يه بازيکن خوب در پست رابين

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,075 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

يه بازيکن خوب در پست رابين

خوزه کايه خون
بازيکني سريع ، جنگنده و گلزنيه.24 ساله ، 180 سانت قد و تقريبا تکنيکي .در ريال مادريد بازي ميکنه و اخيرا گفته که از نيمکت نشينيش راضي نيست.ريال در اين پست بنزما و هيگواينو داره و مسلما اين بيچاره فرصتي براي بازي نداره.و به نظرم گزينه ي مناسبي براي آرسنال به حساب مياد.

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 24/10/1390 | 14:59 گفت:

آره حمید راست میگه فلیینی به کارمون میومد

♥Arsenal♥ در 24/10/1390 | 12:10 گفت:

حسين يگانه کسی آرتتا رو میشناخت؟:
آره عزیزم من میشناختمش تقریبا و از الان هم نمیشه گفت بهتره!!
الان هم با همون کیفیته ولی چون دور و برش بازیکنای بهتریه کمتر به چشم میاد بازیش!!
ولی انصافا فلینی هم باید میاورد آرسن ونگر!!واقعا مچ بود با فلینی!!مو پف پفیه!!!آخر قدرت بدنی و شوت!!!چیزی که آرسنال نیازش داره و الان همچین چیزی رو نداره!!

ایمان بهادران در 24/10/1390 | 11:59 گفت:

behtare shamakh nisttttttttttt

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

mostafaa در 23/10/1390 | 23:23 گفت:

آرتتا بهترین هافبک آرسنال بوده.شک نکنید

شاهین فدوی در 23/10/1390 | 22:54 گفت:

شاماخ و جورو و اسکلاچی و المونیا وفابیانسکی و مانونه رو بفروشه فقط کاوانی رو بگیره

Hossein Y در 23/10/1390 | 22:30 گفت:

آقا داود طاهري مثلا اين آرتتا رو كسي ميشناخت خريديمش؟؟؟اصلا هم بدرد نميخوره

محسن آزاده در 23/10/1390 | 21:08 گفت:

ونگر یا کلا هیچگی رو نمیخره یا اگرم خرید کنه می ره بچه مچه از فرانسه وارد می کنه که . . .

محمودرضا معینی در 23/10/1390 | 21:00 گفت:

منم بازیشو دیدم مهاجمی که برای بدست اوردن توپ میجنگه! خوبه ولی وقتی میگه نیمکت نشینی بدش میاد بیاد اینجا هم رو نیمکت! با حمید تقریبا موافقم یکی باشه که اسمش اومد حریف بترسه مث همین رابین خودمون! میدونم رویاییه ولی اگه کاوانی بیاد دیگه هیچی دیگه!

sepehr najafian در 23/10/1390 | 20:37 گفت:

اه اه اه. اسمه ابراهيموويچو نيار.حالا پاتو يه چيزي.

♥Arsenal♥ در 23/10/1390 | 20:32 گفت:

کا یه خون که خوبه ولی ما بازیکن خوب کم نداریم ما نیاز شدید به فوق ستاره داریم!!!!
فقط فوق ستاره!!!مث کاکا یا نیمار یا هرکی دیگه مث اینا مهم نیست که خوب کار نکنند مهم اینه که اسمشون تیم حریف رو میترسونه.....
مث ابراهیموویچ تو میلان یا تورس تو چلسی یا هانری تو تیم خودمون یا نمیدونم دیگه برباتوف تو یونایتد..........

mostafaa در 23/10/1390 | 19:23 گفت:

بابا رویا پردازی نکنید.ونگر بازیکن بخر نیست.تا وقتی آرشاوین و شاماک هستن مهاجم بخر نیست.تازه پارک هم هست

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:56 گفت:

چون اسپانیاییه پس بهتره نیاد آرسنال.چون وقتی تو آرسنال مشهور شد دوباره برمیگرده رئال يا بارسا.(مثل سوسك فابريكا)

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:45 گفت:

اسپانيا.

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:43 گفت:

من بازیشو دیدم خیلی عالی بازی میکنه.راستی کجاییه؟

علی ارشدی در 23/10/1390 | 18:38 گفت:

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.

منم موافقم :))

حمیدرضا در 23/10/1390 | 18:31 گفت:

کایه خون بازیکن خوبیه من بازیشو دیدم. ولی مهران راست میگه این بازیکن طاقت نیمکت رو نداره. هالک هم تو افته پس بدرد نمیخوره. ما فعا دفاعمون مهتره که اونم زیاد امن نیست

مهران کاظمی در 23/10/1390 | 18:19 گفت:

بچه ها ونگر باید یکی رو بگیره که هم خوب باشه هم تحمل نیمکت نشینی رو داشته باشه، فکر نمی کنم این بازیکن به درد بخوره، یکی مثل Hulk به نظر من خیلی بهتر از کسایی مثل پودولسکی و یورنته و... است.

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:12 گفت:

اتفاقا من يکي دو تا از بازياشو ديدم واقعا خوبه.

ramin kazemi در 23/10/1390 | 18:10 گفت:

بازیکن خوبی در اینده خواهد شد.ولی به نظر من نمی تونه گزینه خوبی در حال حاضر برای آرسنال باشه.باید دید مورینیو میزاره هیگواین از تیم جدا بشه(که بعیده)هیگواین خیلی بهتره.

davood در 23/10/1390 | 18:08 گفت:

24سالشه تو رئال بازی میکنه و هنوز هیچکس اینو نمیشناسه معلوم میشه بدرد نمیخوره