يه بازيکن خوب در پست رابين

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,216 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

يه بازيکن خوب در پست رابين

خوزه کايه خون
بازيکني سريع ، جنگنده و گلزنيه.24 ساله ، 180 سانت قد و تقريبا تکنيکي .در ريال مادريد بازي ميکنه و اخيرا گفته که از نيمکت نشينيش راضي نيست.ريال در اين پست بنزما و هيگواينو داره و مسلما اين بيچاره فرصتي براي بازي نداره.و به نظرم گزينه ي مناسبي براي آرسنال به حساب مياد.

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 24/10/1390 | 14:59 گفت:

آره حمید راست میگه فلیینی به کارمون میومد

♥Arsenal♥ در 24/10/1390 | 12:10 گفت:

حسين يگانه کسی آرتتا رو میشناخت؟:
آره عزیزم من میشناختمش تقریبا و از الان هم نمیشه گفت بهتره!!
الان هم با همون کیفیته ولی چون دور و برش بازیکنای بهتریه کمتر به چشم میاد بازیش!!
ولی انصافا فلینی هم باید میاورد آرسن ونگر!!واقعا مچ بود با فلینی!!مو پف پفیه!!!آخر قدرت بدنی و شوت!!!چیزی که آرسنال نیازش داره و الان همچین چیزی رو نداره!!

ایمان بهادران در 24/10/1390 | 11:59 گفت:

behtare shamakh nisttttttttttt

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

mostafaa در 23/10/1390 | 23:23 گفت:

آرتتا بهترین هافبک آرسنال بوده.شک نکنید

شاهین فدوی در 23/10/1390 | 22:54 گفت:

شاماخ و جورو و اسکلاچی و المونیا وفابیانسکی و مانونه رو بفروشه فقط کاوانی رو بگیره

Hossein Y در 23/10/1390 | 22:30 گفت:

آقا داود طاهري مثلا اين آرتتا رو كسي ميشناخت خريديمش؟؟؟اصلا هم بدرد نميخوره

محسن آزاده در 23/10/1390 | 21:08 گفت:

ونگر یا کلا هیچگی رو نمیخره یا اگرم خرید کنه می ره بچه مچه از فرانسه وارد می کنه که . . .

محمودرضا معینی در 23/10/1390 | 21:00 گفت:

منم بازیشو دیدم مهاجمی که برای بدست اوردن توپ میجنگه! خوبه ولی وقتی میگه نیمکت نشینی بدش میاد بیاد اینجا هم رو نیمکت! با حمید تقریبا موافقم یکی باشه که اسمش اومد حریف بترسه مث همین رابین خودمون! میدونم رویاییه ولی اگه کاوانی بیاد دیگه هیچی دیگه!

sepehr najafian در 23/10/1390 | 20:37 گفت:

اه اه اه. اسمه ابراهيموويچو نيار.حالا پاتو يه چيزي.

♥Arsenal♥ در 23/10/1390 | 20:32 گفت:

کا یه خون که خوبه ولی ما بازیکن خوب کم نداریم ما نیاز شدید به فوق ستاره داریم!!!!
فقط فوق ستاره!!!مث کاکا یا نیمار یا هرکی دیگه مث اینا مهم نیست که خوب کار نکنند مهم اینه که اسمشون تیم حریف رو میترسونه.....
مث ابراهیموویچ تو میلان یا تورس تو چلسی یا هانری تو تیم خودمون یا نمیدونم دیگه برباتوف تو یونایتد..........

mostafaa در 23/10/1390 | 19:23 گفت:

بابا رویا پردازی نکنید.ونگر بازیکن بخر نیست.تا وقتی آرشاوین و شاماک هستن مهاجم بخر نیست.تازه پارک هم هست

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:56 گفت:

چون اسپانیاییه پس بهتره نیاد آرسنال.چون وقتی تو آرسنال مشهور شد دوباره برمیگرده رئال يا بارسا.(مثل سوسك فابريكا)

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:45 گفت:

اسپانيا.

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:43 گفت:

من بازیشو دیدم خیلی عالی بازی میکنه.راستی کجاییه؟

علی ارشدی در 23/10/1390 | 18:38 گفت:

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.

منم موافقم :))

حمیدرضا در 23/10/1390 | 18:31 گفت:

کایه خون بازیکن خوبیه من بازیشو دیدم. ولی مهران راست میگه این بازیکن طاقت نیمکت رو نداره. هالک هم تو افته پس بدرد نمیخوره. ما فعا دفاعمون مهتره که اونم زیاد امن نیست

مهران کاظمی در 23/10/1390 | 18:19 گفت:

بچه ها ونگر باید یکی رو بگیره که هم خوب باشه هم تحمل نیمکت نشینی رو داشته باشه، فکر نمی کنم این بازیکن به درد بخوره، یکی مثل Hulk به نظر من خیلی بهتر از کسایی مثل پودولسکی و یورنته و... است.

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:12 گفت:

اتفاقا من يکي دو تا از بازياشو ديدم واقعا خوبه.

ramin kazemi در 23/10/1390 | 18:10 گفت:

بازیکن خوبی در اینده خواهد شد.ولی به نظر من نمی تونه گزینه خوبی در حال حاضر برای آرسنال باشه.باید دید مورینیو میزاره هیگواین از تیم جدا بشه(که بعیده)هیگواین خیلی بهتره.

davood در 23/10/1390 | 18:08 گفت:

24سالشه تو رئال بازی میکنه و هنوز هیچکس اینو نمیشناسه معلوم میشه بدرد نمیخوره