پرچم بالاست

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 16,823 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

پرچم بالاست

بیاید به هوادارای تیممون ، به بازیکنانمون و مهم تر از همه به آرسن ونگر کبیر افتخار کنیم...مثل همیشه تا آخر عمر پرچم بالاست
هر چند موقع نوشتن این متن انگشتام داره میلرزه ولی بیاید به هوادارای تیممون ، به بازیکنانمون و مهم تر از همه به آرسن ونگر کبیر افتخار کنیم...
بازی را که شخصا فکر میکردم همون اولش یک گل میخوریم و کارمون تموم میشه با اقتدار شروع کردیم و توی یه نیمه میلان رو تحقیر کنیم...
بیاید به ونگر احترام بذاریم که مجبور شد بازی را با دو هافبک و یک وینگر 18 ساله در مرکز میدان شروع کنه و اتفاقا خط هافبک مقتدر میلان رو تحقیر کنه...
دنبال بهانه گیری نیستم ولی شاید اگه تو سن سیرو اون پنالتی لعنتی دیقه 85 واسه ما گرفته میشد یا شاید اگه جروینیو دقت بیش تری میکرد شاید الان اوضاع چیز دیگه ای بود...
 ولی خارج از همه ی این مسائل بیاید به تیممون و جوونای این تیم که با غیرت تموم تو این بازی جنگیدن و ابروی رفته رو برگردوندن افتخار کنیم...
در نهایت بیاید به خودمون و همه ی طرفدارای با غیرتمون افتخار کنیم و یادمون باشه:

The Flag Is Up

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 17/12/1390 | 12:54 گفت:

به ارسنال افتخار ميكنم

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:21 گفت:

سعید خان منم از دست این 2تا خونم به جوش اومد، شانس آوردن من لندن نیستم و الا میدنستم چکار کنم....مخصوصا ژروینیو....

ali jamshidi در 17/12/1390 | 08:08 گفت:

پرچم رو عشقه

hesam در 17/12/1390 | 02:13 گفت:

اقا به خدا ونگر ديوانه نيست!چمبو هم نفس كم اورده بود هم اينكه اندكي مصدوم هم شده بود.

saeed asghary در 17/12/1390 | 02:11 گفت:

ایول به ونگر ایول به آرسنال ایول به روسیچکی
ولی ونگر یه اشتباهم کردا به جای چمبرلین باید والکات و می آورد بیرون چون والکات آخراش دیگه قات زده بود
بعد رفتن چمبرلین دیگه آرسنال نتونست کاری کنه
(البته شایدم چمبرلین خسته شده بود و دیگه نمی تونست بازی کنه ) !!!!!!

sina در 17/12/1390 | 02:02 گفت:

پرچم بالاستتتتتت ......................... !

سید امین هاشمی در 17/12/1390 | 01:53 گفت:

افتخار داره

hesam در 17/12/1390 | 01:53 گفت:

من واقغن موندم اين ونگر با اين تيم چيكار ميكنه كه چمبرليني كه وينگ تو هافبك انقدر شاخه!واقعن كدوم مربيه كه با اين تيم سه تا تو يه نيمه بزنه؟هنوز دارم حرص اون گل افسايد بازي رفت رو ميخورم.اين دومين ساليه كه داوري تو حذفمون تاثير مستقيم داره!واقعن كه هيچ چي جز داوري نميتونه جلو ونگر رو بگيره!
تازه يه نكته ديگم اينه كه ما هميشه اخر فصل تر ميزديم ,امسال تازه اخر فصل موتورمون روشن شده.ايشالله كه حالا حالا ها خاموش نشه.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

Saeed Milani در 17/12/1390 | 01:44 گفت:

اونایی که میلرزن بخاری رو زیاد کنن :-) من بر عکس عرق کردم از بس حرص و جوش خوردم به خدا از دست سانگ و ژروینیو

saeed asghary در 17/12/1390 | 01:42 گفت:

ایول منم همون نیمه اول که 3تا زدیم احساس غرور کردم و دیگه باختن در مجموع و حذف شدن مهم نبود برام چون یه نیمه رویایی همون آرسنال دوست داشتنی رو بازی کردیم
و مخصوصا روسیچکی عشقم دوباره برگشته به فرم قبلیش و همینا برام کلفی بود

حبیب در 17/12/1390 | 01:40 گفت:

محمد منم هنوز 4 ستون بدنم داره میلرزه... حیف شد... البته شاید

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:35 گفت:

حبیب مرسی بابت حس خوبی که منتقل کردی

محمد رستگار در 17/12/1390 | 01:29 گفت:

منم تمام تنم می لرزه. حس عجیبی دارم