آیا می دانید؟ یا چیزهایی که باید بدونید

نویسنده: محمد جواد

وبلاگ من
نویسنده: محمد جواد
دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع. 11 سال طرفدار آرسنالم. تو این یازده سال روزای خوب و بد زیادی رو با آرسنال پشت سر گذاشتم. الانم 4سال منتظر روزای خوبشم + آپدیت شد!: *فارغ التحصیل مهندسی صنایع *12 سال طرفدارم و *5 سال منتظر روزای خوب
کل بازدید: 5,802 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

آیا می دانید؟ یا چیزهایی که باید بدونید

امروز درس و کنکور رو گذاشتم کنار و چسبیدم به اینترنت و فیس بوک و سایت آرسنال. داشتم اخبار عجیب غریب جهان رو دنبال می کردم (اعتصاب غذای معترضان وال استریت، سرنگون کردن هواپیمای جاسوسی آمریکا RQ170 توسط ایران و ...بقیش غیر قابل پخشه!) یه TAB باز کرده بودم واسه آرسنال دانلود کلیپ، موزیک و ... که اتفاقی یه پیج جالب دیدم. یه کوییز بود واسه طرفدارای آرسنال. اخرشم بهت نمره می داد. حالا نمگم خودم چند شدم ولی سوالاش خیلی سخت بود! حالا اینم بعضی از سوالا البته با جوابا


1- چه ارتباطی بین این سه بازیکن قدیمی آرسنال وجود دارد یان رایت، داور شوکر و نایجل وینترن بورن؟

2- کدام بازیکن آخرین گل دهه نود آرسنال را به ثمر رساند؟

3- کدام بازیکن بیشترین گل ها را در بازی های رسمی برای آرسنال به ثمر رساند؟

4- شعار معروف لاتین آرسنالی چیست؟

5- چه تعداد از بازیکنان تیم ملی فرانسه فاتح یورو 2000 آرسنالی بودند؟

6- تونی آدامز از کدام باشگاه به آرسنال آمد؟

7- امانوئل پتیت و مارک اورمارس بعد از ترک آرسنال به کدام باشگاه رفتند؟

8- آرسنال تا سال 2002 چند بار فاتح FA کاپ و لیگ کاپ شده بود؟

9- پاتریک ویرا در کدام کشور متولد شد؟

10- در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا 99-2000 آرسنال بازی های خانگیش را در کدام ورزشگاه انجام داد؟

و حالا جواب ها:

1- هر سه بازیکن بعد از ترک آرسنال به وستهم یونایتد پیوستند. یان رایت در سال 1998، شوکر و وینتربورن در سال 2000
2- تیری هانری . در 28 هکتبر 1999 هانری دومین گل را در برد 2-0 مقابل لیدز یونایتد به ثمر رساند.
3- یان رایت. 185 گل در آرسنال به ثمر رساند
4-VICTORIA CONCORDIA CRESCIT پیروزی با کار تیمی
5- 6تا! سیلیون ویلتورد، رابرت پیرس، پاتریک ویرا، تیری هانری، نیکلاس آنلکا(رئال مادرید)، امانوئل پتیت(بارسا)
6-از جایی نیامد!! او از کودکی زیر نظر باشگاه آرسنال پرورش یافته.
7- بارسلونا
8- FA کاپ 8 بار و لیگ کاپ 3 بار
9- سنگال
10- ورزشگاه ومبلی!!! آرسنال به دلیل کوچک بودن هایبوری مجبور شد بازی هایش را در ومبلی انجام دهد.
8-
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جواد در 19/6/1391 | 17:36 گفت:

از علی آقا، سید جان و حمید خان بخاطر اظهار لطفشون به شدت تشکر میکنم

محمد جواد در 14/9/1390 | 13:02 گفت:

از علی آقا، سید جان و حمید خان بخاطر اظهار لطفشون به شدت تشکر میکنم!!!

حمید فرازی در 14/9/1390 | 12:11 گفت:

مرسی داداش.جالب بود

محمد جواد در 14/9/1390 | 12:02 گفت:

kazemi عزیز منظورت همون DVD تو فروشگاه سایت GNNERRS...؟

ramin kazemi در 14/9/1390 | 03:26 گفت:

یه DVD هست به اسم arsenal Interactive Quiz یه تست ارسنال شناسی برای هواداران.که میتونه برای هوادارای جدید مفید باشه برای اینکه اطلاعات عمومی رو بالا ببره درمورد باشگاه گروه اسکای اسپورت درستش کردن

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 02:25 گفت:

عالی بود محلد جواد عزیز

علی ارشدی در 14/9/1390 | 01:37 گفت:

خیلی باحال بود

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:26 گفت:

راستی رضا جان نوکرتیم، قابلی نداشت داداش

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:25 گفت:

پیشکسوت فوتبالی منظورمه! آخه تو این دوره زمونه این که یکیو گیر بیاری بیشتر 10 سال طرفدار یه تیم باشه یکم سخته. وگرنه تو تازه اول جوونیی! هنوز کلی با دنیا کار داری!!!

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:19 گفت:

داداش همچینم پیشکسوت نشدیم ، بابا تازه 28 سالمونه :-)

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:16 گفت:

واوووو! آقا سعید واس خودت یه پا پیشکسوتیا!!!

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:11 گفت:

من از فصل 95-96 طرفدار آرسنالم!

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 01:11 گفت:

قربونت برادر

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:02 گفت:

باریکلا آقا سعید! فکر نمیکردم کسی دیگه وینتربرن رو یادش بیاد

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:00 گفت:

زنده باد خط دفاع الکلیمون! ، تونی آدامز ، نایجل وینتربرن ، مارتین کیون و ری پارلور که هنوزم رو دستشون نیومده و نخواهد اومد!

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:00 گفت:

راستی اینم بگم که این تست یکم قدیمیه، ماله سال 2002 بوده