چرا؟؟؟!!!!

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 16,813 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

چرا؟؟؟!!!!

چرا بعد هر باخت شروع میکنید؟


بابا نکنید تو رو خدا....
دوباره یه باخت.... دوباره بحث.... چند سالتونه؟.... زشته به خدا....
یه روز میبریم یه روز میبازیم دیگه.... طرفدارای دو آتیشه من یونایتد بعد از حذفشون این کار رو نکردن.... همه ناراحتیم ولی چرا تلافی باختو سر هم دیگه خالی میکنید....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 28/9/1390 | 14:17 گفت:

خدایش درست نیس با یه باخت همه رو به توپ بست ما تو هفت بازی اخیر تو لیگ یه باخت یه مساوی و 5 برد داریم
فک نکنم این آمار ضعیفی باشه
وضعیت آرسنال از پرسپولیس که بدتر نیس

علی ارشدی در 28/9/1390 | 13:48 گفت:

بازم بحث بحث ونگره!

فرهاد در 28/9/1390 | 09:52 گفت:

واقعا نمی دونم چرا شما فکر می کنید ونگر از اسمون افتاده و فقط اون میتونه مربی ارسنال باشه واقعا نمی دونم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

mahdi rajaei در 28/9/1390 | 01:26 گفت:

اخه اگه ونگر بد بود که جانشینی مورینیو بهش پیشنهاد نمیشد اقا فرهاد!منم قبول دارم بد بودیم اگه هم اینجوری بمونیم و خط هافبک افتضاح تیم(تو این بازی)تقویت نشه امسال که هیچ ده ساله دیگه هم بدونه جام هستیم!ولی اقا فرهاد باور کن این عدم خرید بازیکن تقصیر ونگر نیس این متاسفانه سیاست باشگاهه.امیدوارم که از بازی امشب درس بگیرند و بفهمن که چه بازیکنایی رو تابستون از دست دادن.

میثم در 27/9/1390 | 23:06 گفت:

فراموش می کنیم رئیس بیشترین جام رو واسه آرسنال گرفته و روزی که مهره داشت چطوری جام میبردیم بالا

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 23:02 گفت:

تا اون جا كه به مربي مربوطه ونگر خوب كار كرده اما خريد بازيكن رو مدير باشگاه به عهده داره و مربي فقط بايد نيازاشو به باشگاه اعلام كنه اونان كه تصميم ميگيرن
اگر كسي با سبك بازي ارسنال مشكل داره حق داره بگه ونگر بره وگرنه بقيش ديگه دست مربي نيست
با ميثم كاملا موافقم

میثم در 27/9/1390 | 22:57 گفت:

ابراز ناراحتی ما ایرانی ها خیلی مسخره هست تا باخت میاریم از مدیر باشگاه لعنت میگیم تا توپ جمع کن تیم و پشرفت فوتبالمون هم مدیون این شکل تجزیه و تحلیل ما هواداراشه

ali در 27/9/1390 | 22:54 گفت:

داداش ما بعد از برد میام حرف میرنیم میگید بابا بس کن ، اوقاتمون رو با این حرفهات تلخ نکن و بذار خوش باشیم.بعد از باخت هم که میایم حرف میزنیم ، شما میاید پست بلاگ درست میکنید و میگید چرا؟!!؟
پس کی باید حرف زد؟!؟!پس کی این ونگر باید بیاد و جوابگوی هوادارا باشه؟!
بابا به خدا تا ونگر نره ، اوضاع درست نمیشه.من مطمئنم توی ژانویه ونگر اگه خیلی احساس خطر بکنه باز میره و دو تا بازیکن درجه دوم میخره و میاره تا دهن هوادارا رو برای مدت کوتاهی ببنده.آخه معلوم که ما با این تیم به هیجا نمیرسیم.من نمیدونم چرا بعضی ها با چندتا برد اینقدر خوشحال میشن ، یعنی به نظر شما قرار وضع ما بدتر از اینا بشه که ما راضی باشیم که الان چند برد پیاپی بدست اوردیم و باز تونستیم به رده ی پنجم جدول برگردیم؟!

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 22:52 گفت:

وفا و عهد نكو باشد ار بياموزي
وگرنه هر كه تو بيني ستمگري داند

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 22:52 گفت:

فوتبال همينه دوستان عزيز بري بالا بياي پايين فوتبال همينه بايد ياد بگيريم تو اين جور موقيعتا خودمون رو نبازيم

میثم در 27/9/1390 | 22:51 گفت:

من نمیدونم با کدوم فکر سالمی آرزوی نبود رئس رو میشه حتی متصور شد چه به رسه به واقعیت ولی من که بازی رو برابر دیدم و اگه کسی فکر میگنه که رئس رفت میلیون میلیون پوند تو آرسنال خرج میشه کاملا بچه هست وگرنه کی دوست نداره دفاع راستش راموس باشه تا ژورو یا هافبکش کاکا نباشه تا آرتا این سیاست باشگاه هست ونگر هم خیلی خیلی مرده که هنوز همکاری می کنه وگرنه مگر رئال التماسش نمی کرد پرس کم بود بیاد به پاش بیفته
فراموش نکنید اگه آرسنال هنوز اعتباری داره از رئس داره و بس وگرنه تیمای با افتخار و گذشته بهتر تو لیگ دسته چند انگلیس بازی میکنن

مجید در 27/9/1390 | 22:46 گفت:

خدایا چنان کن سرانجام کار که ...................................................................................

فرهاد در 27/9/1390 | 22:42 گفت:

به نظر من این........که بی غیرته نه بازیکن هایی که میرن

علی ارشدی در 27/9/1390 | 22:42 گفت:

سام درست میگه
هواداری که 6 ساله داره همین وضعو می بینه بایدم با یک باخت منفجر بشه
من یو اگه حذف شد در عوض چند تا قهرمانی داره
به خدا ونگر شورشو در آورده من بهش ایمان دارم ولی با دست خالی نمیشه به جایی رسید
هر کی هر چی بگه یه جورایی حق داره
البته شاید هم بهتره چیزی نگیم

sam baygan در 27/9/1390 | 22:38 گفت:

اصلا هوادار هیچ...همین باخت جلوی تیمای بزرگ،لیورپول یونایتد تاتنهام الانم سیتی،همیناست بازیکنی مثل رابینو بی انگیزه میکنه و وقتیم رفتن انگ بی غیرتی بهشون میزنین...آخه یه نفر چقد طاقت داره...
باور کنین با این وضع موجود تا سه سال دیگم بخوایم یه حرف بزنیم میگن نکنین بابا زشته فلانه فلانه...این تعریف هوادارو از ذهنتون دور کنین..

فرهاد در 27/9/1390 | 22:38 گفت:

واقعیت تلخه و متاسفانه بعضیا نمی خوان قبولش کنن این ونگر ما رو بیچاره کرده چی بگم که هر چی بگم بازم کمه

فرهاد در 27/9/1390 | 22:38 گفت:

واقعیت تلخه و متاسفانه بعضیا نمی خوان قبولش کنن این ونگر ما رو بیچاره کرده چی بگم که هر چی بگم بازم کمه

فرهاد در 27/9/1390 | 22:38 گفت:

واقعیت تلخه و متاسفانه بعضیا نمی خوان قبولش کنن این ونگر ما رو بیچاره کرده چی بگم که هر چی بگم بازم کمه

sam baygan در 27/9/1390 | 22:29 گفت:

بابا بزرگوار... ریش سفید سایت... الان هوادار باید چیکار کنه؟؟؟میخوای اینجا دور هم جمع شیم گل بگیم و گل بشنویم؟از موقیعت های پرشمار تیممون بگیم یا از بد شانسی هامون؟؟طرفدار دوآتیشه یعنی چی؟یعنی بعد هر باخت بشینه از بازی تیم تعریف کنه و خوشحال باشه؟؟اگه تعریف هوادار اینه برات متاسفم...
اوضاع تیم ما خیلی وقته خرابه حاجی.7،6 ساله این روزا رو داریم میبینیم.تا یه حرفی زده میشه سریع جبهه گیری میشه چرا حرف میزنید چرا مووج منفی میدین چرا به ونگر انتقاد میکنین...اگرم حرفی نمیزنیم فقط برا مصلحت جو سایته که آماده یه جرقه ست...شمام خواهشا تا وقتی که اوضاع تیم اینه دور اینجور پستا رو خیط قرمز بکش ازین به بعد...

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 22:28 گفت:

‏!‏!!

فرهاد در 27/9/1390 | 22:14 گفت:

حالا که اینجوری شد بذارین واقعیت ها رو که همه میترسن بگن بگم این ارتتا به هیچ دردی نمی خوره عوضی فقط یه زمین پر کنه وسط زمین بازیکن خلاق می خوایم ونگر فکر کرده خرید کرده ارتتا جمع کننین بابا با ارتتا نمی شه قهرمان شد جکی کجایی که یادت بخیر بخدا اگه جای ارتتا ورمزی اشغال بنایون و روسیچکی بازی کنن هافبکمون آباد میشه اتتا بلد نیست خودش رو جمع کنه حالا می خواد هافبک تیمی مثل ارسنال رو جمه کنه بخدا هر چی بدبختی می کشیم از دست ونگره مسخره کرده دیگه رمزی بازیکن بشو نیست بابا بخدا اگه رابین از تیم بره کار خوبی می کنه بمونه که چی با رمزی ارتتا بازی کنه ونگر داره ارسنال رو به معنای واقعی کلمه نابود می کنه همش تقصیر ونگره تا کی جون گرایی بسه دیگه نمی دونم فردا با چه رویی برم بیرون بیچاره شدیم رفت مرگ بر سیاست های غلط ونگر اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:12 گفت:

اگه پست منو میخوندید از کمالات فیل داود گقته بودم.دو پنالتی قطعی برای آرسنال و اخراج کولو توره ولی همیشه پای یک فیل داود در میان است...

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:00 گفت:

حبیب جان بچه ها که چیز بدی نگفتن فط دوست داشتن تیم محبوبشون ببره که متاسفانه نشد.هیچ اشکالی هم نداره.دیگه این بازی تموم شد و باید به فکر آینده باشیم.به آنچه هستیم افتخار می کنیم.

رضا کاظمی در 27/9/1390 | 21:59 گفت:

چی بگم والا
به نظر من بازیکنان ما تمام تلاششو نو کردن
بعد چرا شما ها ...............

HAMED toopchi در 27/9/1390 | 21:58 گفت:

اينارو بيخيال، اين آرمان كجاست؟؟؟

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:55 گفت:

be khoda mordim inghadr be khodemon omidvari dadim

سروش در 27/9/1390 | 21:54 گفت:

داداش تو حرص نخور.من اگه پستی گذاشتم خواستم نظر دوستانو بدونم.از تیم هم بد نگفتم.چرا ناراحت میشی؟؟؟
اگه باعث ناراحتی شما دوست عزیز شدم معذرت میخوام...

حمیدرضا در 27/9/1390 | 21:53 گفت:

داداش ایرانیا اینجورین خیلی تعصبین. آره حرفتو قبول دارم نباید اینقد کم ظرفیت باشیم. بچه ها این آخرین باختمون بود تردید ندارم