پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,220 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته


ملي پوش تيم اف.ث.کلن استفاده از عصا را بدترين تجربه زندگي‌اش مي‌داند.
به
نقل از اکسپرس، لوکاس پودولسکی که دو هفته قبل دچار پارگی تاندون پا شده و
به مدت یک ماه قادر به فعالیت ورزشی نیست، یک روز قبل عصا به دست و پا در
گچ در تمرینات کلنی‌ها حاضر شد. او سعی کرد از این فرصت برای دیدار با
هم‌تیمی‌هایش استفاده کرده و به آنان روحیه دهد.

پودولسکی اظهار داشت: برای یک
بازیکن بدترین چیز مصدومیت است که این موضوع در مورد من نیز صدق می‌کند.
اما بدتر از هرچیزی درزندگی‌ام استفاده از عصا است.


وی افزود: امیدوارم هرچه سریع‌تر دوره نقاهتم با موفقیت به پایان برسد و بتوانم به کلن کمک کنم.


اينو ميخواستيم بخريم.همين که اسم آرسنال بهش خورد مصدوم شد.تيممون نفرين شدست بخدا.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 16/11/1390 | 07:44 گفت:

گوتزه هم اتفاقا مصدومه!
از یان امویلا خبری نیست,فکر کنم خودکشی کرده!
دیگه به کی پیشنهاد دادیم؟

علی ارشدی در 15/11/1390 | 22:48 گفت:

آخه من خودمم با pc بازی می کنم گفتم اگه تو هم مثل خودمی کمکت کنم :)

میشه یک کم بیشتر توضیح بدی؟ دقیقا یعنی چی توپ می خوره به پای بازیکنا و میره اینور اون ور؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 21:20 گفت:

با لپ تاپم آقا علی، چه فرقی داره؟ البته لپ تاپم از لحاظ گرافیکی مشکلی نداره ها

علی ارشدی در 15/11/1390 | 18:31 گفت:

ای بابا مهران جان من متخصص امور فیفا هستم جواب منو ندادی خب چی بگم؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 17:56 گفت:

بابا من خودم روانی fifa هستم، pes کیلو چنده،pess اصلاً واقعی نیست، لذتی نداره گل زدن، البته pess 11 یه کمی بهتر شده بود، fifa 11 پوکوند ولی نمی دونم چرا این fifa 12 گند زده، توپ می خوره به پای بازیکنا بعد توپ میره اینور و اونور، اعصابمو خورد کرده، پس کسی نمی دونه نه؟ من که در هر صورت fifa رو به pes ترجیح می دم، مخصوصاً fifa 11، می رم همون fifa 11 رو بازی کنم

علی ارشدی در 15/11/1390 | 17:22 گفت:

حمید جان چه کاره بچه مردم داری؟؟؟؟

مهران عزیز والا من تا حالا همچو چیزی ندیدم با چی بازی میکنی pc یا کنسول؟

hesam در 15/11/1390 | 16:00 گفت:

اين ارسنالم که بوش به هرکي ميخوره مصدوم ميشه!

HAMED toopchi در 15/11/1390 | 15:34 گفت:

من ماريو بازي ميكنم!!!!

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:28 گفت:

میدونم علی آقا منم چزی بدی نگفتم باور کن همه رو مثل داداش خودم دوست دارم با علی ارشدی هم شوخی میکنم خودش در جریانه قبلا بحثشو کردیم.اینم که تاکید میکنم رو دیوار بنویسید فقط به خاطر نظم بلاگ هست و بهتره اول رو دیوار بنویسن و اگه جوابی نگرفتن تو کامنتا بپرسن

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:22 گفت:

حمید جان داداش بچه ها شوخی کردنا.
امروز اعصاب نداریا :))))

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:21 گفت:

مهران اینجا بچه ها بیشتر تو خط pes هستن فقط یه علی ارشدی رو داریم که بد سلیقه هست و فیفا بازی میکنه.اگه خواستی ازش بپرس ولی ذر کل منم pes رو پیشنهاد میکنم.البته بازم میگم این سوالا رو رو دیوار بپرسین

Saeed Milani در 15/11/1390 | 15:20 گفت:

PES بزن حالش رو ببر

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:18 گفت:

هیچ ربطی به یپشنهاد آرسنال نداشت.میخواست مصدوم نشه دیگه غصه اینم بخوریم

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:15 گفت:

توپ میره این ور انور؟؟ یا بازیکنت؟ آخه فیفا 12 دچار تحول در گیم پلی شده باز.
PES بزن داداش.

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 15:04 گفت:

بچه ها من برای تعطیلات بین ترم رفتم fifa 12 خریدم(من 5 6 ساله فیفا بازی می کنم از fifa 06) اما نمی دونم چرا وقتی به بازیکن هم تیمی پاس می دی توپ می خوره به پاش می ره اینور و اونور، کسی می دونه مشکل چیه؟(ببخشید اگه بی ربط بود)

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:57 گفت:

بالاخره یه جا نخریدن بازیکنی به نفعمون شد!!!!!!!

ali jamshidi در 15/11/1390 | 14:53 گفت:

جداً بیاین چند تا پیشنهاد جدی به بهترین بازیکنای تیم های بالا نشین جدول بدیم. کمر تیمشون می شکنه.
لعنت به این ورزشگاه.
تو هایبوری بودیم چه مرگ مون بود که ....

Saeed Milani در 15/11/1390 | 14:49 گفت:

اینم رباطی شد ، دیگه بدرد کسی نمی خوره ، حتی کلن!

علی ارشدی در 15/11/1390 | 14:23 گفت:

آرسنال و مصدومیت دو موجود یکسان هستند اصلا یک روح در دو بدن