تراوین

نویسنده: shervin

وبلاگ من
نویسنده: shervin
عاشق آرسنال 3بار به خاطر آرسنال خودکشی کردم
کل بازدید: 16,871 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

تراوین

خیلی معذرت میخوام هم غیر فوتبالی هم غیر آرسنالیاینو اینجا نوشتم واسه درد دل کردن.
آخه این چه وعضشه تنها دلخوشیمونو دارن ازمون میگیرن کم کم داره اینترنت ملی راه اندازی میشه.
الان بغضم گرفته این هوا. فوتبال که نشون نمیدن اخبارشم که نمیگن.
اینم از تنها دلخوشیم بازیه تراوین که همین الان فیلتر شد اونم تمام سروراش.
حیف از این عمر که توی ایران تلف شد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 20/11/1390 | 08:40 گفت:

یه چک کن شاید کشتی.زیر دریایی چیزی خورده به کابل های اینترنتی!
بیشتر شبیه تور اینترنتی تا کابل!

ناصر در 19/11/1390 | 23:33 گفت:

یه چک کن شاید کشتی.زیر دریایی چیزی خورده به کابل های اینترنتی!
بیشتر شبیه تور اینترنتی تا کابل!

shervin در 19/11/1390 | 03:35 گفت:

ممنون از دوستان بابت نظرات عجیب غریب!!!!!!!!!!
از یکی از دوستانم که در ستاد منشور اخلاقی فدراسیون اینترنت بود پرس و جو کردم!!!
سعید میلانی عزیز. من شایعه نکردم میتونی کامنت های بچه ها رو بخونی متوجه میشی.
رضا جان منم باهات موافقم.
اسم کاربرییم تو تراوین:
shervin TT
تو اکثر سرورها هستم

علی ارشدی در 19/11/1390 | 01:26 گفت:

من اون اوایل تراوین بازی میکردم ولی بعد ول کردم سعید مقالتو اینجا هم بذار هر کی حرف زد خودم جوابشو میدم :))

reeza در 19/11/1390 | 00:54 گفت:


حال می کنم همه هم پایه ان یکیو ضایععععععع کنن در سطح لالیگا
همه هم پایه تراوین مثل خودم راستی نام کاربریتون رو و سرورتون رو بزارید اونجا هم با هم باشیم

Saeed Milani در 19/11/1390 | 00:53 گفت:

می ترسم بذارم با اعتراض بچه ها روبرو بشم که آقا چه ربطی به آرسنال داشت!

محسن آزاده در 18/11/1390 | 23:50 گفت:

این بازیایی آن لاین بد رو اعصابمن . . . یه مدت همین تراویانو بازی می کردم و یه بازی مربی گری هم بود که اسمشو یادم نیست ، خلاصه این 2 تا بازی یه جوری وقتمو گرفته بودن که از خواب و خوراک افتاده بودم !!!

حمید فرازی در 18/11/1390 | 23:42 گفت:

سعید دیگه اومدی نسازیا.ما رو چه به هایبوری؟ اگه میخوای مقاله بذاری همینجا بذار.تو هم دیگه داری ما رو دور میزنی

Saeed Milani در 18/11/1390 | 23:16 گفت:

در مرد تراوین و بسته شدن سایتش ، چرا الکی شایعه درست می کنی برادر جان :-) من الآن چک کردم هم .com و هم .ir باز هستن و فیلتر نشدند. حالا تراوین که در برابر هتریک عـــــــــــــــــــــددی نیست :-) خدا نکنه این بازیهای آنلاین به خصوص هـــــــــــــــــتریک رو یه روز به خوان همچین رفتاری باهاش بکنن. نصف عمر من تو هتریک میگذره و به همه بچه ها هم پیشنهاد می کنم حتما بیان وبه این بازی زیبا بپیوندند. یه مقاله هم دربارش میخوام بذارم تو هایبوری.

در مورد کره شمالی و شرایطش ، چون بحث سیاسی است جاش اینجا نیست اما همین بس که هیچ کشوری در خاک اونها سفارتخانه نداره! یعنی اگه رفتی ممکنه برنگردی! در موردش یه مستند خیلی عالی و فوق العاده پخش شد که فکر می کنم بیانگر همه حقایق درباره اونجا بود. هرکی خواست ببینه اونجا چجور جاییه اونو ببینه حتما.

حمید فرازی در 18/11/1390 | 23:09 گفت:

من هیچ دفاعی از این کشور نکردم و میدونم قوانین مسخره ای دارن ولی اینو رو گفتم تا با اطلاعات ناقص قضاوت نشه.به هرحال وضعیت اونا به ما ربطی نداره و میدونم اگه بخوام ادامش بدم به بحثای باریک و سیاسی میکشه که نه دوست دارم و نه اینجا جای این بحثاست.

علی ارشدی در 18/11/1390 | 23:01 گفت:

نه حمید داری اشتبا می کنی کره شمالی مزخرفترین کشور جهانه فقط برو ببین چه خبره!!!! کسایی که واسه مرتیکه رهبرشون خوب گریه نکردنو بردن به اردوگاهای اجباری برای تعلیم گریه کردن کسایی هم که اصلا گریه نکردن زتندانی شدن :(

حمید فرازی در 18/11/1390 | 22:45 گفت:

خواهش میکنم مهران جان.حمید بهتره مقایسه ای انجام ندی چون با اطلاعات ناقص قطعا قضاوت کردن اشتباه میشه.من در مورد این فیلترینگ چیزی و در مورد حرفای شروین منبع موثقی پیدا نکردم.واقعا نمیدونم هدف از انجام این کار چی بوده چون ممکنه دلایل خارجی هم داشته باشه چیزی شبیه همین بسته شدن سایت خودمون.در مرود کره شمالی هم چیزایی که میگیو نمیدونم از کجا آوردی درسته مثل همه کشورا یه سری قوانین عجیب دارن ولی ایناکه گفتی همه واقعیت نداره.به عنوان مثال در مورد عکاسی در شهر بارها همین کانالای ایران یا بی بی سی گزارشات و عکسایی از داخل شهراش منتشر کردن.با خارج ار کره هم خوب رابطه دارن و اینو بعد از اون اختلافاتشون با کره جنوبی و آمریکا شایعه کردن.در مورد خارج رفتنشونم نباید مشکلی داشته باشه چون الان "یانگ نائه سه" لژونیر این کشوره و در آلمان بازی میکنه همچنین فکر کنم فرودگاهاشونو واسه همین کار احداث کردن

علی ارشدی در 18/11/1390 | 22:43 گفت:

منم از همین می ترسم حمید توپچی خیلی وحشتناکه

مهران کاظمی بذار من بهت بگم: محسن و میثاق قبلا همین جا بودن ولی مثل اینکه دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند :)))))) به هر حال این اتفاق نباید می افتاد و متاسفانه الان آرسنالی ها قشنگ دو دسته شدن :(

مهران کاظمی در 18/11/1390 | 22:32 گفت:

مرسی حمید جون

♥Arsenal♥ در 18/11/1390 | 22:21 گفت:

کشور داره میشه دقیقا مثل کره شمالی...

بردی ببینید کره شمالی چجوریه....!!!
به طرز عجیبی اینا فکر میکنن تمام مردم دنیا ایدز دارند....!!

تو شهر اجازه عکاسی ندارند...

با خارج از کره هیچ رابطه ای ندارند...

هرکی رفت خارج دیگه حق برگشت نداره....

بوقن مثل بعضیا اینجا...

حمید فرازی در 18/11/1390 | 22:12 گفت:

مهران جان البته آرسنال دو سایت جدا از هم داره نه سه سایت.فکرکنم منظورت هایبوری هم باشه که اونم جزو همین سایته و احتمالا در آینده سایت خودمون و و هایبوری به هم نزدیک میشن(به گفته آرمان) در مورد سایت gunners هم دیگه یه سایت جدا از ما هستن که راه اونا از این سایت جداست و اختلافی وجود نداره.فقط یکی دوتا از مدیرای اونجا قبلا از نویسنده های این سایت بودن که حتما توانایی ایجاد یه سایت جدیدو داشتن و کارشونم خوب بوده و ما هم راه خودمونو میریم.حالا این سایت زیر نظر سایت اصلی باشگاه هست و 7 ساله داره کارشو ادامه میده.دیگه این که خواستن جدا بشن و چدتا سایت ایجاد کنن مسئله ایه بین مدیرا و من نه اطلاع دارم نه میتونم دخالت کنم

مهران کاظمی در 18/11/1390 | 21:45 گفت:

راستی بچه ها یه سوال، البته مخاطب اصلیم آقا حمید هست، چون به نظر می رسه بیش تر خبر داشته باشه، قضیه این سایت gunnertrust چیه؟ به نظر می رسه سایت سر پاییه، بعد چرا آرسنال 3 تا سایت هواداری داره چرا با هم همکاری نمی کنن تا یه سایت خیلی قوی به وجود بیاد؟ حتماً باید اختلافی باشه، می شه بگید قضیه چیه اگه کسی می دونه

مهران کاظمی در 18/11/1390 | 21:43 گفت:

نه یه 5 6 دقیقه ای کلاً خیلی از سایتا فیلتر شد، من خودم تو سه تا سایت بودم که فیلتر شدن بعد درست شدن، تو همین سایتم داشتم تو قسمت پایین سایت که بیوگرافی بازیکنا رو نوشته به سونگ رأی میدادم که سایت فیلتر شد

حمید فرازی در 18/11/1390 | 20:54 گفت:

از کجا پرس و جو کردی؟

sepehr najafian در 18/11/1390 | 20:54 گفت:

قمار ديگه چيه؟اي بابا

shervin در 18/11/1390 | 20:47 گفت:

پرس و جو کردم گفتن به طور آزمایشی فیلتر کردن تا ببینن واکنش مردم چیه.
احتمال داره کلا فیلتر شه چون میگن این جور بازیها مثل قمار میمونه!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 18/11/1390 | 20:27 گفت:

میدونم سرعتش پایینه ولی از نوع پروکسی استفاده کنید که سرعت نسبتا خوبی داره.من که با این چیزا از اینجا نمیرم اگه بخواستم اینجوری جا بزنم همون موقع آرسنالو ول میکردم

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 20:19 گفت:

حمید جان، سرعت وی پی ان مدتیه که خیلی کم شده. کلا اینترنت ایران مزخرفه، مثل خیلی چیزای دیگش. بزنین برین از این مملکت بابا!
الانه که چند نفر بیان کامنت بزارن که چرا پست غیر آرسنالی گذاشتی :دی

HAMED toopchi در 18/11/1390 | 20:12 گفت:

ابراز همدردي!

حمید فرازی در 18/11/1390 | 20:11 گفت:

واسه 5 دققیه ای فیلتر شد.توصیه میکنم از همین حالا وی پی ان آماده کنید چون ظاهرا اینترنت ملی داره راه میوفته و در این صورت باید قید سایتو بزنید

arash در 18/11/1390 | 20:01 گفت:

الان امتحان کردم سالمه

arash در 18/11/1390 | 20:00 گفت:

من همین نیم ساعت پیش بازی کردم!!!!!!!!!!!!!

sepehr najafian در 18/11/1390 | 19:56 گفت:

کجاش فيلتر شد.من دارم بازي ميکنم.