پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,721 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته


ملي پوش تيم اف.ث.کلن استفاده از عصا را بدترين تجربه زندگي‌اش مي‌داند.
به
نقل از اکسپرس، لوکاس پودولسکی که دو هفته قبل دچار پارگی تاندون پا شده و
به مدت یک ماه قادر به فعالیت ورزشی نیست، یک روز قبل عصا به دست و پا در
گچ در تمرینات کلنی‌ها حاضر شد. او سعی کرد از این فرصت برای دیدار با
هم‌تیمی‌هایش استفاده کرده و به آنان روحیه دهد.

پودولسکی اظهار داشت: برای یک
بازیکن بدترین چیز مصدومیت است که این موضوع در مورد من نیز صدق می‌کند.
اما بدتر از هرچیزی درزندگی‌ام استفاده از عصا است.


وی افزود: امیدوارم هرچه سریع‌تر دوره نقاهتم با موفقیت به پایان برسد و بتوانم به کلن کمک کنم.


اينو ميخواستيم بخريم.همين که اسم آرسنال بهش خورد مصدوم شد.تيممون نفرين شدست بخدا.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 16/11/1390 | 07:44 گفت:

گوتزه هم اتفاقا مصدومه!
از یان امویلا خبری نیست,فکر کنم خودکشی کرده!
دیگه به کی پیشنهاد دادیم؟

علی ارشدی در 15/11/1390 | 22:48 گفت:

آخه من خودمم با pc بازی می کنم گفتم اگه تو هم مثل خودمی کمکت کنم :)

میشه یک کم بیشتر توضیح بدی؟ دقیقا یعنی چی توپ می خوره به پای بازیکنا و میره اینور اون ور؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 21:20 گفت:

با لپ تاپم آقا علی، چه فرقی داره؟ البته لپ تاپم از لحاظ گرافیکی مشکلی نداره ها

علی ارشدی در 15/11/1390 | 18:31 گفت:

ای بابا مهران جان من متخصص امور فیفا هستم جواب منو ندادی خب چی بگم؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 17:56 گفت:

بابا من خودم روانی fifa هستم، pes کیلو چنده،pess اصلاً واقعی نیست، لذتی نداره گل زدن، البته pess 11 یه کمی بهتر شده بود، fifa 11 پوکوند ولی نمی دونم چرا این fifa 12 گند زده، توپ می خوره به پای بازیکنا بعد توپ میره اینور و اونور، اعصابمو خورد کرده، پس کسی نمی دونه نه؟ من که در هر صورت fifa رو به pes ترجیح می دم، مخصوصاً fifa 11، می رم همون fifa 11 رو بازی کنم

علی ارشدی در 15/11/1390 | 17:22 گفت:

حمید جان چه کاره بچه مردم داری؟؟؟؟

مهران عزیز والا من تا حالا همچو چیزی ندیدم با چی بازی میکنی pc یا کنسول؟

hesam در 15/11/1390 | 16:00 گفت:

اين ارسنالم که بوش به هرکي ميخوره مصدوم ميشه!

HAMED toopchi در 15/11/1390 | 15:34 گفت:

من ماريو بازي ميكنم!!!!

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:28 گفت:

میدونم علی آقا منم چزی بدی نگفتم باور کن همه رو مثل داداش خودم دوست دارم با علی ارشدی هم شوخی میکنم خودش در جریانه قبلا بحثشو کردیم.اینم که تاکید میکنم رو دیوار بنویسید فقط به خاطر نظم بلاگ هست و بهتره اول رو دیوار بنویسن و اگه جوابی نگرفتن تو کامنتا بپرسن

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:22 گفت:

حمید جان داداش بچه ها شوخی کردنا.
امروز اعصاب نداریا :))))

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:21 گفت:

مهران اینجا بچه ها بیشتر تو خط pes هستن فقط یه علی ارشدی رو داریم که بد سلیقه هست و فیفا بازی میکنه.اگه خواستی ازش بپرس ولی ذر کل منم pes رو پیشنهاد میکنم.البته بازم میگم این سوالا رو رو دیوار بپرسین

Saeed Milani در 15/11/1390 | 15:20 گفت:

PES بزن حالش رو ببر

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:18 گفت:

هیچ ربطی به یپشنهاد آرسنال نداشت.میخواست مصدوم نشه دیگه غصه اینم بخوریم

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:15 گفت:

توپ میره این ور انور؟؟ یا بازیکنت؟ آخه فیفا 12 دچار تحول در گیم پلی شده باز.
PES بزن داداش.

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 15:04 گفت:

بچه ها من برای تعطیلات بین ترم رفتم fifa 12 خریدم(من 5 6 ساله فیفا بازی می کنم از fifa 06) اما نمی دونم چرا وقتی به بازیکن هم تیمی پاس می دی توپ می خوره به پاش می ره اینور و اونور، کسی می دونه مشکل چیه؟(ببخشید اگه بی ربط بود)

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:57 گفت:

بالاخره یه جا نخریدن بازیکنی به نفعمون شد!!!!!!!

ali jamshidi در 15/11/1390 | 14:53 گفت:

جداً بیاین چند تا پیشنهاد جدی به بهترین بازیکنای تیم های بالا نشین جدول بدیم. کمر تیمشون می شکنه.
لعنت به این ورزشگاه.
تو هایبوری بودیم چه مرگ مون بود که ....

Saeed Milani در 15/11/1390 | 14:49 گفت:

اینم رباطی شد ، دیگه بدرد کسی نمی خوره ، حتی کلن!

علی ارشدی در 15/11/1390 | 14:23 گفت:

آرسنال و مصدومیت دو موجود یکسان هستند اصلا یک روح در دو بدن