انتقادات همچنان عليه آرسن ونگر ادامه دارد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,734 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

انتقادات همچنان عليه آرسن ونگر ادامه دارد


شکست ناباورانه آرسنال مقابل منچستريونايتد همچنان موجي از انتقادات را
عليه سرمربي اين درپي داشته تا آنجا که رئيس جمهور روآندا هم خواستار
برکناري وي شده است.ل
کاگامه" به عنوان یکی از هواداران سرسخت تیم فوتبال آرسنال نسبت به شکست 2
بر یک این تیم مقابل منچستریونایتد در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر واکنش
نشان داده است.

پل کاگامه که یک بار در روز تولدش
پیراهن امضا شده‌ای را از آرسن ونگر هدیه گرفت، گفت: من بشدت طرفدار
آرسنالم اما صادقانه باید بگویم ونگر نیاز دارد که هدایت تیمی دیگر را
برعهده بگیرد و آرسنال هم به مربی جدید نیاز دارد.


وی افزود: وقتی یک تیم خوب
(بازیکنان خوب) با مربی خوب نتیجه نمی‌گیرد این یعنی اینکه یکی از آنها یا
هر دوی آنها باید عوض شوند. عادت کردن به متوسط بودن برای هر کسی یک خطر
بزرگ محسوب می‌شود.


بر پایه گزارش "ساندی مورنینگ
هرالد"، ونگر از سال 1996 هدایت تیم فوتبال آرسنال را برعهده گرفته اما در 6
سال گذشته حتی یک جام هم نبرده است.
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضا عمراني در 5/11/1390 | 19:45 گفت:

كجا ما بازيكناي خوبي داريم كه ونگر نميتونه ازشون استفاده كنه.اين طرف اصلا از فوتبال چيزي نميدونه مياد نظر ميده.ما بيشتر مصدومامون بازيكن فيكسمون هستن.

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 18:01 گفت:

ma taraf dare time arsenalim na venger nazare mane albate

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 18:00 گفت:

man kamelan bahamid moafegham

حمید فرازی در 5/11/1390 | 17:35 گفت:

شهرام جان میدونم چی میگی ولی هر کسی حقشه نظرشو بگه.همین که توهینی به بقیه نشه خیلی خوبه

حمید فرازی در 5/11/1390 | 17:31 گفت:

بازم میگم ونگر یا باید تفکراتشو اصلاح کنه یا جاشو به مربیای دیگه.بچه ها ازتون ممنوم که به کسی توهینی نکردین

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 17:00 گفت:

سعید حوصله بحث کردن بی فایده ندارم.
هرچی تو میگی درست قبوله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 16:22 گفت:

ونگر داره ضعیف کار میکنه ولی دلیلش فقط و فقط ونگر نیست!!!
بهتر از ونگر هم برای آرسنال فقط سرالکس و بس

saeed در 5/11/1390 | 16:16 گفت:

آقای عمیی محترم هنوز نفهمیدی که ما بخاطره دشمن قدیمی یا پدر کشتگی نیست که از ونگر انتقاد میکنیم بلکه به خاطر عشق به آرسناله منم امیدارم این سایه تاریکی(ونگر) از آرسنال بره و تو وامثال تو که بی هیچ قید وشرطی از ونگر حمایت میکنید از این تیم بروید
تا ابد آرسنال

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 15:55 گفت:

در اینجور بحث ها دیگه اصلا دخالت نمیکنم چون فکر میکنم قبلا به اندازه کافی بحث شده .........

و امیدوارم تیم به دوران خوبش برگرده و همونجور که کاپیتان رابین گفته بتونیم تو این فصل جام بیاریم تا دهن منتقدین بسته بشه همین!!!

محتشم تمیزی در 5/11/1390 | 15:35 گفت:

بالاخره یکی درد دل مارو گفت

saeed در 5/11/1390 | 15:13 گفت:

من آرسنال بره 18 جدول بازم عاشقشم ولی نه با ونگر آرسنال نیاز به یه مربی شجاع داره کسی که جلوی مدیرای پول پرست وخسیس قد علم بکنه واز اخراج شدن نترسه نه کسی که با دروغ گفتن به هوادارا و هم پیمان شدن با مدیران باشگاه به فکر بقائ خودش توتیم باشه وبا این کارش آرسنال و هوادارای (واقعی) رو نابود بکنه
همه میدونیم که ونگر دیگه برای آرسنال کارایی نداره ولی متا سفانه بعضی ها چشم روی حقیقت بستند

محسن در 5/11/1390 | 14:37 گفت:

به خدا رفتن ونگر جیزی رو درست نمی کنه؛ بدترم می کنه!!
آرسنال بی ونگر دیگه آرسناله مد نظر هیچ یک از ما نمیشه!!

ali jamshidi در 5/11/1390 | 13:52 گفت:

متاسفانه درد تیم ما هم اینه که داریم با شیب تندی به سمت متوسط بودن میریم. تیم اصلاً شخصیت نداره. هافبک مون که از قبل بازنده هستند. دفاع هم که قربونش برمه وضعش. وضع مصدومیتامون خوشبختانه از حالت بحران خارج شده ولی متاسفانه به فاجعه تبدیل شده.
ولی با همه این ها با رفتن ونگر چیزی درست نمیشه. هر کسی دیگه ای بیاد عمراً به این زودی موفق بشه.
بعدشم ما ونگرو از دست بدیم فکر کردین مدیرای پول دوست ما میرن مورینیو رو میارن؟؟؟
عمراً اگه بتونن شاغلام پیروانی رو هم بیارن.
دیگه اون وقت همین بازی خوب و گه گاهی برد رو عمراً ببینیم.
گور پدر جام گور پدر 8 تایی شدن گور پدر من سیتی گور پدر انواع و اقسام رکورد های بد.... من با اینکه این تاتنهامی ها از ما بالاترن مشکل دارم. اینو به کی بگم. با این سن و سال یادم می افته بغض گلومو میگیره.
لعنت به هرچی بازیکن بی غیرته. کلاً لعنت به کسی که داره به باشگاه ضربه می زنه

erfani در 5/11/1390 | 13:46 گفت:

به خدا همش تقصیر سهام داراست.رئال اولین گزینه ی جایگزین مورینیو رو ونگر اعلام کرده. کاری نکنید که از چاله به چاه بیفتیم

محمد يزداني در 5/11/1390 | 13:45 گفت:

از حرفش خیلی خوشم اومد: "عادت کردن به متوسط بودن برای هر کسی یک خطر
بزرگ محسوب می‌شود". اونم واسه تیمی مثل آرسنال که خیلی زود خودشو به تیمهای تازه به دوران رسیده چلسی و سیتی باخته و جایگاهشو داده به اونا.هرچند خیلی برام سخته که اینو بگم ولی باید به مدیرای منچستر یونایتد و مربیش تبریک گفت که براشون مهم نیست کی چیکار میکنه اونا هر فصل صد در صد میرن واسه قهرمانی و همیشه هم موفق بودنو تا آخر فصل میجنگن.

sepehr najafian در 5/11/1390 | 13:26 گفت:

شايد که اين انتقادات تاثير داشته باشه.و ونگر سر کيسه رو شل کنه.