وفاداري

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,195 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

وفاداري

طبق تحقيقات وفاداري بازيکنان آرسنال به تيم اينگونه براورده شده.از 1 تا 10ژسني 6 سانيا 6 مرته ساکر 7 ورمايلن 6/5 کوشيليني 5 سانتوس 5 ژورو 7/5 چيکينسون 6/5 گيبز 6/5 ايگناسي ميکل 6/5 ديابي 7 روسيچکي 7 آرتتا 7/5 رمزي 7 سانگ 7 ويلشر 8 آرشا 5/5 فريمپانگ 7 پارک 5 رابين 6/5 والکات 7 چمبرلين 7 ژروينيو 6/5 شاماخ 6/5
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 21/11/1390 | 20:11 گفت:

:)))))))))))))))
با احترام به ترک ها شوخی کردم من خودم جدم ترکه

saeed asghary در 21/11/1390 | 20:10 گفت:

اسقل کردی ماروووووووووو
فکیر کردی ماااا احیانآ ترکیم !!!!!!!!!!

محسن آزاده در 21/11/1390 | 17:03 گفت:

:))))
عجب خالی های اساسی ای بستم ها !!!!!!!!!!11
:))) شرمنده دیگه

محسن آزاده در 21/11/1390 | 13:41 گفت:

دوستان ، این تحقیقات در آزمایشگاه "گریشن هوفن " آلمان بر روی بازیکنان انجام گرفته ، نکته ی جالب در این تحقیقات اینه که این اعداد و ارقام، با نظر شخصی هیچ کارشناسی به دست نیامده ، بلکه در این آزمایشات ، با به روز ترین روش ها ، سنسورهایی به قسمت خاصی از مغز متصل میشه و سوالا تی از بازیکن پرسیده می شه و در هنگام پاسخ دادن بازیکن به سوالات ، تحولاتی در آن قسمت از مغز صورت گرفته که از طریق سنسورها به دستگاه مربوط انتقال یافته و دستگاه با پردازش اطلاعات ، معیاری از وفاداری را ارانه می دهد ( بنابر این نمرات بدست آمده هیچ ارتباطی به مدت حضور بازیکن در تیم ندارد ) !!!

مرتضی هادیان در 21/11/1390 | 00:48 گفت:

جفنگه.
و دیگر هیچ...

شاهین فدوی در 21/11/1390 | 00:16 گفت:

ورمایلن باید10 باشه

فرهاد در 20/11/1390 | 23:16 گفت:

بابا از خودش گفته

sepehr najafian در 20/11/1390 | 22:59 گفت:

بماند حالا.

حمید فرازی در 20/11/1390 | 22:46 گفت:

میشه بگی اینو از کجا آوردی؟ سپهر نکنه تو هم با این آمارگیرای فیفا نسبتی داری؟

arash در 20/11/1390 | 22:46 گفت:

ژورو 7/5
غلطه باید 11 باشه!!!!!!!!!!!!

hesam در 20/11/1390 | 22:26 گفت:

به نظر کي وفاداري ارتتا و ژروينيو که شيش ماه هست اومدن از رابين بيشتره!!!!!؟؟؟؟

علی ارشدی در 20/11/1390 | 22:21 گفت:

جسارتا چرنده یعنی ورما وفاداریش از خیلیای دیگه کمتره؟

فرهاد در 20/11/1390 | 22:18 گفت:

بچه شنیدم ژورو قراردادشو تمدید کرده

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 22:04 گفت:

ژورو بیشتر همه *خنده از ته دل*

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 22:03 گفت:

چه سایتی این تحقیقات رو اعلام کرده...؟