بازيکنان قرضي آرسنال

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,777 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

بازيکنان قرضي آرسنال

خود اين بازيکناي قرضي يه تيمنفريمپانگ ، ميايچي ، بنتنر ، مانونه ، لانزبوري ، آنه که ، مورفي ، وات ، بواتنگ ،هاجروويج
، هويت ، بارتلي ، کمپل ، کارلوس ولا ، سيلوا ، بوتل هو ، گاليندو ، دنيلسون.

واقعا نيازي به خريد بازيکنه جديد داريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 12/11/1390 | 00:45 گفت:

جواد جان ادواردو الان دو سالی میشه عضو شاختار اکراینه.دو گلی که پارسال بهمون زدو یادت رفته؟

javad sbo در 11/11/1390 | 22:56 گفت:

eduardo chi shod? khabari azash ndarin

sepehr najafian در 11/11/1390 | 21:51 گفت:

کارلوس ولا خيلي به درد ميخوره

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:12 گفت:

محمود رضا جان هنوز نه ولی احتمالش هست.البیته با توجه به آینده بسیار درخشان ولینگتون ممکنه آرسنال از این کار منصرف شه هرچند که پیش از این هم حرفایی در مورد فروشش بود ولی امیدوارم باشگاه این ریسک بزرگو نکنه

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:10 گفت:

البته نیمخواستم ناراحت یا ناامیدتون کنم ولی این محتمل ترین اتفاق هست و امیدوارم اتفاقات دیگه ای رخ بده.سپهر جان در مورد بازیکنای بازیکنایی مثل بنتنر و ولا و دنیلسون قطعا قراردادشونو دائمی میکنن و بازیکنایی مثل هویت و مورفی و مانونه و احتمالا گالیندو جایی در آینده آرسنال ندارن.البته الان بازیکنای آینده دار دیگه ای داریم که سعی میکنم یه پست کامل در موردشون بذارم

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 21:09 گفت:

ای وای چه بد!!!!!!!!!!!!به این ولینگتونه خیلی امید داشتیم!!!!!!!!!!یعنی پرید ای بابا

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:07 گفت:

در ضمن یه نکته رو بگم.با توجه به سخت تر شدن گرفتن مجوز قانون کار برای بازیکنای غیر اروپایی آرسنال استعداد یابیشو در این کشورا کم تر کرده که شاید کار منطقی باشه.همچنین آرسنال به تیم آلکویانو(تیم کنونی ولینگتون) پیشنهاد داده ولینگتونو با یکی از هافبکای این تیم عوض کنه که آلکویانو این پیشنهاد رد کرده و گفته اولویت اول برای فروش این بازیکن والنسیا هست.که البته دلیل این کار آرسنال ناامیدی گرفتن مجوز برای ولینگتون هست و میتونم بگم احتمالا دیگه نباید منتظر این بازیکن باشیم و در ضمن بوتلهو هم الان چهار ساله که موفق نشدیم براش مجوز بگیریم و ظاهرا این بازیکنم جایی در آینده آرسنال نداره

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:01 گفت:

میثم جان اینو قبلا گذاشتم که متاسفانه الان آدرسشو ندارم.ولی بازیکنایی مثل ولینگتون* بوتلهو *آفوبه *آنه که* ابیسیلیو* ریو* لنسبوری* بارتلی* و یکی دوتای دیگه هستن که اگه سوالی در موردشون داشتی در خدمتم

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:58 گفت:

دستتون درد نکنه

شاهین فدوی در 11/11/1390 | 20:49 گفت:

عشقست ارسنال

میثم در 11/11/1390 | 20:40 گفت:

یکی ی بلاگ از 10 استعداد آینده داره آرسنال بزاره
البته لطفا
آرسنال عشقه

میثم در 11/11/1390 | 20:39 گفت:

سلام
طبق قانون اتحادیه انگلیس نه نمی تونه

sepehr najafian در 11/11/1390 | 20:33 گفت:

ب احتمالا ميتونه بازي کنه.ولي با ئجود بازيکنايي مثل پترو و کلاسنيچ بعيده بازيش بدن

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:28 گفت:

راستی این ریو فردا شب می تونه برا بولتون بازی کنه؟

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:26 گفت:

خداییش ولا الان حقشه که برگرده حداقل از اون پارک بهتره بعضی اوقات یه چیپایی میزد آدم حال می کرد اما پارک حتی نمی تونه یه توپ استوپ کنه!!!!!!!!!!!!!خیلی دوستش دارم اگه شانس می اورد و یه ذره اعتماد به نفس داست از این هرناندز منچستریا خیلی بهتر بود!!!!!!!!!!!!اما توی همه این بازیکنای قرضی این دنیلسون تو کتم نمی ره به خدا فک نکنم سطحش به آرسنال بخوره فک کنم آخرش یکی مث فیلیپ ملو بشه به راحتی می شه تو لیگ ایتالیا براش مشتری پیدا کرد با پول خوب

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 20:14 گفت:

ای بابا این ها که خیلی زیاده 18 تا بازیکن فرضی خدایش فکر نکنم هیچ تیمی تو دنیا اینقدر بازیکن قرضی داشته باشه!!!!!!

هرچند که اغلبشون جون هستند و برای کسب تجربه بیشتر تو لیگ به تیم های دیگه قرض داده شده اند.

مرسی سپهر بازم دست خیلی مرسی!

غلامحسین ایمانی در 11/11/1390 | 20:13 گفت:

خدایی فریمپونگ،ولا،میاچی،بارتلی،سیلوا یه کم دیگه تجربشون بیشتر شه خیلی میتونن به تیم کمک کنن!البته به نظر من ولا دیگه باید برگرده به تیم الان دیگه خیلی پخته تر شده!