آلگري:ديدار با آرسنال انتقامي نيست

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,130 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

آلگري:ديدار با آرسنال انتقامي نيست

سرمربي تيم فوتبال ميلان پس از اطلاع از قرعه‌ي تيمش در مرحله‌ي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا، ديدار با آرسنال را پيکاري انتقامي ندانست.


تيم فوتبال ميلان که پس از بارسلونا در گروه هشتم ليگ قهرمانان اروپا در مکان دوم قرار گرفته بود، طبق برنامه از پيش تعيين شده بايد به مصاف يک تيم اول مي‌رفت که قرعه، آرسنال را مقابل اين تيم ايتاليايي قرارداد.


ماسيميليانو آلگري که تيمش فصل گذشته توسط يک تيم انگليسي به نام تاتنهام از دور رقابت‌ها کنار رفت، درباره‌ي قرعه تيمش گفت: اين قرعه به هيچ وجه براي ما به معناي انتقام نيست. آرسنال را به خوبي مي‌شناسيم. مي‌دانيم تيمي است که فوتبال را خوب بازي مي‌کند. بايد براي بازي در ماه فوريه با آمادگي کامل و بدون محروم و مصدوم آماده شويم.


آلگري درباره‌ي قرعه ساير تيم‌هاي ايتاليايي هم گفت: اينتر روي کاغذ با آسان‌ترين قرعه ممکن روبرو شد و بايد با مارسي بازي کند، اما ناپولي با قرعه سختي مواجه شده و مقابل چلسي کار آساني نخواهد داشت. چلسي يک تيم با کلاس است و قدرت زيادي دارد. فکر مي‌کنم کار ناپولي سخت خواهد بود، همچنانکه کار ما هم در بازي با آرسنال ساده نيست.


سرمربي ميلان با منتفي دانستن بحران در فوتبال انگليس گفت: به نظر من اين اصلا درست نيست که گفته مي‌شود فوتبال در انگليس افت کرده و دچار بحران شده است. البته حذف دو تيم شهر منچستر به اين مساله دامن زده است، اما بايد در نظر داشت که منچسترسيتي در گروه دشواري قرار گرفته بود و تجربه‌ي زيادي از بازي در رقابت‌هاي اروپايي نداشت، هرچند حذف منچستريونايتد از مرحله‌ي گروهي واقعا شگفتي بزرگي بود.


آلگري با اشاره به بازي‌هاي ضعيف تيمش در مرحله‌ي گروهي ليگ قهرمانان اروپا گفت: براي بازي با آرسنال فقط بايد پيش از بازي به آن فکر کنيم. اگر قرار باشد اشتباه‌هايي که در مرحله‌ي گروهي در پراگ و مينسک انجام داديم، را تکرار کنيم نمي توانيم به جمع هشت تيم راه پيدا کنيم.


ميلان در حالي مقابل آرسنال قرار مي‌گيرد که آخرين رويارويي دو تيم در اين رقابت‌ها در فصل 8-2007 با صعود آرسنال همراه بوده است. تساوي بدون گل در لندن و شکست 2 بر صفر در ميلان حکم به حذف ميلاني‌ها داد. گل 40 متري فابرگاس در ورزشگاه سن‌سيرو هنوز از خاطر هواداران لندني بيرون نرفته است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 26/9/1390 | 17:17 گفت:

می بینم که داری میای تو راه حمید :))

حمید فرازی در 26/9/1390 | 15:54 گفت:

پس اگه توهین نیست میتونن برن بمیرن.خوبه؟

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:20 گفت:

راست میگه علی اصلا توهین نکرده فقط یه جورایی میخواد بگه که دهنشون رو تو سنسیرو سرویس میکنیم همین به اینا که نمیگن توهین حمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید!!!!!!!!!

حمیدرضا در 26/9/1390 | 15:02 گفت:

کسی توهی نکرد حمید جان. فقط علی یکم زیاده روی کرد همین:d

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 14:59 گفت:

بنده خداها دست وپاشون داره میلرزه

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 14:06 گفت:

ایشالا میبریم سپهر جان

علی ارشدی در 26/9/1390 | 13:49 گفت:

مرسی حمید جون ولی خوشم نمیاد کسی کری بخونه جلو ونگر

حمید فرازی در 26/9/1390 | 13:12 گفت:

مرسی سپهر جان.بابا مگه بنده خدا چی گفته؟فقط درمورد بازی صحبت کرده.من خودم کلا از میلان به خصوص هواداراش بدم میاد ولی دلیل نمیشه توهین کنیم.

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:39 گفت:

میتونه بره بمیره مردک دبنگ

حمیدرضا در 26/9/1390 | 12:32 گفت:

آخه تو یلا قوا چه حرفی برای گفتن داری؟ ساکت شو و تیمتو از باخت رو بروی رییس نجات بده که فکر نکنم بتونی