behtarin kharid

نویسنده: حسين كاظمي جهرمي

وبلاگ من
نویسنده: حسين كاظمي جهرمي
من كارمند پالايشگاه نفت بندرعباس هستم هرروز اولين كاري كه ميكنم ميام به اين سايت همه هم ميدونن از سال 1997 به اين تيم علاقه دارم 22 سالمه
کل بازدید: 1,924 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

behtarin kharid

be nazare shoma behtarin kharid baraye khate hamle arsenal kie ?be nazare man mario gomez forward bayern munich
mitoone jaygozine vaghean khoobi vase vanpersie bashe ya hata dar kenare van persie bazi kone .
ghodrate tamam konandegish fogholadast
dar bayern moonich vaghean khoob javab dade
behtarin bazikone bundesliga1 ham mitoonim begim hast .dige chi mikhai
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 8/8/1390 | 17:23 گفت:

مطمئنا آرسنال به یه هیتمن واقعی مثل رابین احتیاج داره-آرسن ونگر تمام سعی اش رو کرد تا بنزما رو بخره که نشد-100% بایرن بهترین گلزنش رو نمیفروشه-این گزینه ها میتونن خیلی جالب باشن اگه آرسنال دست به جیب بشه:1.ادینسون کاوانی 2.لاوتزی 3.توز 4.جووینکو 5.لوکاس باریوس 6.پاپیس سیسه 7.جوتیچ 8.هالک

نکته جالب در مورد همه اشون اینه که زیر 30 سالن-البته آرسنال بیشتر از همه به هافبک تهاجی خلاق نیاز داره

حمید فرازی در 8/8/1390 | 13:38 گفت:

گومز انجا فقط داره آماده خوری میکنه بایرن رو ریبری و روبن میچرخه.الان که بازیساز بزرگی نداریم بدترین گزینه هست.به نظر من الان بهترین گزینه هالک بازیکن پورتو هست.

reeza در 8/8/1390 | 11:41 گفت:

می تونم بپرسم چه کسایی باید به اینا پاس بدن؟؟؟ الان اگه آرتتا یا روسیچکی مصدوم بشن باید خدا خدا کنیم که اون یکی محروم نشه ما الان بیشتر یه پاسور خوش فکر کنار آرتتا و توماس روسیچکی می خوایم

محمد رستگار در 8/8/1390 | 11:27 گفت:

تا کی باید بازیکنای مازاد تیم های دیگه بگیریم.در ضمن خرید گومز تو ژانویه غیرممکنه.چون بایرن نمی ذاره.شاید بشه تو تابستون گرفتتش.من خریدش رو صلاح نمی دونم.بهترین گزینه برای خط حمله فعلا حفظ رابین،آرشاوین،جروینهو ولکات...بندتنر رو هم باید بعد از تموم شدن قرارداد قرضی برگردونیم.

فتاح وستا در 8/8/1390 | 10:38 گفت:

باید تمام کننده بگیره در کنار رابین مثل: میلیتو درسته الان آماده نیست ولی یک تمام کننده متخصصه یا توز

davood در 8/8/1390 | 09:32 گفت:

بازیکن خاصی رو در نظر ندارم ولی بنظرم بازیکن های خوب و با کیفیت سیتی که نیمکت نشین هستن رو میتونیم با قیمتهای پایین بگیریم مثل تاتنهام که ادبایور رو گرفت!ادام جانسون بازیکن خیلی خوبیه که اکثرا نیمکت نشینه