وووووواي

نویسنده: جعفر ملكي

وبلاگ من
نویسنده: جعفر ملكي
از كودكي عاشق ارسنال هستم
کل بازدید: 2,720 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

وووووواي

اين جا مگه تجارت خونس


هر بازي كني كه به اوج ميرسه ميفروشيم هوادار اين وست ادم نيست غزيز مسول اگه دنباله پولي برو دنبال يه كاره ديگه. من نميگم بخر نگه دار لطفا كيه قهرماني نداريم فابرگاس و فروختي ارتتا خريدان واسه 17 مليون تفاوت از زمين تا كجاس نسري چرا رفت كليشي چرا رفت.شايه رفتن دروازه بانمون ونپرسي والكات بسه ترو خدا .لطفا نزر بدين. جعفر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

جعفر ملكي در 11/8/1390 | 15:26 گفت:

به بين كي ميرن محمد

ali در 11/8/1390 | 11:13 گفت:

کاملا با حرفات موافقم.اما شما از یه طرف این حرف ها رو میزنید و از طرف دیگه میاید عکس آواتارتون رو عکس ونگر میذارید.در اینجا یه تناقض برای من وجود داره که شما آخر کدوم طرفی هستید؟!
بی شک مسبب تمام این خرابکاری ها ونگر و مدیران بی لیاقتش هستن.دیگه کارد رو به استخون رسوندن.ما شدیم آکادمی منچستر سیتی ، هی بازیکن بسازیم ، هی اونا بیان و ببرن.هی ما بکاریم ،تیم های مثل منسیتی و بارسا بیان درو کنن.واقعا تیم در وضعیت مضحکی قرار داره.بحثم این چند هفته ای که گذشت نیست.بحثم سر هفت سال بی جامی هست که هنوز این روند میخواد ادامه پیدا کنه وکسی نیست جلوی این روند اشتباه رو بگیره بلکه دارن به این رونده اشتباه دامن هم میزنن.دیروز فابرگاس و نصری با بهانه هایی من در اوردی از سوی مدیران باشگاه گفته شده که اجازه خروج بشون داده شد ، فردا هم نوبت ولکات و ون پرسی و بقیه بازیکن ها هست که باز میان دوتا دروغ سر هم میذارن و میگن اصلا اینا دلشون با باشگاه نبود و از اول میخواستن برن و از این حرفهای مضخرف که فکر می کنن ما هوادار اینقدر احمق هستیم که حرفهای این آقایون رو باور کنیم.

Ali&MT در 11/8/1390 | 09:04 گفت:

اين نمونه اولشه سعيد خان عزيز ...

محمد اصغری در 11/8/1390 | 05:37 گفت:

در موردفابرگاس که باشگاه نخواست که بره.خودشون ازجیب مایه گذاشتن تا برن.نصری هم خودش می خواست بره.(دوتا بی غیرت نامرد)
اما در مورد رابین،ولکات وژسنی :شایعه رفتنشون هم عذاب اور چه برسه به واقعیتش