حقیقت محض

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 16,824 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

حقیقت محض

بعضی مواقع چه بخوای چه نخوای حقیقت اون چیزی نیست که تو بخوای...تا قبل از نیم فصل هر بازی که امتیاز از دست میدادیم،کلی عصبانی میشدم،داغ میکردم،بیخودی عصبانی میشدم و ...
ولی بیاید یه کوچولو واقع بین باشیم... تیم ما متاسفانه داره در مسیر تیم های بزرگی قرار میگیره که آروم آروم از صحنه ی فوتبال محو شدن.تیمایی مثل لیدز،مونیخ 1860،رم و...
بازیکنای تیم (البته به جز یکی 2تا) لیاقت حضور در لیگ قهرمانان رو ندارن... روزیچکی پیر،آرتتا کم هوش،رمزی گیج، شزنی بی تجربه، مدافعای ز کل تعطیل.

حالا تنها کاری که میشه کرد اینه که دیگه عصبانی نشیم،حقیقت رو قبول کنیم و برای تیم زار بزنیم... از من 24 ساله،تا توی 12 ساله و توی 30 ساله...

اسطوره همیشگی "تیری": ممنون به خاطر برگشتنت و ممنون به خاطر همه ی خاطرات خوبی که با برگشتنت یاد اونا را تو دلمون زنده کردی. ممنون به خاطر اینکه با برگشتنت حداقل تعصب و عشقت رو به تیمت ثابت کردی. لعنت به فابرگاس عوضی، نصری بی غیرت، فلامینی پول پرست،هلب احمق.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:03 گفت:

آقا باختیم حق میلان بود...پاسکاری فوق العاده ی بوآتنگ و زلاتان و روبینیو حرف نداشت...آدم حال میکرد...از اون طرف توپچی ها تو این 10 سالی که من بازی ها را میبینیم افتضاح ترین بازیشون بود..در حد تیم های دبیرستانی ( بازم دبیرستانی ها یه هدف تو زمین دارن که ما دیشب اونم نداشتیم)....ایشالا مثل 8 تا منچستر به خودمون بیایم واسه بازی با ساندرلند...خوب شد آرشاوین و شاماخ را نذاشت و چمبرلین را از اول نذاشت که واسه 1شنبه خسته بشن...دیشب اینقد افتضاح بودیم که از دست هیچکس کاری بر نمیمد...

علیرضا در 27/11/1390 | 11:02 گفت:

فقط صبر کنید و امید داشته باشید..................
جبران 4 گل تو اشبرتون اصلا عجیب نیست..............
ما آرسنالی ها عجیب تر از این هارو انجام دادیم................

hamed در 27/11/1390 | 10:52 گفت:

اسطوره فقط آنری...

محمد حسینی در 27/11/1390 | 02:09 گفت:

خوبه تیم دسته 2 سقوط نکرده(یووه)
امشب گند زدیم
کلا ترکیبی به این ضعیفی تا حالا ونگر نداشت
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازد
طرفداری جز این نیست

آرمان امیراحمدی در 27/11/1390 | 02:06 گفت:

جدا از اینکه الان از سر درد دارم میمیرم ...

من هم توقع نداشتم اول فصلی !!! ....


گور بابای لیگ قهرمانان ... با این بازیکنان نمیشه قهرمان شد !!
بالا رفتن هم باعث میشه مدیرای پول پرست آرسنال هم زبونشون دراز شه ، هم اینکه باز فکری به حال تیم نکنن !

به نیمه پر لیوان فکر کنید ....


بازی با ساندرلند و بعد هم تاتنهام و نهایت قهرمانی در FAcup از همه چیز مهمتره

حمید فرازی در 27/11/1390 | 01:59 گفت:

حبیب جان منم همینو میگم.امید داشته باشید.به خدا هیچ تیمی همیشه در اوج نبوده و تیم ما هم از این قاعده مستثنی نیست.آینده دیگه ای هم وجود داره

حبیب در 27/11/1390 | 01:53 گفت:

با این هافبکای داغون 15 تا دیگه هافبکم میذاشت جوابگو نبود.عصبانیت آدمو تخلیه میکنه ولی ناامیدی آدمو له میکنه...
امید داشته باشید یا لا اقل سعی کنید آمید داشته باشید...سخته ولی فعلا هیچ کاری نمیشه کرد

♥Arsenal♥ در 27/11/1390 | 01:53 گفت:

بابا پووووووووووووووووووووووووووولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل!!!!!!!!!

همه چیز رو به شرایط عادی برمیگردونه.......

saeed asghary در 27/11/1390 | 01:49 گفت:

بابا گند زذ ونگر با این ترکیبی که گذاشت تو زمین 4 تا هافبک وسط گذاشته که چه غلتی بکنن !!!!!
چرا چمبزلین و از اول نذاشت !!!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 27/11/1390 | 01:48 گفت:

آقا سعید از کجا میدونی اگه عثمانوف تیمو بخره درست میشه؟

سجاد در 27/11/1390 | 01:46 گفت:

درود بر تو درد توي دلمو گفتي عاشقتم
داريم نابود ميشيم مرگ بر مديران پول پرست
عشق است آرسنال بدون جام (اين تيم بدون جام دوست داشتني تره)

سعيد غلامي در 27/11/1390 | 01:44 گفت:

همه جي درس ميشه به شرط اينكه عثمانوف تيم رو كلا بخره.......
هههههههه

حمید فرازی در 27/11/1390 | 01:44 گفت:

فوتبال هیمهش همین بوده و آرسنال دوران مشابهیو تجربو کرده و همین فراز و نشیب هاشه که این ورزشو منحصر به فرد کرده.بازم میگم به آینده نگاه کنید و صبر کنید

Sajad در 27/11/1390 | 01:39 گفت:

vaghean venger bas y fekr ro tarkib chinish va alaghash b ramsy bokoone...

سید سجاد حسینی در 27/11/1390 | 01:36 گفت:

امشب فهمیدم چه قدر ضعیفیم. لیگ انگلیس کلا ریده. از او دوتا منچستر تا آرسنال و چلسی بگیرین.همه شون افت کردن. باور کنین اگه منچستر هم جای آرسنال بود میباخت.

Farhad Rahbari در 27/11/1390 | 01:35 گفت:


کاملا موافقم همقطار

علی ارشدی در 27/11/1390 | 01:33 گفت:

حبیب متاسفانه تیممون ضعیف شده و به قول تو داریم محو میشیم آینده هم خیلی روشن نیست با این همه بدهی چمبو و .. رو هم میفروشن :(((