آرسنال آرشاوين را مي فروشد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,722 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

آرسنال آرشاوين را مي فروشد

آرسن ونگر بازيکن روس آرسنال آندره آرشاوين را در فهرست فروش ماه ژانويه گذاشته و آماده است پيشنهادهاي تيم هاي علاقمند به او را بشنود.


این مهاجم روس در فصل جاری نتوانسته جای ثابتی در ترکیب آرسنال پیدا کند و از سوی دیگر برای حضور در ترکیب تیم ملی روسیه در یورو 2012 نیز با چالش روبرو است.

گفته می شود آرسنال در صورتی اجازه رفتن به آرشاوین را می دهد که جایگزینی برای او یافت شود ولی واقعیت آن است که این تیم شمال لندن آماده عقد قراردادهای بزرگ در ماه ژانویه است.

''ماریو گوتزه'' ازبورسیا دورتموند و '' لوکاش پودولسکی'' از کلن در رادار آرسنال هستند.

قرار است ''تیری آنری'' اسطوره فرانسوی آرسنال هم به عنوان بازیکن قرضی از نیویورک ردبولز به این تیم بیاید.

باشگاه سابق آرشاوین در روسیه یعنی زنیت سنت پترزبورگ مایل است بار دیگر این بازیکن را در بگیرد ضمن آنکه لکوموتیو مسکو هم مایل به جذب او به عنوان بازیکن قرضی برای یک دوره شش ماهه است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:23 گفت:

مرسی سپهر جان

sam baygan در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

آرسنال یه خونه تکونی اساسی لازم داره.امیدوارم ارشاوین اولیش باشه.هر چند بازیکن خوب و بااستعدادیه ولی دورانش تو ارسنال دیگه تمام شدست.

فرهاد در 29/9/1390 | 19:01 گفت:

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد در 29/9/1390 | 17:25 گفت:

خیلی دوست دارم آنری دوباره بیاد عالی میشه

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:20 گفت:

ببخشید آرشاوین،،،تند نوشتن و هزار دردسر

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:19 گفت:

دیگه دوران آرساوین تموم شده...خدا کنه بره شاید رئیس بره تو فکره یه حمله دیگه !!

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:58 گفت:

اوزیل هم میتونه خوب باشه.

حمید فرازی در 29/9/1390 | 13:55 گفت:

خدا رو شکر.این بهترین خبری بود که امسال از آذسنال شنیدم.آرشا دیگه زیر صفر شده باتوجه به سنش امیدی بهش نیست و امسال گند زده.الانم حق یکی مثل چمبرلین خورده میشه

Saeed Milani در 29/9/1390 | 13:52 گفت:

هازاردم عتیقه ای بیش نیست متاسفانه ، تمام بازی هاش تو چمپیونز لیگ رو دیدم ، جلو ترابوزان اسپورش زاییده بود چه برسه بیاد لیگ برتر بازی کنه! همون بهتر این آرشاوین بره خیلی بدرد نخوره ، اولا با مسی مقایسه ش می کردن اما الان باید با برنجی یا روحی مقایسه ش کنن!

علی ارشدی در 29/9/1390 | 13:18 گفت:

منم با ممد رستگار موافم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:05 گفت:

ادین هازارد گرونه.ولی معرکست.

محمد رستگار در 29/9/1390 | 12:56 گفت:

يه شرطي كه جاش يه وينگر خوب بگيريم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 12:52 گفت:

اگه پول خوب بدت بد نیست بره.

رضا کاظمی در 29/9/1390 | 12:40 گفت:

کاش قرض بده چون بازیکن خوبی هستش الانم که بازی بهش کم میرسه اوفت کرده.اگه بفروشه ضرر کردیم