حرکات جهان چهارمی

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
از وقتی که یادم میاد طرفدار ارسنال بودم
کل بازدید: 1,518 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

حرکات جهان چهارمی

باز هم هنری دیگر از ضرغامی


در ادامه مبارزه صدا و سیما با...
امروز در خبر 9:30 شبکه خبر بعد از اعلام نتایج لیگهای اسپانیا،ایتالیا و آلمان ادامه خبرها رو با اسکی پی گیری کردن!!!؟؟؟؟ انگار لیگ برتری وجود نداره آخه کم کردن روابط سیاسی چه ربطی به فوتبال داره؟ مگه فوتبال اونا هم مثل مال ما سیاسی!!؟؟ همین الان مفهوم جهان چهارم رو درک کردم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 27/9/1390 | 19:43 گفت:

پیش میاد حمید جون اگه از سوتی های خودم بگم ... نگم بهتره :دی

حمید فرازی در 27/9/1390 | 16:43 گفت:

علی جان ببخش اشتباه تایپی بوده واقعا منظوری نداشتم داداش.تقصیر این کیبورده

علی ارشدی در 27/9/1390 | 16:26 گفت:

سام؟؟ تو هم؟؟ دارم بحران هویتی میگیرم !!!!

pezhman در 27/9/1390 | 15:28 گفت:

کد فقط برای اسکای اسپورت 3 اومده....

sam baygan در 27/9/1390 | 15:14 گفت:

باید میگفتی علی قلدرشدی!!

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 14:30 گفت:

سیدول کن باباخون مردم رونریز.گناه دارن.

علی ارشدی در 27/9/1390 | 14:30 گفت:

حمید جان ممنون که هویت منو عوض کردی :))

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 14:29 گفت:

آقاپژمان کد.اسکای اسپورت یانوااسپورت روداری؟البته اسکای اسپورت1

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 14:25 گفت:

باید برم اون تانکه رو اجاره کنم بیفتم تو خیابونای تهران اون ساختمان صدا سیمارو خاک شیرش کنما

pezhman در 27/9/1390 | 14:02 گفت:

مدل رسیورتون استارست هست.......

والا مال خودم x95 هستش...........فکر کنم منو های دو تا رسیور یه شکل باشن. شما اول فرکانس رو می زنی و بعد می ری روی شبکه Sky Sport 3 بعد روی دکمه i (اینفو) + 0 می زنی. (یعنی اول دکمه اینفو و بلافاصله دکمه 0 رو می زنی) بعد منو کد میاد روی دکمه سبز کنترل بزنید تا بتونید کد رو وارد کنید که برای من 16 رقم بود شما فقط کد 790152CC3272AC50 رو وارد می کنی و بعد اوکی می زنی. کانال به همین راحتی باز میشه..... اگه سوالی بود در خدمتم.

pezhman در 27/9/1390 | 13:57 گفت:

کد رو اگه به صورت CW وارد کنی باید 32 رقم رو وارد کنی ، کد رو باید از چپ به راست بخونی. اگر به صورت Biss وارد میشه باید 16 رقم دوم رو بزنی. در مورد رسیورتون مدل شرکت سازنده چیه؟؟ (استرست ، استرانگ و...)

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:55 گفت:

آقاپژمان من کداسکای اسپورت3روبازکردم.نوکرتم داداش

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:50 گفت:

آقاپژمان کدروازکدوم طرف نوشتی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:43 گفت:

آقاپژمان روش کددهیx230چطوریه؟

mostafaa در 27/9/1390 | 13:26 گفت:

همین الان اخبار شبکه سه همه ی لیگا رو گفت قبلش تیتر لیگا های ایتالیا اسپانیا و بوندسلیگا رو موزیکال نشون داد. کوته فکری خودشونه.جالبه کاریکاتور ها مورینیو و گواردیولا رو هم از روزنامه های اسپانیایی نشون دادن. ساعت دوازده و نیم که هیچکی بیدار نیس بازی رئال رو نشون می دن. ساعت 7ونیم امشب که همه بیدارن و می خوان یه فوتبال جذاب ببینن نشون نمی دن. ما که ماهواره نداریم امروز دوساعت قبل بازی باید میرم خونه خواهرم که ماواره دارن ببینم می تونم یه کانال که بازی رو نشون میده پیدا کنم

pezhman در 27/9/1390 | 13:16 گفت:

دوستان عزیز با توجه به اینکه صدا و سیمای ایران همچنان به تحریم های خودش داره ادامه می ده و هیچ بازی یا خبری از لیگ انگلیس پخش و اعلام نمی کنند. دوستان می توانند بازی منچسترسیتی - آرسنال را از شبکه SKY SPORT 3 ببینند. این شبکه فعلا با یک کد موقت باز می باشد.

Sky Sport 3 Italia

Hotbird 8

12054.00H S/R 29900 FEC 3/4

SID: 2DD9 CaID: 093B

CW: 0000000000000000790152CC3272AC50

همچنین لازم به ذکر است که کانال Idman TV در ماهواره ترکست هم این بازی را پخش خواهد کرد.

محمد جویبار در 27/9/1390 | 12:07 گفت:

انتظاری بیش از این این نیست.........

davood در 27/9/1390 | 12:02 گفت:

اره دیشب هم ساعت 21:30 لیگ انگلیس رو نگفت!!!
پس شبکه خبر هم کم اورد شبکه 3 که نزدیک به یک ماهه انگلیس رو نمیگه

حمید فرازی در 27/9/1390 | 12:00 گفت:

به قول علی لرشدی این نیز میگذره.راستی این علی همون علی منتقد هست؟ به به آقا محمدصادق مدتیه که به ما سر نمیزنی.انگار اون سایت بهت بیشتر چسبیده

حمیدرضا در 27/9/1390 | 11:09 گفت:

اینجا ایران. و ما در کشور جهان چهارمی زندگی میکنیم. آخه مجلسه عزیز رهبر گرامی که صدا و سیما مال شماست ورزش چه ربطی به سیاست داره؟ خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 10:57 گفت:

همه بهشون مسج بدین بگین اگه امروزبازی آرسنال سیتی پخش نشه میریم دانگل یاکارت میخریم ودورشماروخط میکشیم....300003

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 10:33 گفت:

دیگه داره حالم از این سیاست بهم میخوره
همه چیزو با سیاست قاطی کردن
دین رو با سیاست قاطی کردن
ورزش رو قاطی کردن
اقتصاد رو قاطی کردن
خیلی احمقنننن

محمد رستگار در 27/9/1390 | 10:29 گفت:

تازه تو خبراي ليگ اروپا اسم تاتنهام رو نياوردن .
تلويزيون با پخش نكردن بازيهاي جزيره لگد به بخت خودش مي زنه.مثل همون موقعي كه با نخريدن قهوه تلخ مخاطباش رو فراري داد