ليست ده مربي برتر دنيا در قرن بيست و يکم

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,146 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ليست ده مربي برتر دنيا در قرن بيست و يکم

سرالکس فرگوسن مربي باتجربه و اسکاتلندي باشگاه منچستريونايتد در صدر ليست برترين مربيان قرن 21 قرار دارد.


اين انتخاب از سوي فدراسيون بين المللي تاريخ و آمار فوتبال اعلام شده است. فرگوسن با یک امتیاز برتری نسبت به ونگر صدرنشین این لیست است و مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در رده سوم قرار دارد.

فابیو کاپلو که این روزها مربی تیم ملی انگلیس است در رده چهارم لیست قرار
گرفته و مارسلو بیه لسا، مربی اتلتیک بیلبائو و لوئیس فلیپه اسکولاری
برزیلی بهترین مربیان قرن 21 در آمریکای جنوبی هستند

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا که این خبر را بازتاب داده، بیسنته دل
بوسکه سرمربی کنونی تیم ملی اسپانیا که با این تیم قهرمان جام جهانی 2010
شد در رده هفتم است و رافائل بنیتس، مربی سابق لیورپول در رده دهم این لیست
قرار گرفته است.

لیست ده مربی برتر دنیا در قرن بیست و یکم (2011- 2001) بدین ترتیب است:

1- سرالکس فرگوسن (اسکاتلند) 166 امتیاز

2- آرسن ونگر (فرانسه) 165 امتیاز

3- ژوزه مورینیو ( پرتغال) 154 امتیاز

4- فابیو کاپلو (ایتالیا) 134 امتیاز

5- گاس هیدینک  (هلند) 112 امتیاز

6- کارلو آنچلوتی (ایتالیا) 108 امتیاز

7- بیسنته دل بوسکه (اسپانیا) 104 امتیاز

8- مارسلو بیه لسا (آرژآنتین) 101 امتیاز

8- لوئیس فلیپه اسکولاری (برزیل )101 امتیاز

10- رافائل بنیتس (اسپانیا) 97 امتیاز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 22:50 گفت:

ونگر در دهه 2000 اول بود و این لیست برترین مربی قرن 21 مباشد و با اونی که ونگر توش اول شده فرق میکنه

و یک امتیاز هم تفاوت زیادی ایجاد نمیکنه!!!!!!!!

dady در 18/11/1390 | 00:01 گفت:

قابل توجه دوستانی که مخالف سلطان ارسن ونگر هستن

dady در 18/11/1390 | 00:00 گفت:

قابل توجه دوستانی که مخالف سلطان ارسن ونگر هستن

sepehr najafian در 17/11/1390 | 20:49 گفت:

بهترين مربي دهه بود.

Saeed Milani در 17/11/1390 | 20:36 گفت:

پس ونگر اول نبود!

علی ارشدی در 17/11/1390 | 20:06 گفت:

چی طور شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو این رده بندی که قبلا ونگر بهترین بود مگه عوض میشه؟؟؟

reza در 17/11/1390 | 20:04 گفت:

به خشکی شانس فقط 1 امتییاز

hesam در 17/11/1390 | 19:03 گفت:

اون يه امتيازم بخاطر کشف ژورو ازش کم کردن!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 18:52 گفت:

فقط يه امتياز کم آوارد.رييس