نظر سنجی

نویسنده: محمد اصغری

وبلاگ من
نویسنده: محمد اصغری
یک مهندس .هوادار دواتیشه آرسنال
کل بازدید: 31,507 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

نظر سنجی

سلام به ارسنالی های عزیز


به نظر شما دوستان ارسنال به هر قیمتی (منظور مالیه )باید بازیکن های مورد نظرش رو بیاره یا باید تو خرید قیمت مناسبی رو ارائه بده؟

فعلا که ما هرچی بدبختی داریم از ارائه قیمت مناسبه!!!
نمونه بارزش هم تو نقل و انتقالات تابستونی بود که خیلی از گزینه های عالی رو به خاطر همین قیمت مناسب مورد نظر ارسنال از دست دادیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 27/8/1390 | 22:19 گفت:

محمد جان چقد ما با هم تفاهم داریم!

sam baygan در 27/8/1390 | 22:19 گفت:

ما که نمیگیم مسی رو بیارید.تمام انتظار ما حفظ باریکنایی که خودمون ساختیم.اگه اونا رو حفظ می کردیم الان نیازی به خرید هم نداشتیم.آخه مگه تیمی که هلب،فابرگاس،نصری،ریس و ... توی خط هافبک داره نیازی به خرید گوتزه و آزارد پیدا می کنه...حالا که اینها رو نداریم پس نیازه

محمد رستگار در 27/8/1390 | 22:10 گفت:

همین الان هم انتظار ما حفظ ویلشر،سونگ،رابین،آرشا،ولکات،جروینیو،رمسی و ... .

محمد رستگار در 27/8/1390 | 22:07 گفت:

ما که نمیگیم مسی رو بیارید.تمام انتظار ما حفظ باریکنایی که خودمون ساختیم.اگه اونا رو حفظ می کردیم الان نیازی به خرید هم نداشتیم.آخه مگه تیمی که هلب،فابرگاس،نصری،ریس و ... توی خط هافبک داره نیازی به خرید گوتزه و آزارد پیدا می کنه...حالا که اینها رو نداریم پس نیازه

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 21:41 گفت:

من ميگم اعتصاب غذا كنيم!

علی ارشدی در 27/8/1390 | 15:39 گفت:

همه حرف ما همینه
خوبه که همه موافقیم ولی چه فایده!

محمد جواد در 27/8/1390 | 14:53 گفت:

باهات کاملا موافقم علی

ali در 27/8/1390 | 14:21 گفت:

آقا علی ما هم همین رو میگیم.بازیکنای خوبی داریم فقط باید یک الی دو بازیکن دیگه به تیم اضافه بشن.
نمیخوایم هر سال اینکار رو کنیم.اصلا نمیخواد بازیکن بخریم ، فقط همین بازیکنا رو نگه داریم و دوتا خرید کنیم ، اون موقع تا 5 سال دیگه نیاز به هیچ خرید بی خود نداریم و میتونیم موفقیت کسب کنیم.
اما وقتی خرید نمیکنیم و جام نمیاریم معلوم هست که یکی مثل ون پرسی میخواد از تیم بره.

علی ارشدی در 27/8/1390 | 14:10 گفت:

اگه بناست پول خرج بشه باید بازیکنای خودمونو نگه داریم

امسال نشد اینکارو بکنیم همین ترکیب فعلی + نصری+ فابرگاس+ کلیشی = کامل بودن ترکیب

ولی حالا که نتونستیم این 3 تا رو نگه داریم باید یکی دو تا بازیکن دیگه بخریم حالا به هر قیمتی(مالی) ولی فقط همین فصل وگرنه ما هم میشیم سیتی و چلسی

ramin kazemi در 27/8/1390 | 12:39 گفت:

رئال مادرید وقتی اونهمه پول جای بازیکنی مثل رونالدو داد مطمئن بود که پولش رو در میاره.همینطور هم شدو بعداز چند ماه گفتن پولش که دراومد هیچ داره سودم میده.خرید بازیکن یه سرمایه گذاریه.مطمئنن خرید بازیکن خوب باعث بهتر نتیجه گرفتن تیم میشه و درنتیجه بیشتر پول دراوردن.تیمی که به فینال قهرمانان میرسه صرفه نظر از اینکه چه نتیجه ای بگیره,ببره یاببازه,کلی پول گیرش میاد.ولی بعضی اوقات بعضی باشگاه ها میان بازار رو میریزن بهم مثلا نمیخوان بازیکنی رو بخرن ولی شایعه راه میندازن تا قیمت بازیکنی بره بالا مثل همین hazard آخه مادرید این همه مهاجم نیمکت نشین داره.بعد یه بازیکن 20ساله بی تجربه که مثل هندونه در بسته است چرا باید قیمت 20 میلیونیش توی بازار به 50 تا برسه.یا شایعه میشه منچستر دنبال خریدن همسیک و کاوانی و لواتزیه.که همین اخبار باعث بالارفتن کذایی قیمتا میشه.

علیرضا در 27/8/1390 | 12:36 گفت:

خب معلومه نظر ما چیه.........باید بازیکن مورد نظرو بیاره...........
ولی خب سیاست های باشگاه و رئیس یه چیز دیگست............

علی ارشدی در 27/8/1390 | 12:26 گفت:

نه! بعدش فرق ما با چلسی و من سیتی و بارسا چیه؟

ali در 27/8/1390 | 11:11 گفت:

بنده قبلا هم گفتم الان هم میگم.همه ی ما میدونیم که قیمت اجناس بی خودی بالا رفتن و هیچ کدوم از این جنس ها قیمت واقعیشون این نیست و اینقدر ارزش ندارن ، اما آیا شما موقعی که میخواید برید شلوار بخرید ، میگید: که این شلوار گرونه و قیمت واقعیش این نیست و من اینو نمیخرم و به جاش همون زیر شلواری میپوشم!!!!!! دیگه کاری از دست ما بر نمی آید ، حالا که بازار اینطور شده و باید برای یه بازیکن خوب اینقدر ما پول بدیم ، باید برای بقا در این رقابت این کار رو بکنیم.حالا که کاری از دست ما بر نمیاد و قیمت ها اینقدر نجومی شدن ما مجبور هستیم که وارد این بازار بشیم ، چون کاری از دست ما بر نمیاد.
یا مثلا خود شما الان همه ی ما میدونیم که نون خیلی گرون شده ، آیا شما دیگه نون نمیخری!؟؟!!
باید وارد این بازار شد و بازیکن خرید ، اگه این کار رو نکنیم ممکنه فردا همین دو تا بازیکنهای خوبمون هم از تیم برن.
اون موقع خر بیار و باقالی بار کن.

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 11:03 گفت:

حالا اگه پول مال ما بود يه چيزي! اگه ارزون بخره باقيش رو كه به ما نميدن! ميدن؟ پس بازيكن خوب بخره بهتره ديگه جانم. كو حالا شكم هيلوود 10 سانتيمتر جلوتر نياد! چي ميشه مگه؟!