رئال مادريد ثروتمندترين باشگاه فوتبال جهان

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,732 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

رئال مادريد ثروتمندترين باشگاه فوتبال جهان


باشگاه فوتبال رئال مادريد اسپانيا براي سومين سال پياپي در صدر فهرست پر درآمدترين باشگاه هاي فوتبال جهان قرار گرفت.
شرکت حسابرسی دلویت (Deloitte)
که یک موسسه در زمینه مشاوره امور مالی است در مطالعات سالانه خود درآمد
رئال مادرید در 12 ماه گذشته را 479.5 میلیون یورو اعلام کرد که نسبت به
سال قبل از آن 9 درصد رشد را نشان می دهد. 36 درصد از درآمدهای رئال مادرید مربوط به فعالیت های اقتصادی مثل تبلیغات
و قراردادهای حمایت مالی، 26 درصد مربوط به درآمد حاصل از برگزاری مسابقات
مثل فروش بلیت و 38 درصد متعلق به فروش حق پخش تلویزیونی است. در این فهرست باشگاه بارسلونا رقیب سر سخت رئال مادرید با 451 میلیون یورو
درآمد در رتبه دوم قرار دارد. درآمد این باشگاه نیز نسبت به سال گذشته 13
درصد رشد را نشان می دهد که در صورت قهرمانی مجدد آن در لیگ قهرمانان
باشگاه های اروپا بیشتر هم خواهد شد. باشگاه بارسلونا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی اسپانیا و اروپا در هر فصل
حدود 30 میلیون یورو از طریق قرارداد حمایت مالی خود با بنیاد قطر به دست
می آورد و پس از شکست 3 بر 1 منچستریونایتد در فینال مسابقات فصل گذشته لیگ
قهرمانان در ورزشگاه ویمبلدون، 51 میلیون یورو نیز به دلیل شرکت در این
مسابقات کسب کرد. این تیم ماه دسامبر در مسابقات جام باشگاه های جهان نیز به قهرمانی رسید
که از طریق آن 3.5 میلیون یورو دریافت خواهد کرد اما این مبلغ جزء درآمدهای
سال آینده مالی حساب می شود. ''دن جونز''‌ از شرکای تجاری ورزشی شرکت دلویت در این باره گفت: این امر
فاصله بین دو باشگاه اسپانیایی را به حداقل خواهد رساند. گرچه عملکرد تیم
ها به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا است که جایگاه پردرآمدترین باشگاه ها در
سال آینده را مشخص می کند. دو باشگاه به رقم 500 میلیون یورو سود سالانه
نزدیک هستند و احتمالا در چند سال آینده از مرز این عدد خواهند گذشت. سود
هر کدام از این باشگاه در مقایسه با پنج سال گذشته تقریبا 200 میلیون یورو
افزایش یافته که دستاورد قابل توجهی است. اما باشگاه منچستریونایتد مدافع عنوان قهرمانی انگلیس برای دومین بار در
جایگاه سوم پردرآمدترین باشگاه های جهان قرار گرفته است. این باشگاه در یک
سال گذشته 367 میلیون یورو درآمد داشته که بالاترین رقم در بین چهار باشگاه
انگلیسی صدر جدول است. بایرن مونیخ با 321.4 میلیون یورو چهارم است و باشگاه های آرسنال، چلسی،
آث میلان، اینترمیلان، لیورپول و شالکه در مکان های بعدی قرار دارند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 21/11/1390 | 01:07 گفت:

هیچ تیمی به اندازه ارسنال از فروش بازیکن پول در نمیاره ولی معلوم نیس این پولای بی زبون چی میشه :-??

محمدرضاجاشي در 21/11/1390 | 00:39 گفت:

وضع مالی ما بده چون رتبه نمیگیریم وگرنه یه جام اروپایی ببریم نونمون تو رو غنه اماراتس بی گناهه عیب کار جای دیگس

kimia ketabchi در 20/11/1390 | 20:55 گفت:

be ghole hossein kazemi bayern ham mesle ma bedehi dare vali alan rafte bedone inke kasi ro befroushe bazikone baselo 20 melion kharide ounvaght ma,,,

حمید فرازی در 20/11/1390 | 18:07 گفت:

قطعا در دو سال آینده بازم نزول خواهیم کرد ولی میشه به آینده دورتر امیدوار بود.
مسعود جان بله پول داریم ولی از یه طرفم خیلی نسبت به اونا بدهکارتریم و همینجور که گفتی وضع اونا از ما بهتره

رضاشاماخ چوک بندر در 20/11/1390 | 17:16 گفت:

لیورپول که تاپارسال بدهکاررب گوجه وزردچوبه بودتوبقالیها

masoud mahmudpur در 20/11/1390 | 15:17 گفت:

یعنی ما از چاسی و میلان پولدار تریم.اونا که به نظر وضعشون بهتر از ما هست

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 13:45 گفت:

متشکر از اطلاع رسانیتون اقا سپهر گل

ramin kazemi در 20/11/1390 | 13:40 گفت:

شرایط مالی آرسنال و بایرن با بقیه تیم ها فرق میکنه.ای دو تیم درگیر پرداخت هزینه ساخت استادیوم هاشون هستند.

رضاشاماخ چوک بندر در 20/11/1390 | 13:18 گفت:

نوکرتم سپهرجان

علی ارشدی در 20/11/1390 | 13:11 گفت:

بله پنجم شدیم تا دو سال پیش سوم بودیم وضع مالیمون داغونه خدا لعنتت کنه هواپیمایی امیرتس

sepehr najafian در 20/11/1390 | 12:58 گفت:

همه ي اينو گذاشتم به خاطر جمله ي آخرش.

رضاشاماخ چوک بندر در 20/11/1390 | 12:55 گفت:

ای باباول کن بارسلوناورئال آقاسپهر.اوناچه ربطی به ماداره نوش جونشون