رونی: برای پیروزی مقابل آرسنال باید مراقب فن پرسی

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,077 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

رونی: برای پیروزی مقابل آرسنال باید مراقب فن پرسی

برخی رسانه های انگلیسی دیدار یکشنبه آرسنال- منچستریونایتد را دوئل
میان مهاجمان دو تیم توصیف کردند و و رونی هم تلویحا این نكته را تایید كرد

FA Cup: Wayne Rooney, Manchester City v Manchester United
Getty Images
سایت گل- مهمترین دیدار این هفته لیگ
برتر در ورزشگاه امیریتس برگزار خواهد شد؛ دیداری که در آن آرسنال میزبان
منچستریونایتد خواهد بود. برخی رسانه های انگلیسی این دیدار را دوئل میان
مهاجمان دو تیم توصیف کردند و و رونی هم تلویحا این نكته را تایید كرد.
مهاجم
ملی پوش منچستریونایتد در گفتگو با خبرنگاران گفت: این بازی میان من و فان
پرسی نیست بلكه میان تیم ما و آرسنال است. مهاجمان زیادی در لیگ برتر
هستند كه بسیارخوب بازی می كنندمانند فن پرسی ، سرخیو آگرو و یاكوبو."
با این وجود او تاکید کرد اگر به دنبال پیروزی در دیدار این هفته هستند، باید به شدت مراقب فن پرسی باشند.
" فان پرسی گل های زیادی زده و بسیار خوب بازی می كند. او و رمسی در این فصل به خوبی برای آرسنال بازی كرده اند."
در
دیدار رفت در الدترافورد شاگردان فرگوسن موفق شدند 8-2 حریف را شکست دهند.
در آن بازی رونی هت تریك كرد. آن بازی سنگین ترین شكست آرسنال طی 114 سال
گذشته بود.
" از آن هیجان و شكوه چیزی در منچستریونایتد نمانده است. می
دانیم آن روز برای ما عالی و برای آنها بد بود. شكست دادن آرسنال آن هم با
آن بازیكنان و مربی نتیجه ای فوق العاده بود. ولی الان انتظار چنین نتیجه
ای را نداریم. مطمئن هستم كه بار دیگر چنین نتیجه ای نمی گیریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 1/11/1390 | 14:33 گفت:

سلام. آره بازی پخش نمیشه چون میخوان بازی اینتر رو پخشکنن.

امیررضا در 1/11/1390 | 10:55 گفت:

بازی پخش نمیشه!!!

توپچی جنوب در 1/11/1390 | 02:18 گفت:

بازی رو به سختی میبریم 2-1 میبریم!!!!!!

علی ارشدی در 1/11/1390 | 01:36 گفت:

بازی واقعا سختی خواهد بود احتمال باخت هم زیاده ولی مهم ترین چیزی که ما داریم انگیزه است حتی جورو هم انگیزه داره واسه این بازی!!!! :)))))

حمید فرازی در 1/11/1390 | 00:27 گفت:

از نظر بازیکنی بازم مثل همون یازی شدیم حتی بدتر شدیم چون اون بازی حداقل مدافع گوش داشتیم ولی از نظر روحی و شخصیت تیمی بهتر شدیم.انصافا کار خیلی سختیو درپیش داریم و به نظر من با توجه به غایبان آرسنال میتونه سخت ترین بازی آرسنال در چندسال اخیر باشه.