ترکيب

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,740 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ترکيب

ترکيب دو تيم مشخص شد.ميلان:آبياتي مصباح،تياگو سيلوا،مکسس،آباته،آمبروسيني،ون بومل،نوچرينو،لوپز،روبينيو،ايبراهيمويچ

آرسنال:ژسني،گيبز،ورمايلن،کوشيليني،سانيا،رمزي،سانگ،آرتتا،والکات،رابين،چمبو
...................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:35 گفت:

مرسی از اطلاع رسانیت پسر

sepehr najafian در 26/11/1390 | 20:51 گفت:

اگه ونگر نبود ما يه جايي اون وسط مسطاي ليگ بوديم.

T.Vermaelen در 26/11/1390 | 20:49 گفت:

مصدومیت دلیل اصلی بوده ولی ...............
بچه ها تاکتیک رو با ترکیب اشتباه نگیرید... ترکیب همه تیم ها ثابته ولی این تاکتیکه که تغیر میکنه....
بچه های خوب که همه کارشناس فوتبالید.... ترکیب همه تیم های ثابته و اگه هم تیمی 2 یا سه بازیکن رو نمیذاره تو یه بازی بازی کنن واسه اتراحت دادن و آمادگیه جسمی ای چندتا بازیکن تعویضیه... مربیان بزرگ(مانند رئیس) کل بازیکنان رو تاکتیکی که کلیت تیم بر مبنای اونه انتخاب کرده و بسته و دیدیم که همیشه ونگر با نیمکت نشینا هم نتیجه خوب میگیره...
" اما تیم های بزرگ دیگه چی؟ گواردیولا واسه بازی دیشب مقابل لورکوزن چندتا از بازیکنای اصلی رو استراحت داد مقابل اوساسونا شکست خورد و این نشون میده که گواردیولا تاکتیک بلد نیست و فقط متکی به ستاره هاست... حالا خودتون قضاوت کنید ونگر با این بازیکنای فعلی آرسنال چه کارای بزرگی می کنه؟.... کی به اندازه ونگر تاکتیک بلده؟

سید سجاد حسینی در 26/11/1390 | 20:33 گفت:

خاک بر سر اخبار شبکه سه.هیچی از بازی امشب نگفت!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 26/11/1390 | 20:29 گفت:

سوابق بازیکنان رو مطالعه بفرمایید.........

ولی دلم میگه میبریم.........

محمد حسینی در 26/11/1390 | 20:13 گفت:

به نظرم بهترین ترکیب آرسنال برای این بازی همینه!
علی ارشدی لایک!
ایشالا که ببریم!
به امید گل های آنری!!!

arash در 26/11/1390 | 20:07 گفت:

@مهران: دقیقا..
مخصوصا ژسنی که خداست رو خوب اومدی..تو بازی با ساندرلند چنتا فوق واکنش داشت..تازه رو هیچکدوم دید درست حسابی هم نداشت..

علیرضا در 26/11/1390 | 20:07 گفت:

ترکیب خیلی خوبه............نگران روسیچکی هم نباشید..............
توماس و آنری تعویضی هامون هستند..............
این بازیو میبریم....................
زنده باد آرسنال.............

arash در 26/11/1390 | 20:05 گفت:

آقا مسعود اشتباه میکنی هااا..بازی با ساندرلند رو دیدی؟؟!!! روسیچکی تو بازی با بلکبرن عالی بود..ولی تو بازی با ساندرلند یکی از بدترین بازیاش بود..همه ی پاسای دو متری و ساده ش رو میداد به اوناا..من اصلا قبل اینکه رمزی بیاد تو مطمئن بودم به خاطر همین بازی رئیس روسیچکی رو نمیذاره تو بازی با میلان..درضمن اون قضیه ی سرعت و اینجور چیزام هست..بچه ها راس میگن..در ضمن به رئیس اعتماد کنید..!

javad sbo در 26/11/1390 | 19:51 گفت:

با مسعود موافقم. ولی خوب اگه یه وقت زد بسرش نیمه دوم نیارتش تو ..........

مهران کاظمی در 26/11/1390 | 19:49 گفت:

خدایی بازیکنای آرسنال خیلی بهترن، یعنی واقعاً اگه شکست بخوریم خاک بر سرمون،
ژسنی که خداست، گیبز و سانیا و کوشیلنی از اون سه مدافعشون بهترن، ورمالن هم که به نظر من با تیاگو در یک سطحه، سانگ که 100 تای آمبروزینی و ون بومله، نوچرینو تقریباً با ولکات تو یه سطحه ولی سرعت ولکاتو نداره، روبینیو که باید کلوی چمبو لنگ بندازه، آرتتا که الان همه کاره تیمه(نظر شخصی) ون پرسی هم 1000000 تای ابراهیموویچ هست، این زلاتان از مثلاً اگه 20 تا گل این فصل زده باشه 19 تاش پنالتی بوده

sepehr najafian در 26/11/1390 | 19:47 گفت:

رمزي:35 بازي 5 گل 6 پاس گل
روسيچکي:26 بازي 1گل 1 پاس گل
کدوم بهتره؟

amirreza در 26/11/1390 | 19:44 گفت:

az goal.com goftam

amirreza در 26/11/1390 | 19:44 گفت:

agha tarkibe ehtemali ine:
ژسني،سانگ،ورمايلن،کوشيليني،سانيا............رمزي،سانگ،روسیچکی.................،والکات،رابين ون پرسی.آرشاوین

میلاد در 26/11/1390 | 19:41 گفت:

سلام علی -شماره ای ایمیلی چیزی بده!!!!!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 26/11/1390 | 19:35 گفت:

عشق است آرسنال

علی ارشدی در 26/11/1390 | 19:30 گفت:

من نمی دونم چی فکر می کنید؟ بابا رئیس بالا سر تیم بوده یا شما؟ خودش خوب میدونه کدوم بازیکن اماده تره

hadi falah در 26/11/1390 | 19:30 گفت:

کاش تی دی دوباره تمرید کنه کاش لندن بودم

از 9 سالگی عاشقشم

میلان رو رفت و برگشت می بریم

فرهاد در 26/11/1390 | 19:17 گفت:

آفرین بر طرز تفکر سید مسعود ....... بابا بخدا روسیچکی عالیه.......من از فابرگاس هم بیشتر میخواستمش

فرهاد در 26/11/1390 | 19:11 گفت:

خواهشا از خودت خبر نده.....خبر رسمی بده.........اگه رمزی فیکس باشه من کامپوتر رو از اتاق پرت میکنم بیرون...... جان من از سن و سال روسیچکی نگو که هر وقت داخل باشه بهاره بهار.........گیگز و اسکولز روی هم هشتاد سالشونه وسط زمین فرگی رو بستن........خواهشا در مورد سن و سال افکاری مثل ونگر نداشته باشین........باز فکر کنید باز

حمید فرازی در 26/11/1390 | 19:05 گفت:

فرهاد جان درسته احتمالا ترکیب پیشبینی شده هست ولی من خودمم که در سایتای نزدیک به باشگاه نگاه کردم همین ترکیبو گذاشته بودن و احتمالا تغییری نداریم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 19:04 گفت:

@pakhshoo با توجه به لیست 18 نفره آرسنال ذخیره ها فابیانسکی ژورو کوکلین آنری بنایون آرشاوین و روسیچکی هستن.

@سید مسعود این بازی با یه تیم کند مسابقه داریم که اولین کاری که باید انجام بدیم روی آوردن به بازی سرعتیه و رمسی واسه این کار بهتره.توماس هم در دو بازی قبل فیکس بوده و قطعا با توجه به سنش خسته هست.به نظر من اگه نیمه دوم ازش استفاده کنیم خیلی بهتر جواب میده

فرهاد در 26/11/1390 | 19:03 گفت:

نجفیان کی گفته اینان؟ مسخره کردی ما رو؟....... هنوز مشخص نیست

amirreza در 26/11/1390 | 19:00 گفت:

با مسعود موافقم.......

سید مسعود حسینی در 26/11/1390 | 18:51 گفت:

نمیفهمم پس روسیچکی کجاست؟؟؟!!!!!
تو بازی ساندرلند فوق العاده بود!!! اینم ازون کارای رئیسه ها! باز رمسی رو اورد که رسمن برینه به تیم! بخاطر یه گل الله بختکی دوباره فیکسش کرد...

Pakkhoo در 26/11/1390 | 18:50 گفت:

به نظر سرعت تو این بازی بیشتر به درد می خوره هرچند که رئیس گفته می خوان بازی رو حمله ای شروع کنن ولی به نظر می رسه خودش هم می دونه که باید دل به ضدحمله ببنده
راستی کسی از ذخیره ها خبر نداره کیان

sepehr najafian در 26/11/1390 | 18:42 گفت:

خوشبختانه از پاتو خبري نيست.روبينيو هم مالي نيست.آباته که ژوروي ما 100 برابرش ميارزه.ولي لوپز زلاتان سيلوا و بومل واقعا نگران کننده هستن.

محمودرضا معینی در 26/11/1390 | 18:39 گفت:

ترکیب خوبه و اون چیزی که به چشم میاد سرعت رو به تجربه ترجیح داده،من فک کنم ستاره تیممون امشب یکی سانگ می تونه باشه برای برش حمله میلان یکی هم ورمائلن برای مهار همه جانبه ایبرا

حمید فرازی در 26/11/1390 | 18:36 گفت:

مرسی سپهر جان.همون ترکیبی که دیشب گفته بودمو ظاهرا درسته.الان با توجه به حضور ماکسی لوپز تیم میلان خیلی از ما کند تر هست و این میتونه یه برنگ برنده برا ما بشه ولی از طرفی هم در نبردای هوایی از ما بهترن که امیدوارم مدافعین کناریمون در این بزای خوب کار کنن

حامد مبينى در 26/11/1390 | 16:24 گفت:

جووووونم ترکیب....آرون که میترکونه مثل بازی قبل...عاللیه ...میریم واسه برد