متاسفم

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 17,192 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

متاسفم

واقعا متاسفم....


متاسفم برای خودم..... متاسفم برای شما ...... و متاسفم برای تیمی که طرفدارایی داره که با هر نتیجه کلی نظرشون عوض میشه..... بابا این چه وضعیه آخه ؟؟؟؟!!!! روی حرفام با شخص خاصی نیس..... اول از همه با خودمم.... بعدش با تویی که ادعای آرسنالی بودن میکنی و مرتب به تیمت به مربی بزرگ تیمت و به دوستای دیگت که طرفدار تیمتن توهین میکنی.....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم از دست این ونگر

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:36 گفت:

واقعا دلیل اصلی که همین تیمای ایرانی نتیجه نمیگیرن ما هواداراش هستیم نه ضعف مدیریت.

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 02:34 گفت:

آقاحبیب شمانبودی علی داره جوسازی میکنه این شیطون

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:26 گفت:

خب خدا رو شکر که مشکلی ندارید با هم به خدا این کارا زشته بچه بازیه

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 23:23 گفت:

یکی بودبهم گفت بیشعور.اسمش احسان بود.هرچی میگردم دنبالش نمیبینمش.آقاحبیب نبود

حبیب در 6/10/1390 | 23:15 گفت:

آقا سعید باور کن الکی پای منم کشیدن وسط.... آخه من فحش دادنم کجا بود ؟ :)

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:12 گفت:

کی فحش داده آقا من از قافله عقب موندم :-)

حبیب در 6/10/1390 | 23:11 گفت:

داش علی من فحشی ندادم و توهینی نکردم.... تعصب بیخود ندارم.....
الان نمیدونم رضا واقعا با منه؟؟!!!
اگه رضا احساس میکنه بهش توهین کردم ازش عذر می خوام....
ولی من واقعا قصد توهین به کسی نداشتم و ندارم .....
واسه همینه به ماها میگن جهان سومی :)

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:54 گفت:

بابا به خدا زشته تا نتیجه نمی گیریم مثل سگ و گربه میفتیم به جون هم (ببخشید که این تعبیر رو به کار بردم) واقعا خجالت داره به قول خودت آقا حبیب مهد کودکه اینجا؟؟؟؟
رضا و حبیب ول کنید همه عصبانی هستیم یک چیزایی میگیم که نباید
ببخشین همدیگرو

رضا کاظمی در 6/10/1390 | 22:47 گفت:

عشق است آرسنال حتی اگه بره دسته یک.

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 22:19 گفت:

‏!‏!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:16 گفت:

فوشی که دادی یادم نمیره منتظرم باش

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:11 گفت:

امروزبرای اولین بارگریه کردم .وقتی مشته گره شده مربی ولوزرودیدم وقتی خندشودیدم گریه کردم واشک ریختم بابام بهم گفت چته گفتم چشمم خرابه.درضمن اونی که فوش دادشخصیتشوبه رخ مانکشه

مهناز پرتوی در 6/10/1390 | 22:10 گفت:

من كه شخصا به تيم ايمان دارم ولي تعصب الكي هم ندارم به نظرم همين كه يه تيم 5سال هحتي 1 جامم نبرده ولي هنوز اين همه آدم هرروز ميان تو سايت و نظر ميدن (كه نشون از تعقيب كردن وضعيت تيمشون داره)ميتونه حتي بيشتر از اون تعصبي باشه كه شما ادعاشو ميكني....