بازيکنان قرضي آرسنال

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,222 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بازيکنان قرضي آرسنال

خود اين بازيکناي قرضي يه تيمنفريمپانگ ، ميايچي ، بنتنر ، مانونه ، لانزبوري ، آنه که ، مورفي ، وات ، بواتنگ ،هاجروويج
، هويت ، بارتلي ، کمپل ، کارلوس ولا ، سيلوا ، بوتل هو ، گاليندو ، دنيلسون.

واقعا نيازي به خريد بازيکنه جديد داريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 12/11/1390 | 00:45 گفت:

جواد جان ادواردو الان دو سالی میشه عضو شاختار اکراینه.دو گلی که پارسال بهمون زدو یادت رفته؟

javad sbo در 11/11/1390 | 22:56 گفت:

eduardo chi shod? khabari azash ndarin

sepehr najafian در 11/11/1390 | 21:51 گفت:

کارلوس ولا خيلي به درد ميخوره

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:12 گفت:

محمود رضا جان هنوز نه ولی احتمالش هست.البیته با توجه به آینده بسیار درخشان ولینگتون ممکنه آرسنال از این کار منصرف شه هرچند که پیش از این هم حرفایی در مورد فروشش بود ولی امیدوارم باشگاه این ریسک بزرگو نکنه

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:10 گفت:

البته نیمخواستم ناراحت یا ناامیدتون کنم ولی این محتمل ترین اتفاق هست و امیدوارم اتفاقات دیگه ای رخ بده.سپهر جان در مورد بازیکنای بازیکنایی مثل بنتنر و ولا و دنیلسون قطعا قراردادشونو دائمی میکنن و بازیکنایی مثل هویت و مورفی و مانونه و احتمالا گالیندو جایی در آینده آرسنال ندارن.البته الان بازیکنای آینده دار دیگه ای داریم که سعی میکنم یه پست کامل در موردشون بذارم

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 21:09 گفت:

ای وای چه بد!!!!!!!!!!!!به این ولینگتونه خیلی امید داشتیم!!!!!!!!!!یعنی پرید ای بابا

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:07 گفت:

در ضمن یه نکته رو بگم.با توجه به سخت تر شدن گرفتن مجوز قانون کار برای بازیکنای غیر اروپایی آرسنال استعداد یابیشو در این کشورا کم تر کرده که شاید کار منطقی باشه.همچنین آرسنال به تیم آلکویانو(تیم کنونی ولینگتون) پیشنهاد داده ولینگتونو با یکی از هافبکای این تیم عوض کنه که آلکویانو این پیشنهاد رد کرده و گفته اولویت اول برای فروش این بازیکن والنسیا هست.که البته دلیل این کار آرسنال ناامیدی گرفتن مجوز برای ولینگتون هست و میتونم بگم احتمالا دیگه نباید منتظر این بازیکن باشیم و در ضمن بوتلهو هم الان چهار ساله که موفق نشدیم براش مجوز بگیریم و ظاهرا این بازیکنم جایی در آینده آرسنال نداره

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:01 گفت:

میثم جان اینو قبلا گذاشتم که متاسفانه الان آدرسشو ندارم.ولی بازیکنایی مثل ولینگتون* بوتلهو *آفوبه *آنه که* ابیسیلیو* ریو* لنسبوری* بارتلی* و یکی دوتای دیگه هستن که اگه سوالی در موردشون داشتی در خدمتم

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:58 گفت:

دستتون درد نکنه

شاهین فدوی در 11/11/1390 | 20:49 گفت:

عشقست ارسنال

میثم در 11/11/1390 | 20:40 گفت:

یکی ی بلاگ از 10 استعداد آینده داره آرسنال بزاره
البته لطفا
آرسنال عشقه

میثم در 11/11/1390 | 20:39 گفت:

سلام
طبق قانون اتحادیه انگلیس نه نمی تونه

sepehr najafian در 11/11/1390 | 20:33 گفت:

ب احتمالا ميتونه بازي کنه.ولي با ئجود بازيکنايي مثل پترو و کلاسنيچ بعيده بازيش بدن

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:28 گفت:

راستی این ریو فردا شب می تونه برا بولتون بازی کنه؟

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:26 گفت:

خداییش ولا الان حقشه که برگرده حداقل از اون پارک بهتره بعضی اوقات یه چیپایی میزد آدم حال می کرد اما پارک حتی نمی تونه یه توپ استوپ کنه!!!!!!!!!!!!!خیلی دوستش دارم اگه شانس می اورد و یه ذره اعتماد به نفس داست از این هرناندز منچستریا خیلی بهتر بود!!!!!!!!!!!!اما توی همه این بازیکنای قرضی این دنیلسون تو کتم نمی ره به خدا فک نکنم سطحش به آرسنال بخوره فک کنم آخرش یکی مث فیلیپ ملو بشه به راحتی می شه تو لیگ ایتالیا براش مشتری پیدا کرد با پول خوب

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 20:14 گفت:

ای بابا این ها که خیلی زیاده 18 تا بازیکن فرضی خدایش فکر نکنم هیچ تیمی تو دنیا اینقدر بازیکن قرضی داشته باشه!!!!!!

هرچند که اغلبشون جون هستند و برای کسب تجربه بیشتر تو لیگ به تیم های دیگه قرض داده شده اند.

مرسی سپهر بازم دست خیلی مرسی!

غلامحسین ایمانی در 11/11/1390 | 20:13 گفت:

خدایی فریمپونگ،ولا،میاچی،بارتلی،سیلوا یه کم دیگه تجربشون بیشتر شه خیلی میتونن به تیم کمک کنن!البته به نظر من ولا دیگه باید برگرده به تیم الان دیگه خیلی پخته تر شده!