هري ردنپ.بخونيد جالبه

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,786 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

هري ردنپ.بخونيد جالبه

مربی تاتنهام از زندگی شخصی اش و بی نظمی هایش در زندگی می گوید
هری ردنپ، مربی باتجربه تاتنهام در صحبتهایی
اعلام کرده که نمی تواند نامه بنویسد و بی نظم ترین ادم دنیاست. او اعلام
کرده که بلد نیست که با کامپیوتر کار کند و از همین رو قبضهایش را به
حسابدارش می دهد تا آنهعا را پرداخت کند.
ردنپ 64 ساله اخیرا به دلیل مسائل مالیاتی دادگاهی شده. روز پنجشنبه در
دادگاهی که پرونده این مربی باتجربه را مورد بررسی قرار می دهند، صحبت های
این مربی خطاب به کارآگاهان در سال 2009 پخش شد. در این صحبتها ردنپ اعلام
کرده بود که با تکنولوژی روز دنیا هیچ آشنایی ای ندارد
بخشی از صحبتهای ردنپ بدین ترتیب بوده:« من نمی توانم با کامپیوتر کار کنم،
نمی دانم ایمیل چیست. هرگز فکسی را ارسال نکرده ام و تا به حال به کسی اس
ام اس نزده ام.»
ردنپ درادامه به این نکته اشاره کرده که هرگز یک نامه هم ننوشته :« من
درزندگی ام هرگز نامه ننوشته ام.اصلا نمی توانم نامه بنویسم.چون خطم مثل
بچه های 2 ساله است و نمی توانم حروف را کنار هم بگذارم.»
او درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که حتی نمی تواند مدارکش را
نگهداری کند،چون نمی داند چطور باید این کار را انجام دهد:« یک مشکل بزرگ
دارم؛ من نمی توانم بنویسم. به همین خاطر هیچ چیزی را نگه نمی دارم. من
شلخته ترین آدم دنیا هستم و از گفتن این جمله خجالت می کشم.»
ردنپ اعلام کرد که تمام قبضهایش را دراختیار حسابدارش قرار می دهد:« من یک
خوش شانسی دارم که حسابدارم مراقبم هست. او تمام چک ها را برای من و همسرم
می نویسد، قبضهایم را پرداخت می کند و رسما زندگی ام را او می چرخاند.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

پس لابد با زغال نکاتُ به شاگرداش گوشزد میکنه!

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 01:45 گفت:

مربی خوبیه ولی بی سواد ما مربیمون لیسانس اقتصاده اون وقت این نمیتونه یه نامه بنویسه واقعا که!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 8/11/1390 | 23:24 گفت:

عموهری!!

علی ارشدی در 8/11/1390 | 22:58 گفت:

ای بابا می گم حالا ونگر و فرگی چی؟ اونا بلدن از کامپیوتر استفاده کنن؟ :)))

Vishka در 8/11/1390 | 21:16 گفت:

مرسی.حالا چی کار دارین به این بنده خدا.فعلا که بالاتر از ما هستن

Vishka در 8/11/1390 | 21:15 گفت:

مرسی.حالا چی کار دارین به این بنده خدا.فعلا که بالاتر از ما هستن

شایان در 8/11/1390 | 19:17 گفت:

با وجود همه این حرف ها عمو ردنپ کسی بود که تاتنهام هاتسپر رو از اعماق پریمر لیگ (3 فصل) پیش بالا کشید و تونست با چند خرید تیم رو به جام باشگاه های اروپا ببره!! و این که الانم نتایج خوبی میگیره!!

علیرضا در 8/11/1390 | 18:51 گفت:

کلا چی بلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 18:39 گفت:

کلا مربی خوبیه بار فنی بالایی داره...

hamed در 8/11/1390 | 18:32 گفت:

جالب بود.....

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:32 گفت:

چلسی 0 - 0 کوئیزپارک رنجرز تا پایان نیمه اول
منچستر 0 - 0 لیورپول تا دقیقه 15

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:25 گفت:

کلاً می گن خلایق هر چه لایق!!! همینه. مرغ های کثیف.

MILAD در 8/11/1390 | 16:16 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

فرزین سلامي در 8/11/1390 | 16:12 گفت:

واقعا که

حمید فرازی در 8/11/1390 | 14:30 گفت:

جالب بود.موقع بازیا یه صندلی میاره میذاره کنار خط همونجا میشینه