يه بازيکن خوب در پست رابين

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,758 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

يه بازيکن خوب در پست رابين

خوزه کايه خون
بازيکني سريع ، جنگنده و گلزنيه.24 ساله ، 180 سانت قد و تقريبا تکنيکي .در ريال مادريد بازي ميکنه و اخيرا گفته که از نيمکت نشينيش راضي نيست.ريال در اين پست بنزما و هيگواينو داره و مسلما اين بيچاره فرصتي براي بازي نداره.و به نظرم گزينه ي مناسبي براي آرسنال به حساب مياد.

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 24/10/1390 | 14:59 گفت:

آره حمید راست میگه فلیینی به کارمون میومد

♥Arsenal♥ در 24/10/1390 | 12:10 گفت:

حسين يگانه کسی آرتتا رو میشناخت؟:
آره عزیزم من میشناختمش تقریبا و از الان هم نمیشه گفت بهتره!!
الان هم با همون کیفیته ولی چون دور و برش بازیکنای بهتریه کمتر به چشم میاد بازیش!!
ولی انصافا فلینی هم باید میاورد آرسن ونگر!!واقعا مچ بود با فلینی!!مو پف پفیه!!!آخر قدرت بدنی و شوت!!!چیزی که آرسنال نیازش داره و الان همچین چیزی رو نداره!!

ایمان بهادران در 24/10/1390 | 11:59 گفت:

behtare shamakh nisttttttttttt

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

mostafaa در 23/10/1390 | 23:23 گفت:

آرتتا بهترین هافبک آرسنال بوده.شک نکنید

شاهین فدوی در 23/10/1390 | 22:54 گفت:

شاماخ و جورو و اسکلاچی و المونیا وفابیانسکی و مانونه رو بفروشه فقط کاوانی رو بگیره

Hossein Y در 23/10/1390 | 22:30 گفت:

آقا داود طاهري مثلا اين آرتتا رو كسي ميشناخت خريديمش؟؟؟اصلا هم بدرد نميخوره

محسن آزاده در 23/10/1390 | 21:08 گفت:

ونگر یا کلا هیچگی رو نمیخره یا اگرم خرید کنه می ره بچه مچه از فرانسه وارد می کنه که . . .

محمودرضا معینی در 23/10/1390 | 21:00 گفت:

منم بازیشو دیدم مهاجمی که برای بدست اوردن توپ میجنگه! خوبه ولی وقتی میگه نیمکت نشینی بدش میاد بیاد اینجا هم رو نیمکت! با حمید تقریبا موافقم یکی باشه که اسمش اومد حریف بترسه مث همین رابین خودمون! میدونم رویاییه ولی اگه کاوانی بیاد دیگه هیچی دیگه!

sepehr najafian در 23/10/1390 | 20:37 گفت:

اه اه اه. اسمه ابراهيموويچو نيار.حالا پاتو يه چيزي.

♥Arsenal♥ در 23/10/1390 | 20:32 گفت:

کا یه خون که خوبه ولی ما بازیکن خوب کم نداریم ما نیاز شدید به فوق ستاره داریم!!!!
فقط فوق ستاره!!!مث کاکا یا نیمار یا هرکی دیگه مث اینا مهم نیست که خوب کار نکنند مهم اینه که اسمشون تیم حریف رو میترسونه.....
مث ابراهیموویچ تو میلان یا تورس تو چلسی یا هانری تو تیم خودمون یا نمیدونم دیگه برباتوف تو یونایتد..........

mostafaa در 23/10/1390 | 19:23 گفت:

بابا رویا پردازی نکنید.ونگر بازیکن بخر نیست.تا وقتی آرشاوین و شاماک هستن مهاجم بخر نیست.تازه پارک هم هست

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:56 گفت:

چون اسپانیاییه پس بهتره نیاد آرسنال.چون وقتی تو آرسنال مشهور شد دوباره برمیگرده رئال يا بارسا.(مثل سوسك فابريكا)

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:45 گفت:

اسپانيا.

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:43 گفت:

من بازیشو دیدم خیلی عالی بازی میکنه.راستی کجاییه؟

علی ارشدی در 23/10/1390 | 18:38 گفت:

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.

منم موافقم :))

حمیدرضا در 23/10/1390 | 18:31 گفت:

کایه خون بازیکن خوبیه من بازیشو دیدم. ولی مهران راست میگه این بازیکن طاقت نیمکت رو نداره. هالک هم تو افته پس بدرد نمیخوره. ما فعا دفاعمون مهتره که اونم زیاد امن نیست

مهران کاظمی در 23/10/1390 | 18:19 گفت:

بچه ها ونگر باید یکی رو بگیره که هم خوب باشه هم تحمل نیمکت نشینی رو داشته باشه، فکر نمی کنم این بازیکن به درد بخوره، یکی مثل Hulk به نظر من خیلی بهتر از کسایی مثل پودولسکی و یورنته و... است.

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:12 گفت:

اتفاقا من يکي دو تا از بازياشو ديدم واقعا خوبه.

ramin kazemi در 23/10/1390 | 18:10 گفت:

بازیکن خوبی در اینده خواهد شد.ولی به نظر من نمی تونه گزینه خوبی در حال حاضر برای آرسنال باشه.باید دید مورینیو میزاره هیگواین از تیم جدا بشه(که بعیده)هیگواین خیلی بهتره.

davood در 23/10/1390 | 18:08 گفت:

24سالشه تو رئال بازی میکنه و هنوز هیچکس اینو نمیشناسه معلوم میشه بدرد نمیخوره