کمک...+ساعت مشهورآرسنال

نویسنده: محمد اصغری

وبلاگ من
نویسنده: محمد اصغری
یک مهندس .هوادار دواتیشه آرسنال
کل بازدید: 31,501 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

کمک...+ساعت مشهورآرسنال

کمک....+ساعت مشهور، هم اینک در ورزشگاه امارات


با سلام خدمت ارسنالی های عزیز
شرمنده که به خاطر همچین مسئله ای دارم پست می زارم ولی چه کنم تو بخشنظرات چند بار درخواست دادم جواب نشنیدم.
چند روز پیش یکی از بچه ها تو پستش ادرس یه سایت رو داده بود که می شد بازی های ارسنال رو تزاونجا دانلود کرد.دفعه اول که این ادرس دیدم یادم رفت ذخیرش کنم سری بعد اومدم دیگه رفته بود تو ارشیو .لطف کنید ادرس اون سایت رو به من بگید.
برای اینکه این پست خشک و خالی نباشه این مطلب رو هم می زارم امیدوارم که مورد پسند واقع بشه.

ساعت آرسنال (The Arsenal Clock)

ساعت آرسنال برای هفتاد سال به طور عالی هایبوری را زینت بخشید. ابتدا این ساعت در فصل 31-1930 در ورزشگاه نصب شد که یکی از جلوه بسیار هایبوری بود که توسط مبتکر توانا و بزرگ "هربرت چاپمن" (Herbert Chapman) ابداع شد.

در ابتدا ساعت برای طرفداران با یک تایمر 45 دقیقه ای آماده شد. اما اتحادیه فوتبال بر این باور بود که این ساعت رسمیت مسابقات را زیر سؤال می برد و به همین دلیل باشگاه خیلی زود آن را با یک ساعت مرسوم تعویض کرد.ابتدا ساعت در جایگاه شمالی که در آن زمان به نام Laundry End شناخته شده بود، قرار داده شده بود که عاقبت پس از این که در سال 1935 ضلع شمالی سرپوشیده شد؛ به جایگاه جنوبی (College End) انتقال یافت. و پس از گذشت سال ها، آن جایگاه با نام (The Clock End) بین بیشتر مردم شناخته می شد.در دهه ی گذشته از سازندگان و مسؤولین پشتیبانی ساعت (از شرکت Smith of Derby) که عهده دار تعمیر و حفظ شرایط ساعت (نشان دادن صحیح زمان و ...) در سطح مطلوب بودند قدردانی شد.

Smith of Derby همکاری قدیمی خودش را با باشگاه، با ساختن یک نسخه ی المثنی و البته پیشرفته تر از این ساعت مشهور ادامه داد. که این ساعت در ورزشگاه امارات، در قسمت 'Diamond Club' قرار گرفت. این ساعت نسخه ی نیم سایز از ساعت اصلی است که 1.3 متر قطر دارد در حالی که قطر سایز اصلی 2.6 است.ساعت اصلی از زمان پایان کار هایبوری از Clock End stand به ورزشگاه امارات منتقل شد و حالا در بالای نمای بیرونی ورزشگاه درست روبروی (Clock End Bridge) در حالتی نمادین یادآور دوران حضور باشگاه در هایبوری است.

این ساعت که 3 متر قطر دارد در ابتدا در تاریخ 28 آگوست 1928 در ضلع شمالی هایبوری ( North Bank) قرار داده شده بود اما در سال 1935 زمانی که ضلع شمالی بازسازی و سقف کاری شد به قسمت جنوبی ورزشگاه انتقال داده شد. سپس قسمت جنوبی ورزشگاه به نام این ساعت معروف شناخته شد (Clock End) و این ساعت تبدیل به نمادی برای آرسنال و ورزشگاهش هایبوری شد.

کن فرایار (Ken Friar) دایرکتور قدیمی آرسنال توضیح داد: " در طی نقل مکان به ورزشگاه امارات، همیشه احساس باشگاه این بود که برای حامیان و کسانی که درگیر باشگاه هستد، اجزای هایبوری و تاریخچه ی باشگاه مهم بوده که البته شایسته است برای آرسنال که آن ها را همراه باشگاه به خانه ی جدیدمان منتقل می کردیم. ما امیدواریم که حامیانمان سال های سال هنگامی که به ورزشگاه می آیند از دیدن ساعت لذت ببرند. "

ساعت که در 27 جولای 2007 از هایبوری برداشته شده بود، توسط یک جرثقیل 25 تنی به مکان منتقل شد و طی 9 ساعت توسط چهار نفر در محل نصب گردید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 3/9/1390 | 10:46 گفت:

منم دربارش خونده بودم!!دستت درد نکنه که یاد آوری کری!

محمد اصغری در 3/9/1390 | 09:51 گفت:

اقا رضا دمت گرم .خداییش داشتم ناامید می شدم.
قربون دستت

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 01:54 گفت:

1خبر میدادین منم میومدم دیگه

reza najm در 3/9/1390 | 01:22 گفت:

بیچاره هیچکی جواب ابنو نداد....عزیزم سایت arsenal360.com هستش برو حال کن ..تشکر یادت نره :-)

sam baygan در 3/9/1390 | 01:20 گفت:

شما اینجا بودین ما نمیدونستیم!

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:17 گفت:

کاشکی چلسی هم میبرد

ramin kazemi در 3/9/1390 | 01:16 گفت:

arsenal360.com

mostafaa در 3/9/1390 | 01:12 گفت:

چلسی هم باخت کیف و حال ما را دو چندان کرد

mostafaa در 3/9/1390 | 01:11 گفت:

رابین هود باز گل کاشت
هورررررررااااااااااااااااااااااااااا

hamed در 3/9/1390 | 01:11 گفت:

تبریک به همه..............

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:09 گفت:

و بردیم هورااااااااااااااااااااااااااا

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

FINISHED

Amir در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

خدا اين رابين رو تا 10 سال ديگه بدون مصدوميت برامون نگه داره انشالله

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

2.1شد

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

2-1

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:05 گفت:

بچه هابه همتون تبریک میگم به عنوان تیم اول اومدیم بالا

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:04 گفت:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Amir در 3/9/1390 | 01:03 گفت:

باز هم رابيننننننننننن 2-0

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:02 گفت:

میلاد کی 2 شد؟

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:00 گفت:

نتایج همزمان تا دقیقه 84
Bayer Leverkusen 1 - 1 Chelsea
Valencia 7 - 0 Racing Genk
Marseille 0 - 1 Olympiakos Piraeus
Zenit St. Petersburg 0 - 0 APOEL Nicosia
Shakhtar Donetsk 0 - 1 FC Porto
BATE Borisov 0 - 1 Viktoria Plzen
AC Milan 2 - 3 Barcelona

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:59 گفت:

2-0

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:58 گفت:

جورو اومد تو خدا این 9 دقیقه رو به خیر بگذرونه

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:57 گفت:

بچه هایه خبرخوب کوشلنی اومدبیرون ژورورفت داخل

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:56 گفت:

بنایون چند دقیقست که اومده تو زمین به جای جروین

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:56 گفت:

داوره خیلی مادر...هی داره کارت زدبه آرسنال میده بی پدر.داداش کوچکم طرفدارپورتوهستش خواست بزنه اون کانال بازی پورتونگاه کنه ازدست داوراعصابم خوردبودکتکش زدم

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:52 گفت:

دورتموند اگه یه گل هم بزنه احتمالا حذفه

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:48 گفت:

والنسیا 6 تا زده ناکس.

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:47 گفت:

اگه بارسا 1 بشه لا اقل همون اول کار نمیخوریم بهشون.

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:42 گفت:

باز بارسا جلو افتاد ژاوی(لعنت الله علیه) زد

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:39 گفت:

بله میلاد حق با توئه :)) راستی چه گل نزنیه این جروین

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:32 گفت:

یه خبر خوب.میلان گل تساوی رو زد.بوآتنگ.

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:31 گفت:

آخه هم اسم میلاد کلی ریخته هم حسینی واسه همینه انقدر زیادیم

ولی من تو دانشگاه پردیسم یه جایی نزدیکای بومهنه

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:28 گفت:

آخه ما هم یک میلاد حسینی داریم تو دانشگاه قوچانیه :))

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:26 گفت:

بابارمزی چرادرگیرشد؟بیچاره یاروروالکی زد

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:25 گفت:

پسر، سانگ چه حرکتی کرد.

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:24 گفت:

منو میگی؟ تهران

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:23 گفت:

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللل

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:23 گفت:

GOAL 1-0 ARSENAL

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:20 گفت:

میلاد بچه کجایی؟

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:15 گفت:

درصد مالکیت توپ 61 39 برای آرسنال.

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:11 گفت:

اگه ما ببریم و مارسی مساوی کنه صدر نشینی ما حتمیه ...

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:08 گفت:

بازیه فجر سپاسی مس سرچشمه بیشتر می ارزید.

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:03 گفت:

خیلی داریم بدبازی میکنیم حالم به هم خور.آخه آدم توزمي خودت بایه مهاجم؟

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:56 گفت:

گگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللل.اما آفساید.

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:55 گفت:

بچه هاالان بازی مارسی المپیاکو0.0اگه اونامساوی کنن ماهم بامساوی میریم بالا

محمد اصغری در 2/9/1390 | 23:55 گفت:

اقا یکی هم به من کمک کنه!!!!!!!!!!!1

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:52 گفت:

دهنش جر خورد

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:52 گفت:

دهنش جر خورد

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:49 گفت:

ورمایلن با پا رفت تو دهن یارو.البته غیر عمد.

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:48 گفت:

بله هر دوشون مصدوم شدن

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:48 گفت:

بله هر دوشون مصدوم شدن

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:45 گفت:

بچه هاگوتزه مصدوم شددقیقه 28تعویض شد

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:44 گفت:

2 تعویض تو نیم ساعت برای دورتمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:42 گفت:

آها گرفتم.ولی 2-5-3 هم خوب بود.

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:41 گفت:

فرکانس الجزیره توهاتبرد.11296...27500H

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:40 گفت:

نه سپهرجان.باچهازبدادفاع بازی میکنه.ورمالن ومرتساکردفاع وسط هستن.کوشیلنی دفاع راست سانتوس دفاع چپ

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:37 گفت:

فکر کنم آرسنال 2-5-3 بازی میکنه هم کسیلینی هم مرتساکر هم ورمایلن تو بازی هستند.

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:24 گفت:

آنری هم تو ورزشگاهه

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:22 گفت:

too in saite firstrowsports nemishe keyfiate tasviro paeen avard ta eyne adam bazi ro negah kard

محمد اصغری در 2/9/1390 | 23:18 گفت:

این سایت نبود.سایتی بود که بازی های قدیمی ارسنال توشه.مثلا من بازی ارسنال-چلسی و ارسنال-وست بروم رو ازش دانلود کردم.
پخش زنده نداره و فقط بازی های ارسنال و مستند ارسنال رو برای دانلود گذاشته

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:14 گفت:

bazi be zudi shoru mishe be omide bazie ziba

morteza در 2/9/1390 | 23:13 گفت:

http://www.firstrowsports.tv/

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:13 گفت:

الجزیره اسپورت 4بازی بارسلونامیلان که فابرگاس آشغال هم بازی میکنه

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:11 گفت:

سیدتوالجزیره داری؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:10 گفت:

عالی بوددستت دردنکنه

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 23:09 گفت:

از الجزیره ببین دیگه داداش.حالا اگه سایتو میخوای الان بچه ها میدن بهت.آرسنالیها بجنبین کمکش کنید داداشمونو