ويلشر فصل را از دست داد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,138 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ويلشر فصل را از دست داد


ستاره آرسنال شايد در يورو 2012 هم غايب باشد.
به نوشته روزنامه دیلی میل
ویلشر که نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر را از دست داده بود ماه گذشته به
تمرینات این تیم بازگشت و قرار بود بزودی بار دیگر در ترکیب این تیم به
میدان برود اما مصدومیتی جدید از همان ناحیه قبلی باعث شده او تقریبا تا
پایان فصل نتواند پا به توپ شود. عکس های مچ پای ویلشر نشان می دهد مصدومیت او شدیدتر از آن چیزی است که در
ابتدا تصور می شد و این بازیکن ممکن است رقابتهای یورو 2012 را نیز که
تابستان آینده برگزار می شود از دست بدهد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 13/11/1390 | 22:30 گفت:

خدا با آرسنال قهر کرده...
اینجوری پیش بره بمیریم بهتره...
آقا من خودم تا چندروز پیش طرفداه ونگر بودم اما الان دیگه نیستم...آخه وقتی میبینه ویلشر مصدومیتش ادامه داره چرا بازیکن نمیخره...
نه دفاع داریم نه میانی نه حمله(جز ون پرسی)...
بازم میخواد ببازیم بعد بیاد بگه تیم جاه طلبی خوبی داره و از همین حرفا!!!

HAMED toopchi در 13/11/1390 | 20:13 گفت:

كاش اين فصل كوفتي زود تموم شه، خاك بر سرت جورو

ناصر در 13/11/1390 | 17:34 گفت:

همش تقصیر اون کاپلوی بی مغزه که ازش حتی با وجود خستگی بازی گرفت

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 16:54 گفت:

نه من و رئیس این فصل رو بیخیال نمیشیم و همونطور که ارش خواب دیده منم تو واقعیت به اتفاق افتادنش ایمان دارم چون به ونگر و ارسنال ایمان دارم و میدونم اوضاع تیم بهتر از این میشه فقط یه خورده صبر میخواد.

من اصلا عادت ندارم زود تسلیم بشم.

هنوز وقت هست و واسه نا امید شدن زوده حتی بدون جکی متعصب.

arash در 13/11/1390 | 16:11 گفت:

بچه ها من دیشب خواب قهرمانی تو حذفی رو دیدم لیورپولو بردیم 2-1 !!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 13/11/1390 | 15:28 گفت:

تا ابد آرسنال

اینو گفتم که فکر نکنید پشت تیمم واینستادم ولی این فصلو بی خیال شیم بهترههر دم از این باغ بری می رسد
تازه تر از تازه تری می رسد

حمید فرازی در 13/11/1390 | 15:13 گفت:

خب شاید این مصدومیتم کلکسیون فصل کابوس وارمونو تکمیل کرد که احتمالا آخریشم نباشه ولی همیشه پشت تیمتون باشین و به قول دوستمون "از عشقت ناامید نشو"

hesam در 13/11/1390 | 14:46 گفت:

بجا بازيکن دکتر بگيريم بهتره!!!

masoud mahmudpur در 13/11/1390 | 14:03 گفت:

خاک بر سر کادر پزشکی باطل ارسنال کنن

فرهاد در 13/11/1390 | 13:58 گفت:

دیگه میخوام خوب نشه اصلا