نظر سنجی

نویسنده: محمد اصغری

وبلاگ من
نویسنده: محمد اصغری
یک مهندس .هوادار دواتیشه آرسنال
کل بازدید: 25,666 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نظر سنجی

سلام به ارسنالی های عزیز


به نظر شما دوستان ارسنال به هر قیمتی (منظور مالیه )باید بازیکن های مورد نظرش رو بیاره یا باید تو خرید قیمت مناسبی رو ارائه بده؟

فعلا که ما هرچی بدبختی داریم از ارائه قیمت مناسبه!!!
نمونه بارزش هم تو نقل و انتقالات تابستونی بود که خیلی از گزینه های عالی رو به خاطر همین قیمت مناسب مورد نظر ارسنال از دست دادیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 27/8/1390 | 22:19 گفت:

محمد جان چقد ما با هم تفاهم داریم!

sam baygan در 27/8/1390 | 22:19 گفت:

ما که نمیگیم مسی رو بیارید.تمام انتظار ما حفظ باریکنایی که خودمون ساختیم.اگه اونا رو حفظ می کردیم الان نیازی به خرید هم نداشتیم.آخه مگه تیمی که هلب،فابرگاس،نصری،ریس و ... توی خط هافبک داره نیازی به خرید گوتزه و آزارد پیدا می کنه...حالا که اینها رو نداریم پس نیازه

محمد رستگار در 27/8/1390 | 22:10 گفت:

همین الان هم انتظار ما حفظ ویلشر،سونگ،رابین،آرشا،ولکات،جروینیو،رمسی و ... .

محمد رستگار در 27/8/1390 | 22:07 گفت:

ما که نمیگیم مسی رو بیارید.تمام انتظار ما حفظ باریکنایی که خودمون ساختیم.اگه اونا رو حفظ می کردیم الان نیازی به خرید هم نداشتیم.آخه مگه تیمی که هلب،فابرگاس،نصری،ریس و ... توی خط هافبک داره نیازی به خرید گوتزه و آزارد پیدا می کنه...حالا که اینها رو نداریم پس نیازه

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 21:41 گفت:

من ميگم اعتصاب غذا كنيم!

علی ارشدی در 27/8/1390 | 15:39 گفت:

همه حرف ما همینه
خوبه که همه موافقیم ولی چه فایده!

محمد جواد در 27/8/1390 | 14:53 گفت:

باهات کاملا موافقم علی

ali در 27/8/1390 | 14:21 گفت:

آقا علی ما هم همین رو میگیم.بازیکنای خوبی داریم فقط باید یک الی دو بازیکن دیگه به تیم اضافه بشن.
نمیخوایم هر سال اینکار رو کنیم.اصلا نمیخواد بازیکن بخریم ، فقط همین بازیکنا رو نگه داریم و دوتا خرید کنیم ، اون موقع تا 5 سال دیگه نیاز به هیچ خرید بی خود نداریم و میتونیم موفقیت کسب کنیم.
اما وقتی خرید نمیکنیم و جام نمیاریم معلوم هست که یکی مثل ون پرسی میخواد از تیم بره.

علی ارشدی در 27/8/1390 | 14:10 گفت:

اگه بناست پول خرج بشه باید بازیکنای خودمونو نگه داریم

امسال نشد اینکارو بکنیم همین ترکیب فعلی + نصری+ فابرگاس+ کلیشی = کامل بودن ترکیب

ولی حالا که نتونستیم این 3 تا رو نگه داریم باید یکی دو تا بازیکن دیگه بخریم حالا به هر قیمتی(مالی) ولی فقط همین فصل وگرنه ما هم میشیم سیتی و چلسی

ramin kazemi در 27/8/1390 | 12:39 گفت:

رئال مادرید وقتی اونهمه پول جای بازیکنی مثل رونالدو داد مطمئن بود که پولش رو در میاره.همینطور هم شدو بعداز چند ماه گفتن پولش که دراومد هیچ داره سودم میده.خرید بازیکن یه سرمایه گذاریه.مطمئنن خرید بازیکن خوب باعث بهتر نتیجه گرفتن تیم میشه و درنتیجه بیشتر پول دراوردن.تیمی که به فینال قهرمانان میرسه صرفه نظر از اینکه چه نتیجه ای بگیره,ببره یاببازه,کلی پول گیرش میاد.ولی بعضی اوقات بعضی باشگاه ها میان بازار رو میریزن بهم مثلا نمیخوان بازیکنی رو بخرن ولی شایعه راه میندازن تا قیمت بازیکنی بره بالا مثل همین hazard آخه مادرید این همه مهاجم نیمکت نشین داره.بعد یه بازیکن 20ساله بی تجربه که مثل هندونه در بسته است چرا باید قیمت 20 میلیونیش توی بازار به 50 تا برسه.یا شایعه میشه منچستر دنبال خریدن همسیک و کاوانی و لواتزیه.که همین اخبار باعث بالارفتن کذایی قیمتا میشه.

علیرضا در 27/8/1390 | 12:36 گفت:

خب معلومه نظر ما چیه.........باید بازیکن مورد نظرو بیاره...........
ولی خب سیاست های باشگاه و رئیس یه چیز دیگست............

علی ارشدی در 27/8/1390 | 12:26 گفت:

نه! بعدش فرق ما با چلسی و من سیتی و بارسا چیه؟

ali در 27/8/1390 | 11:11 گفت:

بنده قبلا هم گفتم الان هم میگم.همه ی ما میدونیم که قیمت اجناس بی خودی بالا رفتن و هیچ کدوم از این جنس ها قیمت واقعیشون این نیست و اینقدر ارزش ندارن ، اما آیا شما موقعی که میخواید برید شلوار بخرید ، میگید: که این شلوار گرونه و قیمت واقعیش این نیست و من اینو نمیخرم و به جاش همون زیر شلواری میپوشم!!!!!! دیگه کاری از دست ما بر نمی آید ، حالا که بازار اینطور شده و باید برای یه بازیکن خوب اینقدر ما پول بدیم ، باید برای بقا در این رقابت این کار رو بکنیم.حالا که کاری از دست ما بر نمیاد و قیمت ها اینقدر نجومی شدن ما مجبور هستیم که وارد این بازار بشیم ، چون کاری از دست ما بر نمیاد.
یا مثلا خود شما الان همه ی ما میدونیم که نون خیلی گرون شده ، آیا شما دیگه نون نمیخری!؟؟!!
باید وارد این بازار شد و بازیکن خرید ، اگه این کار رو نکنیم ممکنه فردا همین دو تا بازیکنهای خوبمون هم از تیم برن.
اون موقع خر بیار و باقالی بار کن.

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 11:03 گفت:

حالا اگه پول مال ما بود يه چيزي! اگه ارزون بخره باقيش رو كه به ما نميدن! ميدن؟ پس بازيكن خوب بخره بهتره ديگه جانم. كو حالا شكم هيلوود 10 سانتيمتر جلوتر نياد! چي ميشه مگه؟!