پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 317,289 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته


ملي پوش تيم اف.ث.کلن استفاده از عصا را بدترين تجربه زندگي‌اش مي‌داند.
به
نقل از اکسپرس، لوکاس پودولسکی که دو هفته قبل دچار پارگی تاندون پا شده و
به مدت یک ماه قادر به فعالیت ورزشی نیست، یک روز قبل عصا به دست و پا در
گچ در تمرینات کلنی‌ها حاضر شد. او سعی کرد از این فرصت برای دیدار با
هم‌تیمی‌هایش استفاده کرده و به آنان روحیه دهد.

پودولسکی اظهار داشت: برای یک
بازیکن بدترین چیز مصدومیت است که این موضوع در مورد من نیز صدق می‌کند.
اما بدتر از هرچیزی درزندگی‌ام استفاده از عصا است.


وی افزود: امیدوارم هرچه سریع‌تر دوره نقاهتم با موفقیت به پایان برسد و بتوانم به کلن کمک کنم.


اينو ميخواستيم بخريم.همين که اسم آرسنال بهش خورد مصدوم شد.تيممون نفرين شدست بخدا.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 16/11/1390 | 07:44 گفت:

گوتزه هم اتفاقا مصدومه!
از یان امویلا خبری نیست,فکر کنم خودکشی کرده!
دیگه به کی پیشنهاد دادیم؟

علی ارشدی در 15/11/1390 | 22:48 گفت:

آخه من خودمم با pc بازی می کنم گفتم اگه تو هم مثل خودمی کمکت کنم :)

میشه یک کم بیشتر توضیح بدی؟ دقیقا یعنی چی توپ می خوره به پای بازیکنا و میره اینور اون ور؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 21:20 گفت:

با لپ تاپم آقا علی، چه فرقی داره؟ البته لپ تاپم از لحاظ گرافیکی مشکلی نداره ها

علی ارشدی در 15/11/1390 | 18:31 گفت:

ای بابا مهران جان من متخصص امور فیفا هستم جواب منو ندادی خب چی بگم؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 17:56 گفت:

بابا من خودم روانی fifa هستم، pes کیلو چنده،pess اصلاً واقعی نیست، لذتی نداره گل زدن، البته pess 11 یه کمی بهتر شده بود، fifa 11 پوکوند ولی نمی دونم چرا این fifa 12 گند زده، توپ می خوره به پای بازیکنا بعد توپ میره اینور و اونور، اعصابمو خورد کرده، پس کسی نمی دونه نه؟ من که در هر صورت fifa رو به pes ترجیح می دم، مخصوصاً fifa 11، می رم همون fifa 11 رو بازی کنم

علی ارشدی در 15/11/1390 | 17:22 گفت:

حمید جان چه کاره بچه مردم داری؟؟؟؟

مهران عزیز والا من تا حالا همچو چیزی ندیدم با چی بازی میکنی pc یا کنسول؟

hesam در 15/11/1390 | 16:00 گفت:

اين ارسنالم که بوش به هرکي ميخوره مصدوم ميشه!

HAMED toopchi در 15/11/1390 | 15:34 گفت:

من ماريو بازي ميكنم!!!!

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:28 گفت:

میدونم علی آقا منم چزی بدی نگفتم باور کن همه رو مثل داداش خودم دوست دارم با علی ارشدی هم شوخی میکنم خودش در جریانه قبلا بحثشو کردیم.اینم که تاکید میکنم رو دیوار بنویسید فقط به خاطر نظم بلاگ هست و بهتره اول رو دیوار بنویسن و اگه جوابی نگرفتن تو کامنتا بپرسن

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:22 گفت:

حمید جان داداش بچه ها شوخی کردنا.
امروز اعصاب نداریا :))))

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:21 گفت:

مهران اینجا بچه ها بیشتر تو خط pes هستن فقط یه علی ارشدی رو داریم که بد سلیقه هست و فیفا بازی میکنه.اگه خواستی ازش بپرس ولی ذر کل منم pes رو پیشنهاد میکنم.البته بازم میگم این سوالا رو رو دیوار بپرسین

Saeed Milani در 15/11/1390 | 15:20 گفت:

PES بزن حالش رو ببر

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:18 گفت:

هیچ ربطی به یپشنهاد آرسنال نداشت.میخواست مصدوم نشه دیگه غصه اینم بخوریم

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:15 گفت:

توپ میره این ور انور؟؟ یا بازیکنت؟ آخه فیفا 12 دچار تحول در گیم پلی شده باز.
PES بزن داداش.

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 15:04 گفت:

بچه ها من برای تعطیلات بین ترم رفتم fifa 12 خریدم(من 5 6 ساله فیفا بازی می کنم از fifa 06) اما نمی دونم چرا وقتی به بازیکن هم تیمی پاس می دی توپ می خوره به پاش می ره اینور و اونور، کسی می دونه مشکل چیه؟(ببخشید اگه بی ربط بود)

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:57 گفت:

بالاخره یه جا نخریدن بازیکنی به نفعمون شد!!!!!!!

ali jamshidi در 15/11/1390 | 14:53 گفت:

جداً بیاین چند تا پیشنهاد جدی به بهترین بازیکنای تیم های بالا نشین جدول بدیم. کمر تیمشون می شکنه.
لعنت به این ورزشگاه.
تو هایبوری بودیم چه مرگ مون بود که ....

Saeed Milani در 15/11/1390 | 14:49 گفت:

اینم رباطی شد ، دیگه بدرد کسی نمی خوره ، حتی کلن!

علی ارشدی در 15/11/1390 | 14:23 گفت:

آرسنال و مصدومیت دو موجود یکسان هستند اصلا یک روح در دو بدن