بازيکنان قرضي آرسنال

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 317,275 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

بازيکنان قرضي آرسنال

خود اين بازيکناي قرضي يه تيمنفريمپانگ ، ميايچي ، بنتنر ، مانونه ، لانزبوري ، آنه که ، مورفي ، وات ، بواتنگ ،هاجروويج
، هويت ، بارتلي ، کمپل ، کارلوس ولا ، سيلوا ، بوتل هو ، گاليندو ، دنيلسون.

واقعا نيازي به خريد بازيکنه جديد داريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 12/11/1390 | 00:45 گفت:

جواد جان ادواردو الان دو سالی میشه عضو شاختار اکراینه.دو گلی که پارسال بهمون زدو یادت رفته؟

javad sbo در 11/11/1390 | 22:56 گفت:

eduardo chi shod? khabari azash ndarin

sepehr najafian در 11/11/1390 | 21:51 گفت:

کارلوس ولا خيلي به درد ميخوره

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:12 گفت:

محمود رضا جان هنوز نه ولی احتمالش هست.البیته با توجه به آینده بسیار درخشان ولینگتون ممکنه آرسنال از این کار منصرف شه هرچند که پیش از این هم حرفایی در مورد فروشش بود ولی امیدوارم باشگاه این ریسک بزرگو نکنه

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:10 گفت:

البته نیمخواستم ناراحت یا ناامیدتون کنم ولی این محتمل ترین اتفاق هست و امیدوارم اتفاقات دیگه ای رخ بده.سپهر جان در مورد بازیکنای بازیکنایی مثل بنتنر و ولا و دنیلسون قطعا قراردادشونو دائمی میکنن و بازیکنایی مثل هویت و مورفی و مانونه و احتمالا گالیندو جایی در آینده آرسنال ندارن.البته الان بازیکنای آینده دار دیگه ای داریم که سعی میکنم یه پست کامل در موردشون بذارم

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 21:09 گفت:

ای وای چه بد!!!!!!!!!!!!به این ولینگتونه خیلی امید داشتیم!!!!!!!!!!یعنی پرید ای بابا

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:07 گفت:

در ضمن یه نکته رو بگم.با توجه به سخت تر شدن گرفتن مجوز قانون کار برای بازیکنای غیر اروپایی آرسنال استعداد یابیشو در این کشورا کم تر کرده که شاید کار منطقی باشه.همچنین آرسنال به تیم آلکویانو(تیم کنونی ولینگتون) پیشنهاد داده ولینگتونو با یکی از هافبکای این تیم عوض کنه که آلکویانو این پیشنهاد رد کرده و گفته اولویت اول برای فروش این بازیکن والنسیا هست.که البته دلیل این کار آرسنال ناامیدی گرفتن مجوز برای ولینگتون هست و میتونم بگم احتمالا دیگه نباید منتظر این بازیکن باشیم و در ضمن بوتلهو هم الان چهار ساله که موفق نشدیم براش مجوز بگیریم و ظاهرا این بازیکنم جایی در آینده آرسنال نداره

حمید فرازی در 11/11/1390 | 21:01 گفت:

میثم جان اینو قبلا گذاشتم که متاسفانه الان آدرسشو ندارم.ولی بازیکنایی مثل ولینگتون* بوتلهو *آفوبه *آنه که* ابیسیلیو* ریو* لنسبوری* بارتلی* و یکی دوتای دیگه هستن که اگه سوالی در موردشون داشتی در خدمتم

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:58 گفت:

دستتون درد نکنه

شاهین فدوی در 11/11/1390 | 20:49 گفت:

عشقست ارسنال

میثم در 11/11/1390 | 20:40 گفت:

یکی ی بلاگ از 10 استعداد آینده داره آرسنال بزاره
البته لطفا
آرسنال عشقه

میثم در 11/11/1390 | 20:39 گفت:

سلام
طبق قانون اتحادیه انگلیس نه نمی تونه

sepehr najafian در 11/11/1390 | 20:33 گفت:

ب احتمالا ميتونه بازي کنه.ولي با ئجود بازيکنايي مثل پترو و کلاسنيچ بعيده بازيش بدن

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:28 گفت:

راستی این ریو فردا شب می تونه برا بولتون بازی کنه؟

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 20:26 گفت:

خداییش ولا الان حقشه که برگرده حداقل از اون پارک بهتره بعضی اوقات یه چیپایی میزد آدم حال می کرد اما پارک حتی نمی تونه یه توپ استوپ کنه!!!!!!!!!!!!!خیلی دوستش دارم اگه شانس می اورد و یه ذره اعتماد به نفس داست از این هرناندز منچستریا خیلی بهتر بود!!!!!!!!!!!!اما توی همه این بازیکنای قرضی این دنیلسون تو کتم نمی ره به خدا فک نکنم سطحش به آرسنال بخوره فک کنم آخرش یکی مث فیلیپ ملو بشه به راحتی می شه تو لیگ ایتالیا براش مشتری پیدا کرد با پول خوب

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 20:14 گفت:

ای بابا این ها که خیلی زیاده 18 تا بازیکن فرضی خدایش فکر نکنم هیچ تیمی تو دنیا اینقدر بازیکن قرضی داشته باشه!!!!!!

هرچند که اغلبشون جون هستند و برای کسب تجربه بیشتر تو لیگ به تیم های دیگه قرض داده شده اند.

مرسی سپهر بازم دست خیلی مرسی!

غلامحسین ایمانی در 11/11/1390 | 20:13 گفت:

خدایی فریمپونگ،ولا،میاچی،بارتلی،سیلوا یه کم دیگه تجربشون بیشتر شه خیلی میتونن به تیم کمک کنن!البته به نظر من ولا دیگه باید برگرده به تیم الان دیگه خیلی پخته تر شده!