ترکيب

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 318,066 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود
طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد. طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد. طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد.
جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است. جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است.
نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد. نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد.

ترکيب

ترکيب دو تيم مشخص شد.ميلان:آبياتي مصباح،تياگو سيلوا،مکسس،آباته،آمبروسيني،ون بومل،نوچرينو،لوپز،روبينيو،ايبراهيمويچ

آرسنال:ژسني،گيبز،ورمايلن،کوشيليني،سانيا،رمزي،سانگ،آرتتا،والکات،رابين،چمبو
...................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:35 گفت:

مرسی از اطلاع رسانیت پسر

sepehr najafian در 26/11/1390 | 20:51 گفت:

اگه ونگر نبود ما يه جايي اون وسط مسطاي ليگ بوديم.

T.Vermaelen در 26/11/1390 | 20:49 گفت:

مصدومیت دلیل اصلی بوده ولی ...............
بچه ها تاکتیک رو با ترکیب اشتباه نگیرید... ترکیب همه تیم ها ثابته ولی این تاکتیکه که تغیر میکنه....
بچه های خوب که همه کارشناس فوتبالید.... ترکیب همه تیم های ثابته و اگه هم تیمی 2 یا سه بازیکن رو نمیذاره تو یه بازی بازی کنن واسه اتراحت دادن و آمادگیه جسمی ای چندتا بازیکن تعویضیه... مربیان بزرگ(مانند رئیس) کل بازیکنان رو تاکتیکی که کلیت تیم بر مبنای اونه انتخاب کرده و بسته و دیدیم که همیشه ونگر با نیمکت نشینا هم نتیجه خوب میگیره...
" اما تیم های بزرگ دیگه چی؟ گواردیولا واسه بازی دیشب مقابل لورکوزن چندتا از بازیکنای اصلی رو استراحت داد مقابل اوساسونا شکست خورد و این نشون میده که گواردیولا تاکتیک بلد نیست و فقط متکی به ستاره هاست... حالا خودتون قضاوت کنید ونگر با این بازیکنای فعلی آرسنال چه کارای بزرگی می کنه؟.... کی به اندازه ونگر تاکتیک بلده؟

سید سجاد حسینی در 26/11/1390 | 20:33 گفت:

خاک بر سر اخبار شبکه سه.هیچی از بازی امشب نگفت!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 26/11/1390 | 20:29 گفت:

سوابق بازیکنان رو مطالعه بفرمایید.........

ولی دلم میگه میبریم.........

محمد حسینی در 26/11/1390 | 20:13 گفت:

به نظرم بهترین ترکیب آرسنال برای این بازی همینه!
علی ارشدی لایک!
ایشالا که ببریم!
به امید گل های آنری!!!

arash در 26/11/1390 | 20:07 گفت:

@مهران: دقیقا..
مخصوصا ژسنی که خداست رو خوب اومدی..تو بازی با ساندرلند چنتا فوق واکنش داشت..تازه رو هیچکدوم دید درست حسابی هم نداشت..

علیرضا در 26/11/1390 | 20:07 گفت:

ترکیب خیلی خوبه............نگران روسیچکی هم نباشید..............
توماس و آنری تعویضی هامون هستند..............
این بازیو میبریم....................
زنده باد آرسنال.............

arash در 26/11/1390 | 20:05 گفت:

آقا مسعود اشتباه میکنی هااا..بازی با ساندرلند رو دیدی؟؟!!! روسیچکی تو بازی با بلکبرن عالی بود..ولی تو بازی با ساندرلند یکی از بدترین بازیاش بود..همه ی پاسای دو متری و ساده ش رو میداد به اوناا..من اصلا قبل اینکه رمزی بیاد تو مطمئن بودم به خاطر همین بازی رئیس روسیچکی رو نمیذاره تو بازی با میلان..درضمن اون قضیه ی سرعت و اینجور چیزام هست..بچه ها راس میگن..در ضمن به رئیس اعتماد کنید..!

javad sbo در 26/11/1390 | 19:51 گفت:

با مسعود موافقم. ولی خوب اگه یه وقت زد بسرش نیمه دوم نیارتش تو ..........

مهران کاظمی در 26/11/1390 | 19:49 گفت:

خدایی بازیکنای آرسنال خیلی بهترن، یعنی واقعاً اگه شکست بخوریم خاک بر سرمون،
ژسنی که خداست، گیبز و سانیا و کوشیلنی از اون سه مدافعشون بهترن، ورمالن هم که به نظر من با تیاگو در یک سطحه، سانگ که 100 تای آمبروزینی و ون بومله، نوچرینو تقریباً با ولکات تو یه سطحه ولی سرعت ولکاتو نداره، روبینیو که باید کلوی چمبو لنگ بندازه، آرتتا که الان همه کاره تیمه(نظر شخصی) ون پرسی هم 1000000 تای ابراهیموویچ هست، این زلاتان از مثلاً اگه 20 تا گل این فصل زده باشه 19 تاش پنالتی بوده

sepehr najafian در 26/11/1390 | 19:47 گفت:

رمزي:35 بازي 5 گل 6 پاس گل
روسيچکي:26 بازي 1گل 1 پاس گل
کدوم بهتره؟

amirreza در 26/11/1390 | 19:44 گفت:

az goal.com goftam

amirreza در 26/11/1390 | 19:44 گفت:

agha tarkibe ehtemali ine:
ژسني،سانگ،ورمايلن،کوشيليني،سانيا............رمزي،سانگ،روسیچکی.................،والکات،رابين ون پرسی.آرشاوین

میلاد در 26/11/1390 | 19:41 گفت:

سلام علی -شماره ای ایمیلی چیزی بده!!!!!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 26/11/1390 | 19:35 گفت:

عشق است آرسنال

علی ارشدی در 26/11/1390 | 19:30 گفت:

من نمی دونم چی فکر می کنید؟ بابا رئیس بالا سر تیم بوده یا شما؟ خودش خوب میدونه کدوم بازیکن اماده تره

hadi falah در 26/11/1390 | 19:30 گفت:

کاش تی دی دوباره تمرید کنه کاش لندن بودم

از 9 سالگی عاشقشم

میلان رو رفت و برگشت می بریم

فرهاد در 26/11/1390 | 19:17 گفت:

آفرین بر طرز تفکر سید مسعود ....... بابا بخدا روسیچکی عالیه.......من از فابرگاس هم بیشتر میخواستمش

فرهاد در 26/11/1390 | 19:11 گفت:

خواهشا از خودت خبر نده.....خبر رسمی بده.........اگه رمزی فیکس باشه من کامپوتر رو از اتاق پرت میکنم بیرون...... جان من از سن و سال روسیچکی نگو که هر وقت داخل باشه بهاره بهار.........گیگز و اسکولز روی هم هشتاد سالشونه وسط زمین فرگی رو بستن........خواهشا در مورد سن و سال افکاری مثل ونگر نداشته باشین........باز فکر کنید باز

حمید فرازی در 26/11/1390 | 19:05 گفت:

فرهاد جان درسته احتمالا ترکیب پیشبینی شده هست ولی من خودمم که در سایتای نزدیک به باشگاه نگاه کردم همین ترکیبو گذاشته بودن و احتمالا تغییری نداریم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 19:04 گفت:

@pakhshoo با توجه به لیست 18 نفره آرسنال ذخیره ها فابیانسکی ژورو کوکلین آنری بنایون آرشاوین و روسیچکی هستن.

@سید مسعود این بازی با یه تیم کند مسابقه داریم که اولین کاری که باید انجام بدیم روی آوردن به بازی سرعتیه و رمسی واسه این کار بهتره.توماس هم در دو بازی قبل فیکس بوده و قطعا با توجه به سنش خسته هست.به نظر من اگه نیمه دوم ازش استفاده کنیم خیلی بهتر جواب میده

فرهاد در 26/11/1390 | 19:03 گفت:

نجفیان کی گفته اینان؟ مسخره کردی ما رو؟....... هنوز مشخص نیست

amirreza در 26/11/1390 | 19:00 گفت:

با مسعود موافقم.......

سید مسعود حسینی در 26/11/1390 | 18:51 گفت:

نمیفهمم پس روسیچکی کجاست؟؟؟!!!!!
تو بازی ساندرلند فوق العاده بود!!! اینم ازون کارای رئیسه ها! باز رمسی رو اورد که رسمن برینه به تیم! بخاطر یه گل الله بختکی دوباره فیکسش کرد...

Pakkhoo در 26/11/1390 | 18:50 گفت:

به نظر سرعت تو این بازی بیشتر به درد می خوره هرچند که رئیس گفته می خوان بازی رو حمله ای شروع کنن ولی به نظر می رسه خودش هم می دونه که باید دل به ضدحمله ببنده
راستی کسی از ذخیره ها خبر نداره کیان

sepehr najafian در 26/11/1390 | 18:42 گفت:

خوشبختانه از پاتو خبري نيست.روبينيو هم مالي نيست.آباته که ژوروي ما 100 برابرش ميارزه.ولي لوپز زلاتان سيلوا و بومل واقعا نگران کننده هستن.

محمودرضا معینی در 26/11/1390 | 18:39 گفت:

ترکیب خوبه و اون چیزی که به چشم میاد سرعت رو به تجربه ترجیح داده،من فک کنم ستاره تیممون امشب یکی سانگ می تونه باشه برای برش حمله میلان یکی هم ورمائلن برای مهار همه جانبه ایبرا

حمید فرازی در 26/11/1390 | 18:36 گفت:

مرسی سپهر جان.همون ترکیبی که دیشب گفته بودمو ظاهرا درسته.الان با توجه به حضور ماکسی لوپز تیم میلان خیلی از ما کند تر هست و این میتونه یه برنگ برنده برا ما بشه ولی از طرفی هم در نبردای هوایی از ما بهترن که امیدوارم مدافعین کناریمون در این بزای خوب کار کنن

حامد مبينى در 26/11/1390 | 16:24 گفت:

جووووونم ترکیب....آرون که میترکونه مثل بازی قبل...عاللیه ...میریم واسه برد