آرسنال آرشاوين را مي فروشد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,161 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

آرسنال آرشاوين را مي فروشد

آرسن ونگر بازيکن روس آرسنال آندره آرشاوين را در فهرست فروش ماه ژانويه گذاشته و آماده است پيشنهادهاي تيم هاي علاقمند به او را بشنود.


این مهاجم روس در فصل جاری نتوانسته جای ثابتی در ترکیب آرسنال پیدا کند و از سوی دیگر برای حضور در ترکیب تیم ملی روسیه در یورو 2012 نیز با چالش روبرو است.

گفته می شود آرسنال در صورتی اجازه رفتن به آرشاوین را می دهد که جایگزینی برای او یافت شود ولی واقعیت آن است که این تیم شمال لندن آماده عقد قراردادهای بزرگ در ماه ژانویه است.

''ماریو گوتزه'' ازبورسیا دورتموند و '' لوکاش پودولسکی'' از کلن در رادار آرسنال هستند.

قرار است ''تیری آنری'' اسطوره فرانسوی آرسنال هم به عنوان بازیکن قرضی از نیویورک ردبولز به این تیم بیاید.

باشگاه سابق آرشاوین در روسیه یعنی زنیت سنت پترزبورگ مایل است بار دیگر این بازیکن را در بگیرد ضمن آنکه لکوموتیو مسکو هم مایل به جذب او به عنوان بازیکن قرضی برای یک دوره شش ماهه است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:23 گفت:

مرسی سپهر جان

sam baygan در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

آرسنال یه خونه تکونی اساسی لازم داره.امیدوارم ارشاوین اولیش باشه.هر چند بازیکن خوب و بااستعدادیه ولی دورانش تو ارسنال دیگه تمام شدست.

فرهاد در 29/9/1390 | 19:01 گفت:

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد در 29/9/1390 | 17:25 گفت:

خیلی دوست دارم آنری دوباره بیاد عالی میشه

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:20 گفت:

ببخشید آرشاوین،،،تند نوشتن و هزار دردسر

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:19 گفت:

دیگه دوران آرساوین تموم شده...خدا کنه بره شاید رئیس بره تو فکره یه حمله دیگه !!

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:58 گفت:

اوزیل هم میتونه خوب باشه.

حمید فرازی در 29/9/1390 | 13:55 گفت:

خدا رو شکر.این بهترین خبری بود که امسال از آذسنال شنیدم.آرشا دیگه زیر صفر شده باتوجه به سنش امیدی بهش نیست و امسال گند زده.الانم حق یکی مثل چمبرلین خورده میشه

Saeed Milani در 29/9/1390 | 13:52 گفت:

هازاردم عتیقه ای بیش نیست متاسفانه ، تمام بازی هاش تو چمپیونز لیگ رو دیدم ، جلو ترابوزان اسپورش زاییده بود چه برسه بیاد لیگ برتر بازی کنه! همون بهتر این آرشاوین بره خیلی بدرد نخوره ، اولا با مسی مقایسه ش می کردن اما الان باید با برنجی یا روحی مقایسه ش کنن!

علی ارشدی در 29/9/1390 | 13:18 گفت:

منم با ممد رستگار موافم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:05 گفت:

ادین هازارد گرونه.ولی معرکست.

محمد رستگار در 29/9/1390 | 12:56 گفت:

يه شرطي كه جاش يه وينگر خوب بگيريم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 12:52 گفت:

اگه پول خوب بدت بد نیست بره.

رضا کاظمی در 29/9/1390 | 12:40 گفت:

کاش قرض بده چون بازیکن خوبی هستش الانم که بازی بهش کم میرسه اوفت کرده.اگه بفروشه ضرر کردیم