وفاداري

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,135 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

وفاداري

طبق تحقيقات وفاداري بازيکنان آرسنال به تيم اينگونه براورده شده.از 1 تا 10ژسني 6 سانيا 6 مرته ساکر 7 ورمايلن 6/5 کوشيليني 5 سانتوس 5 ژورو 7/5 چيکينسون 6/5 گيبز 6/5 ايگناسي ميکل 6/5 ديابي 7 روسيچکي 7 آرتتا 7/5 رمزي 7 سانگ 7 ويلشر 8 آرشا 5/5 فريمپانگ 7 پارک 5 رابين 6/5 والکات 7 چمبرلين 7 ژروينيو 6/5 شاماخ 6/5
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 21/11/1390 | 20:11 گفت:

:)))))))))))))))
با احترام به ترک ها شوخی کردم من خودم جدم ترکه

saeed asghary در 21/11/1390 | 20:10 گفت:

اسقل کردی ماروووووووووو
فکیر کردی ماااا احیانآ ترکیم !!!!!!!!!!

محسن آزاده در 21/11/1390 | 17:03 گفت:

:))))
عجب خالی های اساسی ای بستم ها !!!!!!!!!!11
:))) شرمنده دیگه

محسن آزاده در 21/11/1390 | 13:41 گفت:

دوستان ، این تحقیقات در آزمایشگاه "گریشن هوفن " آلمان بر روی بازیکنان انجام گرفته ، نکته ی جالب در این تحقیقات اینه که این اعداد و ارقام، با نظر شخصی هیچ کارشناسی به دست نیامده ، بلکه در این آزمایشات ، با به روز ترین روش ها ، سنسورهایی به قسمت خاصی از مغز متصل میشه و سوالا تی از بازیکن پرسیده می شه و در هنگام پاسخ دادن بازیکن به سوالات ، تحولاتی در آن قسمت از مغز صورت گرفته که از طریق سنسورها به دستگاه مربوط انتقال یافته و دستگاه با پردازش اطلاعات ، معیاری از وفاداری را ارانه می دهد ( بنابر این نمرات بدست آمده هیچ ارتباطی به مدت حضور بازیکن در تیم ندارد ) !!!

مرتضی هادیان در 21/11/1390 | 00:48 گفت:

جفنگه.
و دیگر هیچ...

شاهین فدوی در 21/11/1390 | 00:16 گفت:

ورمایلن باید10 باشه

فرهاد در 20/11/1390 | 23:16 گفت:

بابا از خودش گفته

sepehr najafian در 20/11/1390 | 22:59 گفت:

بماند حالا.

حمید فرازی در 20/11/1390 | 22:46 گفت:

میشه بگی اینو از کجا آوردی؟ سپهر نکنه تو هم با این آمارگیرای فیفا نسبتی داری؟

arash در 20/11/1390 | 22:46 گفت:

ژورو 7/5
غلطه باید 11 باشه!!!!!!!!!!!!

hesam در 20/11/1390 | 22:26 گفت:

به نظر کي وفاداري ارتتا و ژروينيو که شيش ماه هست اومدن از رابين بيشتره!!!!!؟؟؟؟

علی ارشدی در 20/11/1390 | 22:21 گفت:

جسارتا چرنده یعنی ورما وفاداریش از خیلیای دیگه کمتره؟

فرهاد در 20/11/1390 | 22:18 گفت:

بچه شنیدم ژورو قراردادشو تمدید کرده

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 22:04 گفت:

ژورو بیشتر همه *خنده از ته دل*

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 22:03 گفت:

چه سایتی این تحقیقات رو اعلام کرده...؟