تاتنهام لوله شد

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 16,827 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

تاتنهام لوله شد

هر چند خیلی خوشحال نیستم( بابت برد شانچستر) ولی فاصله با تاتنهام 4 تا شد...
تاتنهام 1- شانچستر 3امروز ساعت 7.40 بازی فوق العاده حساس تاتنهام و من یو در ورزشگاه وایت هارت لین شروع شد.نیمه اول با برتری نسبی تاتنهام همراه بود و تو یکی دو صحنه موقعیت خیلی خوب گلزنی داشتند ، ولی این نیمه با برتری 1-0 من یو با گل مسخره رونی تو وقتای اضافه تموم شد. تو نیمه ی دوم شانچستر بهتر بازی را شروع کرد و با دو گل قشنگ یانگ 3-0 جلو افتاد و در ادامه تاتنهام یکی را جبران کرد. هر چند از منچستر متنفرم و از بردای این تیم بیشتر از باختای خودمون نارحت میشم ولی این بازی یه استثنائ بود، چون تونستیم فاصله 12 تای با تاتنهام را که تا 2 3 هفته ی پیش خیلی اذیت کننده بود به 4 تا برسونیم... به امید ادامه ی شکست های تاتنهام و پیروزی های شیرین آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 15/12/1390 | 15:59 گفت:

همه چی داره به ایده آل ترین شکل ممکن پیش میره :)
فقط من به هیچ وجه دوست ندارم یونایتد قهرمان بشه ، هیچ دلیل فنی و غیر فنی ای هم واسه این حرفم ندارم ! فقط حالم از این تیم بهم میخوره ، دست خودم که نیست :))

soroosh در 15/12/1390 | 13:58 گفت:

شاد شدیم

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 13:32 گفت:

مرسی حبیب جان،خوشحال شدم،خیلی پر رو شدن تاتنهامی ها

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 12:27 گفت:

حداقل من یو شخصیت داره ولی سیتی با بازیکنای خائن میخاد قهرمان بشه انشاالله ورشکست بشه.آمین

ehsan arabzadeh در 15/12/1390 | 01:30 گفت:

به نظرم خوب شد هم ما فاصلمون کم شد با تاتنهام هم من یو با السیتی که ایشالا بگیردش نذاره قهرمان شه اون وقته که قیافه نصری دیدن داره

توپچی جنوب در 14/12/1390 | 23:49 گفت:

منم بین ناراحت و خوشحال بودم اما متمایل به خوش حالی!!!!!!!!!!!

اخه خیلی حال میده امسال هم بالا سر این مرغا باشیم...

مهران کاظمی در 14/12/1390 | 23:41 گفت:

چه خوب، نتایج این هفته کلاً به نفع آرسنال بود

علی ارشدی در 14/12/1390 | 23:21 گفت:

آره اشلی یانگ خیلی حیف شد

منم حس خودتو دارم حبیب خوشحال و ناراحت همزمان با هم :)(

hesam در 14/12/1390 | 23:09 گفت:

اخر فصل ما 3ميشيم تاتي5 حالا ببينين

حبیب در 14/12/1390 | 23:05 گفت:

اره مرتضی... اتفاقا سبک بازیش خیلی به آرسنال میخورد.

مرتضی در 14/12/1390 | 22:58 گفت:

امشب اشلی یانگ دو گل زد و باز هم افسوس و افسوس . یادتونه یه زمانی ونگر میخواست این بازیکن رو بخره ؟؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 14/12/1390 | 22:45 گفت:

خدایا آخر داستان ون پرسی با آرسنال رو به خوبی و خوشی تموم کن...آمیـــــــــــــــــــن

مرتضی در 14/12/1390 | 22:41 گفت:

آقای محسن عباسی از حرفای رکیک پرهیزکنید لطفا .

hamed در 14/12/1390 | 22:40 گفت:

خوشحالم از اینکه تاتنهامم باخت...

به امید صعود به دور بعد لیگ قهرمانان...

دانیال در 14/12/1390 | 22:29 گفت:

حامد نمی ره سیتی چون مثل نصری منفور می شه بابا عاشق آرسناله کشک که نیست پاشه بره السیتی.

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:25 گفت:

اگه سيتي قهرمان نشه، باز ميخواد تقويت كنه خودشو. رابينم واسه تقويت شدنشون لقمه خوبيه! پس سيتي قهرمان شه باز بهتره!

دانیال در 14/12/1390 | 22:25 گفت:

داش محسن تاتنهام یعنی آوارگی ، یعنی شکست از بیگ4 ، چلسی تانهام رو له می کنه ، باز چلسی یه بار به فینال
لیگ قهرمانان رسیده ولی تاتنهام دییییییییید هم نخورده .

Lotfali khan zand در 14/12/1390 | 22:05 گفت:

امیدوارم من یو قهرمان بشه، هرچی باشه خیلی بهتر از سیتیه. اگه سیتی قهرمان بشه اینا هم مدعی همیشگی میشن. انشاالله برد آرسنال مقابل سیتی اینو رقم بزنه.

mohsen abbasi در 14/12/1390 | 21:57 گفت:

تاتنهام خیلی از ما بهتره به نظر من شخصیتش لااقل از چلسی بیشتره

خداییش از ما هم بهتره ما چی داریم اگه رابین نبود که کارمون زار بود

mohsen abbasi در 14/12/1390 | 21:55 گفت:

ویلاش بواش به این یارو ابراهویج باخت ریده از عربا بازیکن خریدنو یاد بگیره بیچاره طرفدارایه چلسی
مدعی قهرماینی بودن الان باید برن یوفا

دانیال در 14/12/1390 | 21:54 گفت:

تاتنهام شخصیت 4 تای برتر رو نداره.

mohsen abbasi در 14/12/1390 | 21:52 گفت:

خوبه شاید با یه معجزه از ونگر بتونیم سوم شیم ولی اگه سوم شیم اونوقت رابینو می فروشن چون یه پله
بالتر از حد انتظار اومدیم و این از سوی ملاکین ارسنال قابل قبول نیست

sepehr najafian در 14/12/1390 | 21:50 گفت:

محض اطلاع ويلاس بواس اخراج شد.

sepehr najafian در 14/12/1390 | 21:49 گفت:

همه ي تيما به باختن بقيه تيما وابسته اند.
من يو به سيتي آرسنال به تاتنهام چلسي به آرسنال
بايرن به دورتموند
بارسا به رئال
بنفيکا به پورتو
و...
همينطور ته جدولي ها

مرتضی در 14/12/1390 | 21:47 گفت:

ببین کار تیم به کجا رسیده که باید همش دنبال این باشیم که کدوم تیم ببازه کدوم تیم ببره این یعنی سرنوشت خودمون دست خودمون نیست

sepehr najafian در 14/12/1390 | 21:46 گفت:

کمي شانسنال بوديما!!!!!!!