منفور

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,129 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

منفور

از چه تیمایی حالتان به هم میخورد.


من حالم از من سیتی از همه ی تیما بیشتر به هم میخوره.بعد هم از بارسا من یونایتد اینتر اث میلان.........................................................................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 7/9/1390 | 09:48 گفت:

غیر از آرسنال از همه تیم ها بدم میاد.........

Ali&MT در 6/9/1390 | 21:06 گفت:

از نظر سياست باشگاه ها فقط بارساست كه حالمو بد ميكنه ...

EMRAN در 6/9/1390 | 20:55 گفت:

شانچستر اعظم

شانچستر سیتی

چلسی

لیگ ایران

رضاشاماخ چوک بندر در 6/9/1390 | 20:05 گفت:

داداشم طرفداربارسلوناست یه سره کتک کاری میکنیم

حمید فرازی در 6/9/1390 | 19:48 گفت:

از اینجور پستا که زیاد میذاریم.بهتره بیشتر به تیم خودمون فکر کنیم نه بقیه.ولی من از لیورپول خوشم میاد چون درواقع موقع اختلاف ما با تاتنهام این الیورپولی ها بودن که از آرسنال حمایت کردن و نباید لطفشونو فراموش کرد.

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:05 گفت:

اووووووووووووووووووف چه پست پر باری !!!
کاش از امکانات بهتر استفاده کنیم :-)

رضا کاظمی در 6/9/1390 | 18:54 گفت:

منچستر چون اصلا بازی قشنگی نمیکنه ولی هی الکی الکی قهرمان میشه

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:35 گفت:

2تا منچستر.بارسا.تاتنهام.آث میلان.بایرن.. کلا آرسنالو فاکتور بگیر از بقیه بدم میاد

فتاح وستا در 6/9/1390 | 18:33 گفت:

منچسترررررررررر

mostafaa در 6/9/1390 | 18:26 گفت:

1منچستر چون خیلی مول مولی و محافظه کارانه بازی می کنه و بازیش اصلا زیبا نیست.
2 بارسا چون با حمایت داوری بازی های لیگ قهرمانان رو میبره تو بازی میلان بارسا پنالتی گرفت داور که نبود و پنالتی برای میلان رو نگرفت. در ضمن بارسایی ها خیلی مغرور و از خود راضی ان
3

محمد در 6/9/1390 | 17:53 گفت:

کلا از همه شون بدم میاد + تاتنهام

BEHNAM در 6/9/1390 | 17:22 گفت:

من از همشون متنفرم،تیمی که هویت نداشته باشه و بخواد با پول چند تا عرب خر پول قهرمان بشه همون بهتر که بره بمیره