فرديناند: آماده مهار هانري هستم

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,769 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

فرديناند: آماده مهار هانري هستم


مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: آماده مهار تيري هانري در جدال بزرگ با آرسنال هستم.
ریو
فردیناند اظهار داشت: بارها مقابل آرسنال و هانری زمانی که او برای
لندنی‌ها بازی می‌کرد، مقابل او قرار گرفته‌ام. تجربه خوبی از رویارویی با
این مهاجم را دارم. آماده هستم «تیری» را در بازی یکشنبه شب در ورزشگاه
امارات مهار کنم.

 

 این اظهارات مدافع ۳۳ ساله در حالی انتشار یافت که یاران او و آرسنالی‌ها
یکشنبه شب در هفته بیست و دوم برابر یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.

 مدافع شیاطین سرخ بازگشت گلزن فرانسوی سال‌‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ آرسنالی‌ها
را به تیم لندنی و نیز خروج پل اسکولز هافبک ۳۷ ساله تیمش را که از
بازنشستگی خارج شد، دو اتفاق خوب در سطح لیگ برتر دانست .

 وی افزود: از این که هانری و
اسکولز حتی برای یک مقطع کوتاه بازگشته‌اند، خوشحالم. این دو، چهره‌های
درخشانی هستند که به ارتقا سطح کیفی آرسنال و منچستر کمک خواهند کرد.

 

 هانری ۳۴ ساله که اکنون بازیکن رسمی تیم ردبولز آمریکا است، از فرصت
تعطیلی زمستانی لیگ ایالات متحده استفاده کرد و قراردادی دو ماهه با تیم
تحت امر آرسن ونگر منعقد کرده است.

اسکولز نیز پس از آن‌که تابستان کفش‌هایش را آویخت، وقتی دید منچستری‌ها در
خط میانی با مشکلاتی روبرو هستند، پس از شش ماه بازنشستگی را فراموش کرد
تا به یونایتد بازگردد و به تیم «فرگی»‌ تا پایان فصل کمک کند.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 29/10/1390 | 00:36 گفت:

آره حمید دقت کردم خیلیا حمید توپچی رو با حامد توپچی عوضی میگیرن!!!

حمید فرازی در 28/10/1390 | 23:42 گفت:

کسی نا امید نیست علی جان.فقط یه کم سفره دلمونو باز کردیم.به خدا حتی اگه با جوانان هم مقابل منچستر قرار بگیریم من ناامید نیستم.در ضمن بنده خدا حامد واسه این اسمشو گفت که بعضیا فک میکن اسمش حمید هست خیلی عصبی میشه

علی ارشدی در 28/10/1390 | 22:57 گفت:

حالا چرا اینقدر نا امیدی؟ هستیم دور هم:) (خوشبختم یا شاید هم خوشوقتم منم علی هستم)

علی ارشدی در 28/10/1390 | 22:56 گفت:

حالا چرا اینقدر نا امید هستیم دور هم:) (خوشبختم یا شاید هم خوشوقتم منم علی هستم)

HAMED toopchi در 28/10/1390 | 22:24 گفت:

اوضاعمون بدجور خرابه رفيق. از 2000 به اينور كه آرسناليم همچين چيزي نديدم.يه مشت بنجل بي خواصيت تو تيمه. من كه ديگه اميدم رو از دست دادم (حامد هستم )

sam baygan در 28/10/1390 | 21:21 گفت:

بله حمیدجان حق با توئه،رابینو که نداشتیم وضعیتمون اسفناک بود ولی بحث سر تیم و عملکرد تیمیه عزیز.

حمید فرازی در 28/10/1390 | 20:00 گفت:

تیم ما مهار شده ولی چرا نگفته آمداه مهار رابینه؟

sam baygan در 28/10/1390 | 18:47 گفت:

اين آرسنالي كه ما ديديم نياز به مهار و اين چيزا نداره!!!
----------------------
شدیدا موافقم!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 28/10/1390 | 17:12 گفت:

بابا اومده یک حرفی زده باشه که نگن لال بود
راستی می تونه بره بمیره!

HAMED toopchi در 28/10/1390 | 16:39 گفت:

اين آرسنالي كه ما ديديم نياز به مهار و اين چيزا نداره!!!

sam baygan در 28/10/1390 | 15:19 گفت:

هانری رو میخواد رو نیمکت مهار کنه؟! تی تی که فعلا در هاله ای از ابهامه!