تيم افسانه اي

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 319,297 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

تيم افسانه اي

ترکيب                    ژسني

سانتوس کوشيليني ورمايلن سانيا

         فابرگاس ويلشر آرتتا

        نصري رابين والکاتذخيره:فابيانسکي مرتساکر گيبز روسيچکي رمزي ژروينيو شاماخخداييش تو همين 2 سال مينونستيم با اين بازيکنا قهرمان 2جام بشيم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 28/11/1390 | 14:17 گفت:

رمزي:36
روسيچکي:29

saeed asghary در 28/11/1390 | 14:02 گفت:

آخه سپهر جان عزیزم تو ببین روسچکی امسال چندتا بازی کرده رمزی چندتا !!!!!!!!!!!!!
اگه روسیچکی اندازه رمزی بازی کرده بود الان از رمزی بیشتر گل زده بود و پاس داده بود !!!!!!

sepehr najafian در 28/11/1390 | 13:42 گفت:

روسيچکي امسال 1 گل زده و 1 پاس گل داده در حالي که رمزي 5 گل زده 6 پاس گل داده

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 13:14 گفت:

100%

علی ارشدی در 28/11/1390 | 13:11 گفت:

سپهر این حرفیه که منهمیشه گفتم ولی به قول حمید دیگه کار از کار گذشته

saeed asghary در 28/11/1390 | 13:06 گفت:

سپهر آخه روسیچکی به این خوبی چره باید بفروشیمش تو بازی با میلان فقط اون خوب بازی کرد

حمید فرازی در 28/11/1390 | 12:48 گفت:

به هرحال حرف همه ما اینه که باید اسکلت تیم حفظ میشد ولی دیگه گذشته.این تابستونم نسبت به سالای گذشته خروجی بیشتری خواهیم داشت و این میتونه امیدوار کننده باشه.
سپهر عکس نداره ؟:))

توپچی جنوب در 28/11/1390 | 12:42 گفت:

گذشته بیخیالش بشین امیدوار باش تابستون چند خرید خوب انجام بدن واسه فصل بعد

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 12:35 گفت:

باید به ادامه فصل امیدوار باشیم،آخه پارک رو چرا خریدیم،چندتا گزینه واسه فروش داریم.کلا باید خونه تکونی کنیم

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:11 گفت:

اگه اشتباه نکنم 8 میلیون واسه دکتر اسکیلاچی دادن اما واسه هف

sepehr najafian در 28/11/1390 | 12:09 گفت:

بايد آرشا روسيچکي ژورو اسکيلاچي ديابي رو ميفروختيم.پارک بنايون رو اصلا نميخريديم.
تو اين ليست ذخيره ها هم بايد سانگ رو جاي روسيچکي ميذاشتم.

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:05 گفت:

جای ارتتا باس سونگ باشه!!ارتتا قدرت بدنیش و دوندگیش فاجعست.سانگ بازی خراب کن خوبیه.کلا به نظر من حقیر ارتتا خرید افتضاحی بود.ارتتا پارک بنایون خریدای فاجعه ای بودن.تو بازی با میلان انقدر قدرت بدنی ارتتا پایین بود بیچاره هر چی هم سعیشو کرد

masoud mahmudpur در 28/11/1390 | 12:04 گفت:

خب اگه فابرگاس رو نمیفروختیم از کجا میخواستیم ارتتا و سانتوس مرته ساکر و ژروینیو بگیریم؟