آلگري:ديدار با آرسنال انتقامي نيست

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,790 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

آلگري:ديدار با آرسنال انتقامي نيست

سرمربي تيم فوتبال ميلان پس از اطلاع از قرعه‌ي تيمش در مرحله‌ي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا، ديدار با آرسنال را پيکاري انتقامي ندانست.


تيم فوتبال ميلان که پس از بارسلونا در گروه هشتم ليگ قهرمانان اروپا در مکان دوم قرار گرفته بود، طبق برنامه از پيش تعيين شده بايد به مصاف يک تيم اول مي‌رفت که قرعه، آرسنال را مقابل اين تيم ايتاليايي قرارداد.


ماسيميليانو آلگري که تيمش فصل گذشته توسط يک تيم انگليسي به نام تاتنهام از دور رقابت‌ها کنار رفت، درباره‌ي قرعه تيمش گفت: اين قرعه به هيچ وجه براي ما به معناي انتقام نيست. آرسنال را به خوبي مي‌شناسيم. مي‌دانيم تيمي است که فوتبال را خوب بازي مي‌کند. بايد براي بازي در ماه فوريه با آمادگي کامل و بدون محروم و مصدوم آماده شويم.


آلگري درباره‌ي قرعه ساير تيم‌هاي ايتاليايي هم گفت: اينتر روي کاغذ با آسان‌ترين قرعه ممکن روبرو شد و بايد با مارسي بازي کند، اما ناپولي با قرعه سختي مواجه شده و مقابل چلسي کار آساني نخواهد داشت. چلسي يک تيم با کلاس است و قدرت زيادي دارد. فکر مي‌کنم کار ناپولي سخت خواهد بود، همچنانکه کار ما هم در بازي با آرسنال ساده نيست.


سرمربي ميلان با منتفي دانستن بحران در فوتبال انگليس گفت: به نظر من اين اصلا درست نيست که گفته مي‌شود فوتبال در انگليس افت کرده و دچار بحران شده است. البته حذف دو تيم شهر منچستر به اين مساله دامن زده است، اما بايد در نظر داشت که منچسترسيتي در گروه دشواري قرار گرفته بود و تجربه‌ي زيادي از بازي در رقابت‌هاي اروپايي نداشت، هرچند حذف منچستريونايتد از مرحله‌ي گروهي واقعا شگفتي بزرگي بود.


آلگري با اشاره به بازي‌هاي ضعيف تيمش در مرحله‌ي گروهي ليگ قهرمانان اروپا گفت: براي بازي با آرسنال فقط بايد پيش از بازي به آن فکر کنيم. اگر قرار باشد اشتباه‌هايي که در مرحله‌ي گروهي در پراگ و مينسک انجام داديم، را تکرار کنيم نمي توانيم به جمع هشت تيم راه پيدا کنيم.


ميلان در حالي مقابل آرسنال قرار مي‌گيرد که آخرين رويارويي دو تيم در اين رقابت‌ها در فصل 8-2007 با صعود آرسنال همراه بوده است. تساوي بدون گل در لندن و شکست 2 بر صفر در ميلان حکم به حذف ميلاني‌ها داد. گل 40 متري فابرگاس در ورزشگاه سن‌سيرو هنوز از خاطر هواداران لندني بيرون نرفته است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 26/9/1390 | 17:17 گفت:

می بینم که داری میای تو راه حمید :))

حمید فرازی در 26/9/1390 | 15:54 گفت:

پس اگه توهین نیست میتونن برن بمیرن.خوبه؟

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:20 گفت:

راست میگه علی اصلا توهین نکرده فقط یه جورایی میخواد بگه که دهنشون رو تو سنسیرو سرویس میکنیم همین به اینا که نمیگن توهین حمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید!!!!!!!!!

حمیدرضا در 26/9/1390 | 15:02 گفت:

کسی توهی نکرد حمید جان. فقط علی یکم زیاده روی کرد همین:d

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 14:59 گفت:

بنده خداها دست وپاشون داره میلرزه

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 14:06 گفت:

ایشالا میبریم سپهر جان

علی ارشدی در 26/9/1390 | 13:49 گفت:

مرسی حمید جون ولی خوشم نمیاد کسی کری بخونه جلو ونگر

حمید فرازی در 26/9/1390 | 13:12 گفت:

مرسی سپهر جان.بابا مگه بنده خدا چی گفته؟فقط درمورد بازی صحبت کرده.من خودم کلا از میلان به خصوص هواداراش بدم میاد ولی دلیل نمیشه توهین کنیم.

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:39 گفت:

میتونه بره بمیره مردک دبنگ

حمیدرضا در 26/9/1390 | 12:32 گفت:

آخه تو یلا قوا چه حرفی برای گفتن داری؟ ساکت شو و تیمتو از باخت رو بروی رییس نجات بده که فکر نکنم بتونی