خاطره

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 16,825 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

خاطره

میدونم این وسط ربطی نداره ولی یادم افتاد ،پرسیدم شاید شماهام یادتون باشه؟بچه ها این صرفا یه خاطره است.
نمیدونم یادتون هست سال 2008 تو جام اتحادیه با تاتنهام تو خونه حریف بازی داشتیم؟
یادمه با کلی ذوق و شوق نشستم پای تلویزیون .... مطمئن بودم ، میبریم.
بازی شروع شد. از همون لحظه اول رفتیم تو قوطی.دیقه 80 شد. 4-1 عقب افتاده بودیم. از شدت عصبانیت کنترل تلویزیونو شکستم. تموم هوادارای آرسنال ورزشگاهو ترک کردند.بدون اغراق تمومشون. ولی قشنگ ترین و بهترین صحنه ی فوتبالی تموم زندگیم تو اون لحظه رقم خورد. یه پسر 17 18 ساله ( که اون موقع همسن خودم بود)
با لباس آرسنال و شالی که دستش بود تنها ایستاده بود و با تموم وجود تیمو تشویق کرد.تو اون لحظات گل 5 را هم خوردیم ولی این پسره نرفت. تا آخر بازی شاید 5 6 بار دوربین این تماشاگرو نشون داد.اون موقع بود که علاقم به آرسنال 100 برابر شد.با خودم گفتم:عشق به فوتبال و عشق به یه تیم یعنی این.یادتون اومد کدوم صحنه رو میگم؟ به امید روزای خوبی که با خیال راحت بشینیم پای تلویزیون و قهرمانی های آرسنالو ببینیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 3/12/1390 | 14:45 گفت:

مو ی تن ادم سیخ میشه!الان گریم گرفته!چه تعصبی داره این پسر دمش گرم.

moeinem در 3/12/1390 | 14:45 گفت:

مو ی تن ادم سیخ میشه!الان گریم گرفته!چه تعصبی داره این پسر دمش گرم.

moeinem در 3/12/1390 | 14:39 گفت:

مو ی تن ادم سیخ میشه!الان گریم گرفته!چه تعصبی داره این پسر دمش گرم.

reza در 3/12/1390 | 11:55 گفت:

افرین ولی تا کی

ali jamshidi در 3/12/1390 | 08:25 گفت:

کاش همه اینجوری بودیم. یادم نمیره یه عده بعده بازی با سوانسی و ساندرلند چه حرفیا رو زدن چه فحش هایی دادن.
کاش حداقل با خودمون صادق باشیم

مهران کاظمی در 3/12/1390 | 07:43 گفت:

همون بازی که اون بی همه چیز، بنتنر، گل به خودی زد، اون بی همه چیز تر هم، آدبایور، بعد از بازی با بنتنر دعوا راه انداخت

saeed dadyar در 3/12/1390 | 01:31 گفت:

are yadame .hame raftan.bazie raftam berbatof mosavi kard

javad sbo در 3/12/1390 | 01:00 گفت:

مرسی. پشت سرت ابشاره یا گلشار!!!؟؟؟؟؟

Sajad در 3/12/1390 | 00:54 گفت:

ey jan!

hesam در 3/12/1390 | 00:49 گفت:

ايشالله كه حميد درست ميگه,چلسي سوميشم خورد!

حمید فرازی در 3/12/1390 | 00:47 گفت:

امیدوارم همیشه همینطور هوادار تیم بمونیم.من خودم کم سن و سال تر که بودم همیشه بعد از باخت آرسنال باید یه جوری به خودم ضرر میزدم ولی دیگه هرچی سن بیشتر میشه این عادت ها هم از بین میره که امیدوارم بتیونیم بعد از هرشکست خودمونو کنترل کنیم هرچند که خیلی سخته.

@حسام جان با یکی دوسال بد کار کردن اتفاق خاصی رخ نمیده.تیمای انگلیسی به جز امسال همیشه خوب کار کردن و قطعا نمیان با کاهش تیمای پرهوادار به خودشون ضرر بزنن

علی ارشدی در 3/12/1390 | 00:33 گفت:

زنده باد البته
دکمه شیفت رو چرا میگیرم من؟

علی ارشدی در 3/12/1390 | 00:33 گفت:

ژنده باد آرسنال تا ابد

چلسی هم همچنان 2بر 1 عقبه دیقه 60

مرتضی در 3/12/1390 | 00:26 گفت:

به نظرم بولتون از پس چلسی بر میاد

hesam در 3/12/1390 | 00:20 گفت:

اقا كاوانى چنان گلي به چلسي زد كه ..شمام فر خورده!!چلسي 2-1 عقبه.با اين وضعيت سال بعد سهميه ليگ قهرمانان براي انگليس كم خواهدشد

دانیال در 3/12/1390 | 00:16 گفت:

ببین دارم کجا میگم اگه آرسنال تا آخر فصل 1 امتیاز هم نگیره آرسنالی ام و حامی تیم و ونگر و بازیکنا
چون اونا هم آرسنالی هستن و موفقیت آرسنال می خوان.آره

دانیال در 3/12/1390 | 00:12 گفت:

با ((درباره ی من)) خیلی بیشتر حال کردم تا متن ولی هر 2 عالی بودن thanx

مرتضی در 2/12/1390 | 23:48 گفت:

آره یادمه اون بازی رو . مربی تاتنهام اون اسپانیایی بود .

به اون میگن هوادار واقعی نه مثل بعضی ها با یه باخت میگن خداحافظ آرسنال .