

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 00:27 گفت:

دوستان من خواهشا قضیه رو از همه جهت نگاه کنین
آخه بچه ها این اوموده میگه که چرا نظر سنجی گل رو ریختین بهم
همچین میگه انگار طرفدارای تیم آماده خور خودش حتی یک نفر هم 2بار رای ندادن و همه آدمای نورانی بودن،،، اون کلا میخواست مارو محکوم کنه که فقط شما ها بودین که تو گل زیاد رای دادین

sam baygan در 22/8/1390 | 00:25 گفت:

کاش فایده داشت محمد صادق عزیز.

سروش در 22/8/1390 | 00:12 گفت:

من که پایم...
100 تا با من...

Ali&MT در 22/8/1390 | 00:06 گفت:

اي بابا ... حالا تلاشتو بكن انشالله نتيجه ميده ... موفق باشي حامد خان ما همه پشتتتيم .... سوتي جديد نداده ؟

HAMED toopchi در 21/8/1390 | 23:55 گفت:

نه علي جون هيچكي حاضر نيست اين مادر مرده رو چندر قاز بخره! مفتي هم نميخوانش! كاش خر كله اين من سيتيا رو گاز ميگرفت از اين بشر خوششون ميومد!

ايمان عليمي در 21/8/1390 | 23:55 گفت:

علي جون ممنون

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:53 گفت:

موفق باشي ايمان عليمي ... امتحانتو گفتما باز سو برداشت نشه ها

مهدی بحری در 21/8/1390 | 23:53 گفت:

یه نفر یه چیزی گفت ول کنید این حرف ها رو الان داره به ریشمون میخنده لطفا ادامش ندید

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 23:53 گفت:

من نوكر شمام اينجا از ارسنال بگين
هر سخن جايي و هر نكته مكاني دارد

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:53 گفت:

نه داداش ما هم محكوم ميكنيم ... ولي جان هر كي دوس داريد بي خيال شيد به خدا الان داره كيف ميكنه ميبينه فضارو ريخته به هم

HAMED toopchi در 21/8/1390 | 23:52 گفت:

اقاي جاشي، منم به خاطر آرسنال كله ام رو تو ديوار زدم. ولي اين دليل نميشه به هم وطنانمون بد بگيم.! يكي مگه بيشعور. يكي ميگه آشغال. يكي ميگه...! كار اون بابا هم همينطور. ديشب پرچم كشورمون رو تو منامه عربا......! حالا ما هم به هم وطنمون توهين كنيم، فرقمون با اون پست فطرتا چيه.؟ به هم ناسزا بگيم كه مبادا تو صد سال پيش گير كرده باشيم! به خدا همون انسانهاي 100 سال پيش از ما با خرد تر و با شعورتر بودن.

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 23:51 گفت:

دعوا!!!اخه اگه اين طوريه پس چون هم ميهنه هر چي دلش ميخواد بگه ما هم بگيم فداي تو هم وطن ما خيلي دوست داريم
مگه ما نازيسميم ييا اعراب جاهل كه دنبال قبيله ونژادو... بودن
ايراني بودن مجوز فحش دادنه؟

مهدی بحری در 21/8/1390 | 23:50 گفت:

داره درصد مون زیاد میشه بچه ها رای بدید تا دومی رو حداقل بتونیم بگیریم

ايمان عليمي در 21/8/1390 | 23:49 گفت:

اره واقعا بيشتر از اين اعصابمون رو خورد نكنيم .مخصوصا من كه فردا امتحان دارم

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:48 گفت:

حامد جورو چه طوره اينارو بي خيال .... مشتري براش پيدا نكردي؟؟؟؟؟؟

ايمان عليمي در 21/8/1390 | 23:48 گفت:

آقا محمد رضا من اين حرفا رو زدم چون علي وحامد گفتن اين امير هرچي باشه ايرانيه .ما نبايد ترش كنيم. لطفا كامنت اين عزيزا رو بخون

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:45 گفت:

اي بايا من حامد بودم برادرم .... معذرت از حرفي كه زدم ... گفتم كش نديم شما ميخواي با منم دعوا كني؟؟؟؟؟؟ من خودم با امير دعوا دارم .... ببين مارو هم انداخته تو جون من ....

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 23:41 گفت:

اقاي عليمي الان اين كه رئاليه به ارسنال توهين كرد چه ربطي به ايران وميهن و... داره

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:41 گفت:

ميدونم داداش ولي واقعا حرف يه همچين ادمي ارزش اين همه حرص و جوشو نداره ... اگر ميفهميد اين حرفارو نميزد ...... منم باهاش موافق نيستم اما كش نديمش بهتره چون اون لذت ميبره از اين كار ما ... از حرص خوردن ما لذت ميبره ... پس نزاريم لذت ببره

ايمان عليمي در 21/8/1390 | 23:37 گفت:

علي قضيه و درست نگاه كن .امير شروع كننده اين بحث بود. به همه ما توهين كرد . بچه ها هم فقط جوابشو دادن.در ضمن اگه بحث ايران باشه كه اصلا كل اون نظ سنجي و اينكه ما طرفدار متعصب آرسنال هستيم زير سوال ميره .

مهدی بحری در 21/8/1390 | 23:36 گفت:

lما اول گفتیم تا بچه ها شارژ شند ولی در اصل حفظ سومی هست

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:33 گفت:

حامد حرفات منو متحول كرد ..... من از توهين هاش ناراحت شدم چون ما حق نداريم به هيچ ادمي توهين كنيم مخصوصا كسي كه نيست و نميتونه از خودش دفاع كنه .... البته اگه پاي ايران بياد وسط ما همه يه سمتيم اينو همه ميدونن ..... زنده باد ايران

ايمان عليمي در 21/8/1390 | 23:32 گفت:

آقا مهدي لطفا اين كارو نكنين.چون با اينكار حرف اون دو تا عوضي رو ثابت ميكنين.
ممنون

مهدی بحری در 21/8/1390 | 23:28 گفت:

تا فردا باید اول بشیم

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 23:26 گفت:

صادق امشب باهاتم تا صبح

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 23:25 گفت:

حامد اين حرفا چيه؟تو 100سال پيش گير كردي كه دنبال قبيله و نژاد و...بودن
براي من ارسنال تيم فوتبال نيست عضوي از زندگيمه

مهدی بحری در 21/8/1390 | 23:23 گفت:

از بچه ها هرکی انگلیسی بلده بره توی فیسبوک رسمی ارسنال و خارجی ها رو به رای دادن به ارسنال ترغیب کنه

محمد اصغری در 21/8/1390 | 23:23 گفت:

اقا جون من بیخیال بشید.این نظر سنجی گل باعث شد که اوضاع کانون قاراش میش بشه.اون دو نفری هم که اومدن این نظرات احمقانه رو گذاشتند به نظر من هوادارنما یی بیش نبودند و فقط خواستند که جو کانون رو متشنج کنند که با برخورد جدی بچه ها مواجه شدند.امیدوارم این غائله همین جا تمام بشه و دیگه پستی در این مورد گذاشته نشه.از اقا ارمان عزیز هم می خواهم این چندتا کاربررو حذف کنند تا اوضاع به حالت عادیش برگرده.بچه ها هم جندتا پست تخصصی بذارن تا جو عوض بشه.
بچه ها با یه صلوات همین جا ختمش کنید.................

HAMED toopchi در 21/8/1390 | 23:04 گفت:

الان همه ميگن ارسنالي واقعي نيستي و الكي هستي!

HAMED toopchi در 21/8/1390 | 23:03 گفت:

يعني نظر يه نفر اينقدر بايد تاثير بذاره؟ بابا، ما همه طرفدار يه تيم فوتباليم. من به شخصه ميگم. اين آقا رئالي رو از بازيكناي آرسنال و بقيه فوتباليستا و مربيا بيشتر دوس دارم. چون هم ميهنمه. يه لحظه فك كنين. به خاطر 4 نفر كه اصلا نميدونن ما كجاييم بزنيم تو سرو كله هم. كه چي بشه خدايي؟ از چي طرفداري ميكنيم؟ اين آقا به آرسنال بد ميگه همه ترش ميكنن. ولي همه دارن به سرزمينمون اهانت ميكنن، هيچي.! فوتبال فقط 90 دقيقه ست