برخي از ترانسفر هاي ليگ انگليس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

برخي از ترانسفر هاي ليگ انگليس

به جز آرسنال که همه ميدونيد.
فقط بگم که ويتو مانونه به هال سيتي رفتهرابي کين از گالکسي به آستون ويلا{هنوز زندست اين رابي کين}
ال هاجي ديوف از بلکبرن به دونکستر
لاندون دوناون از گالکسي به اورتون
دني ويلسون از ليورپول به بلکپول
فدريکو ماچدو از من يو به QPR

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 23/10/1390 | 02:26 گفت:

ایول ali جون. حرف دل مارو گفتی. این پیرمرد آرسنال رو داغون کرده و هنوز هم بعضیا سنگشو به سینه میزنن. بابا آرسنال که مثلا استون ویلا نیست که چهارم بشه ذوق کنه ( تازه امسال چهارم هم نمیشیم). ناسلامتی سومین تیم پرافتخار انگلیس، سومین باشگاه ثروتمند جهان، چهارمین باشگاه پردرامد جهان، طرفداران بیشمار بین المللی،.... خداییش لیاقت این تیم اینه که سر چهارم شدن اینقدر جون بکنه؟
لیاقت آرسنال صدر جدول انگلیسه، قهرمانی اروپاست، بازیکنایی مثل رئال و بارسلون و منسیتی یا حداقل منچستر و چلسیه.
بابا رو بیشتر از اینا فکر کنین!

علی ارشدی در 23/10/1390 | 00:29 گفت:

علی جون من فردا یک پست مفصل میذارم در این باره شاید این بحث تموم بشه حتما سر بزن بهش

شایان در 23/10/1390 | 00:27 گفت:

دوست گلم خبرهات قدیمی بود!!!ماچدا 2 هفته پیش رفت کویینز پارک خبر آلاین بیار

شایان در 23/10/1390 | 00:27 گفت:

دوست گلم خبرهات قدیمی بود!!!ماچدا 2 هفته پیش رفت کویینز پارک خبر آلاین بیار

شایان در 23/10/1390 | 00:26 گفت:

دوست گلم خبرهات قدیمی بود!!!ماچدا 2 هفته پیش رفت کویینز پارک خبر آلاین بیار

mohammad ali در 23/10/1390 | 00:08 گفت:

اه تو هم که حرف تو کلت نمیره. بیخی من کم آوردم. اینا کین دیگه >:(

ali در 22/10/1390 | 23:58 گفت:

علی انقد تند نرو... اگه ونگر بدرد نمیخورد خود انگلیسی ها به عنوان جانشین کاپلو انتخاب نمیکردن
===========
خیلی ببخشید ، مگه همین اریکسون مربی انگلیس نبود.یعنی الان از نظر شما کاپلو جانشین هست برای اریکسون.
یا اینکه اریکسون جون مربی انگلیس شد خیلی مربی خوبیه.آخ این هم شد دلیلونگر هم مربی خوبیه ولی بدی هایی داره. مثلا اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه. بازیکن میخواد ولی اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه

===========
جان هر کی دوست داری دیگه این جمله که خوب ، یه بدی های ام داره تکرار نکنه که دیگه حالم بهم میخوره.میشه دو تا از بدیهاش رو برام بگی.خوب باز شما قبول داری که این آقا خودش بازیکن نمی خره و این به اصرار شخص خود گوسالش هست نه کس دیگه.
الآن هم با این که نصف بازیکنا مصدومن خیلی خوب داره نتیجه میگیره.رتبه ی الآن تیم هم به خاطر نتایج داغون اول فصله. اگه اوله فصل گند نمیزدیم الآن اول بودیم-چون اول فصل با تیم اول 12 امتیاز فاصله داشتیم

===============
بابا ول کن دیگه.بعد از هست سال هنوز داری میگی با این بازیکنا خوب نتیجه میگره.اگه تا ده سال دیگه هم با همچین بازیکنایی ارسنال رو تو رده ی چهارم نگه داره باز شما میاید میگید بازم دمش گرم که چهارممون کرد.
همین دیگه این پیرمرد بلایی به سر ما اورده که شما به همینش راضی هستی و میگی بازم دمش گرم با این بازیکنا این طور نتیجه گرفت.این تیم رو کی بست!؟!عمه بنده بستش یا ونگر؟!اول فصل هر غلطی کردن مقصرش شخص آقای لجوج هست نه کس دیگه.
کی بهش گفت با این بازیکن ها تیم رو ببنده و راهی لیگ کنه!؟!من یا شما!؟؟!پس هر غلطی شده و داره میکنه مسببش شخص پیرمرده لجوج و ..... هست نه کس دیگه . نه ژورو ، نه اسکالیچی ، نه ارتتا ، نه .......

mohammad ali در 22/10/1390 | 23:44 گفت:

در ضمن مکسول از بارسا رفت پاریس سنت جرمن. یعنی آبیدال نمیاد.

mohammad ali در 22/10/1390 | 23:43 گفت:

علی انقد تند نرو... اگه ونگر بدرد نمیخورد خود انگلیسی ها به عنوان جانشین کاپلو انتخاب نمیکردن.
ونگر هم مربی خوبیه ولی بدی هایی داره. مثلا اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه. بازیکن میخواد ولی اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه... الآن هم با این که نصف بازیکنا مصدومن خیلی خوب داره نتیجه میگیره.رتبه ی الآن تیم هم به خاطر نتایج داغون اول فصله. اگه اوله فصل گند نمیزدیم الآن اول بودیم-چون اول فصل با تیم اول 12 امتیاز فاصله داشتیم- که من اونجا ونگر رو مقصر میدونم که چرا انقد دیر بازیکن گرفت . باز خدا پدر فرگیو بیامرزه اومد 8 تا زد. ولی ونگر خیلی خوبه. ولی کسی نیومده بگه ونگر خدا ه و هیچ مشکلی نداره !!!....

ali در 22/10/1390 | 23:06 گفت:

خدایی بعضی ها از حمایت کردن از ونگر حالشون بهم نخورد!!!
همین طرفدارای فرگوسن هم دیگه حالشون از فرگوسن بهم میخوره.بعد من نمی دونم این پیرمرد ما چه گلی به سر ما زد که بعضیا اینقدر ازش حمایت می کنن.
دوست دارم فقط بره رئال ببینم چه غلطی میکنه.فقط بذار بره اون موقع ببینم باز بعضیا روشون هست حرف بزن.
خودشم میدون نمیتونه غلطی کنه ، بخاطر همین جرات رفتن نداره.

ali در 22/10/1390 | 22:59 گفت:

شک به دلت راه نده.این ونگر رو کردین خدا.
شرط میبندم همه شماها تا به حال به این فکر کردید که خدا وجود داره یا نه؟وشک کردید که اصلا خدا وجود داره یا نه؟
اما به هیچ وجه حاضر نیستید در مورد ونگر لحظه ای شک و تردید به دلتون راه بدید.
واقعا ما انسانها چقدر پست هستیم.یه نفر چقدر بردیمش بالا که حالا حتی حاضر نیستیم در موردش یه ذره شک به دلمون راه بدیم.
مگه ونگر کیه؟خدا؟!!پیغمبر؟؟؟!امام ؟!؟!بالاتر خدا؟!!؟چیزی فراتر از خداوند؟؟!
واقعا ببینید چقدر بعضیا اعصاب آدم رو خورد میکنن که آدم مجبور میشه اینطور کفر بگه.
این خط قرمزی که بعضیا برای ونگر کشیدن ، نمیدونم چطور باید پاکش کرد؟!
حتی خدا هم برای خودش چنین حقی قائل نیست و شما آزادانه میتونید در مورد خدا فکر کنید.اما بعضیا برای یه پیرمرد که هیچی از فوتبال و اخلاق سرش نمیشه این خط قرمز رو کشیدن.


رضا در 22/10/1390 | 21:45 گفت:

اقا پول فروش فابرگاس و نصری کجاست الانه که اون پول ها بدرد ما میخوره با این کارهای که الان ونگره داره میکنه دارم شک میکنم که به فکر ارسنال و هوادارهای اون باشه!!!!

فرهاد در 22/10/1390 | 21:43 گفت:

مرسی

علی ارشدی در 22/10/1390 | 21:34 گفت:

مرسی سپهر

رضا در 22/10/1390 | 21:24 گفت:

علیرضا جان اینو دیگه باید از ونگر پرسید چرا نمیره!!
خدا چرا این ونگر اینجوری میکنه!!!!
ما یک دفاع چپ نیاز مبرم داریم داریم از همین دفاه چپمون ضربه میخوریم تا حالا چهار امتیاز از دست دادیم تو بازی به سوانسی کی را میخواد دفاع بذاره جورو هم نیست ورمایلن هم نیست نکنه میخواد ون پرسی را اونجا بذاره!!!

عليرضا عمراني در 22/10/1390 | 21:12 گفت:

چرا ما دنبال گانسو نميريم؟؟؟بازيش خوبه و دمه دست هم هست

mohammad ali در 22/10/1390 | 21:06 گفت:

یه خبر بده دیگه : تاتنهام مسخواد با 15$ تا ، بازیکن ملی پوش سانتوس ؛ گانسو رو بیاره به وایت هارت لین

ramin kazemi در 22/10/1390 | 21:03 گفت:

کهیل از بولتن به چلسی!(به احتمال خیلی زیاد)

mohammad ali در 22/10/1390 | 21:03 گفت:

خبرای خیلی بدی رسیده...
کیهیل تا آخر هفته میره چلسی ...
خبر بدتر : چلسی میخواد هازاردو به هر قیمتی بیاره.استمفورد بریج

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:18 گفت:

مرسی سپهر جان

mohammad ali در 22/10/1390 | 20:16 گفت:

مرسی.