نمرات

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,134 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

نمرات

يميگنوليت6 او شي7 ريچاردسون7/5 تارنر6 باردسلي6 گاردنر6/5 کولبک6 مک کلين6/5 کاترمول8 لارسن6 سسگنون7/5فابي6 سانيا5 ژورو4 ورما7 چمبو5 رمزي5 سانگ5/5 کوکلين5 آرتتا5 رابين5 ژروينيو6
اسکيلاچي5 روسيچکي5/5

بهترين:کاترمول
بدترين:ژورو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 30/11/1390 | 12:03 گفت:

چی بگم والا نمی دونم چرا این ژورو تصادف نمی کنه ، مصدوم نمیشه ، خلاصه یه بلایی سرش نمیاد
بابا تیم نابود کرد.

HAMED toopchi در 30/11/1390 | 08:51 گفت:

ژورو 4.! اي خدا لعنتت كنه، تو با اون رمزي بي شعور كه خذا رو شكر مصدوم شد. اميدوارم تو هم به جنكينسون و رمزي بپيوندي ملعون با اين دفاع كردنت.

mostafa در 30/11/1390 | 00:10 گفت:

کیفیتو عشقست

javad sbo در 29/11/1390 | 23:51 گفت:

حرفای نژاد پرستانه نزن اقا مجی

arash در 29/11/1390 | 23:50 گفت:

ارزش های یوهان خان

hesam در 29/11/1390 | 23:39 گفت:

واقعن سانيا با سانيا قبلن خييييييلي فاصله داره.اگه كاكو مصدوم نميشد خيلي تغيير ميكرد

جواد تی تی در 29/11/1390 | 23:20 گفت:

آاااه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه خدااااااااااای من

مریم ت در 29/11/1390 | 23:18 گفت:

اره اره الان زورو اخر شه قبلا هم سیلوستره .البته حبیب کلو هم اخرش بودا بازی با لیورپول یادم نمیره کلا اخرشیم

مجتبی عابدی در 29/11/1390 | 23:18 گفت:

جورو استعدادشو ثابت کرد!!! سیا سوخته ی الدنگ گند زده یه تنه به تیم.4؟؟؟؟؟

Kane در 29/11/1390 | 23:17 گفت:

الان که یاد مصاحبه ژورو می افتم که می گفت همه کیفیت مرا خواهند دید ، فحش خار و مادر میخام بش بدم!

توپچی جنوب در 29/11/1390 | 23:16 گفت:

انتظار بیشتر از این هم نبود با این بازیکن افتضاحشون

ورما مرد باغیرت و روبین مرد تنها.........

میلاد کشوری در 29/11/1390 | 23:14 گفت:

خوشم میاد وقتی ژورو تو تیمه بقیه اعتماد به نفس دارن که آخر بازی هر طوری هم که بازی کرده باشن به عنوان بدترین بازیکن زمین انتخاب نمیشن. عجب ناقلائه این ونگر

احسان در 29/11/1390 | 23:14 گفت:

به جز ورما و روسیسکی هیچ کدومش بالای 5 حقشون نیست

رابین که تنهایی 3 تا موقعیت عالی رو از دست داد

سید سجاد حسینی در 29/11/1390 | 23:10 گفت:

از ون پرسی بعیده همچین نمره ای بگیره!! ژورو هم طبق معمول....

حمید فرازی در 29/11/1390 | 23:09 گفت:

چه نمراتی درخشانی.کوکلین 10 دقیقه هم بازی نکرد نمرش بیشتر از ژورو هست

mohammad ali در 29/11/1390 | 23:09 گفت:

مزخرفه.
سانگ باید حد اقل 7 باشه.