نمرات

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,207 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

نمرات

يميگنوليت6 او شي7 ريچاردسون7/5 تارنر6 باردسلي6 گاردنر6/5 کولبک6 مک کلين6/5 کاترمول8 لارسن6 سسگنون7/5فابي6 سانيا5 ژورو4 ورما7 چمبو5 رمزي5 سانگ5/5 کوکلين5 آرتتا5 رابين5 ژروينيو6
اسکيلاچي5 روسيچکي5/5

بهترين:کاترمول
بدترين:ژورو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 30/11/1390 | 12:03 گفت:

چی بگم والا نمی دونم چرا این ژورو تصادف نمی کنه ، مصدوم نمیشه ، خلاصه یه بلایی سرش نمیاد
بابا تیم نابود کرد.

HAMED toopchi در 30/11/1390 | 08:51 گفت:

ژورو 4.! اي خدا لعنتت كنه، تو با اون رمزي بي شعور كه خذا رو شكر مصدوم شد. اميدوارم تو هم به جنكينسون و رمزي بپيوندي ملعون با اين دفاع كردنت.

mostafa در 30/11/1390 | 00:10 گفت:

کیفیتو عشقست

javad sbo در 29/11/1390 | 23:51 گفت:

حرفای نژاد پرستانه نزن اقا مجی

arash در 29/11/1390 | 23:50 گفت:

ارزش های یوهان خان

hesam در 29/11/1390 | 23:39 گفت:

واقعن سانيا با سانيا قبلن خييييييلي فاصله داره.اگه كاكو مصدوم نميشد خيلي تغيير ميكرد

جواد تی تی در 29/11/1390 | 23:20 گفت:

آاااه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه خدااااااااااای من

مریم ت در 29/11/1390 | 23:18 گفت:

اره اره الان زورو اخر شه قبلا هم سیلوستره .البته حبیب کلو هم اخرش بودا بازی با لیورپول یادم نمیره کلا اخرشیم

مجتبی عابدی در 29/11/1390 | 23:18 گفت:

جورو استعدادشو ثابت کرد!!! سیا سوخته ی الدنگ گند زده یه تنه به تیم.4؟؟؟؟؟

Kane در 29/11/1390 | 23:17 گفت:

الان که یاد مصاحبه ژورو می افتم که می گفت همه کیفیت مرا خواهند دید ، فحش خار و مادر میخام بش بدم!

توپچی جنوب در 29/11/1390 | 23:16 گفت:

انتظار بیشتر از این هم نبود با این بازیکن افتضاحشون

ورما مرد باغیرت و روبین مرد تنها.........

میلاد کشوری در 29/11/1390 | 23:14 گفت:

خوشم میاد وقتی ژورو تو تیمه بقیه اعتماد به نفس دارن که آخر بازی هر طوری هم که بازی کرده باشن به عنوان بدترین بازیکن زمین انتخاب نمیشن. عجب ناقلائه این ونگر

احسان در 29/11/1390 | 23:14 گفت:

به جز ورما و روسیسکی هیچ کدومش بالای 5 حقشون نیست

رابین که تنهایی 3 تا موقعیت عالی رو از دست داد

سید سجاد حسینی در 29/11/1390 | 23:10 گفت:

از ون پرسی بعیده همچین نمره ای بگیره!! ژورو هم طبق معمول....

حمید فرازی در 29/11/1390 | 23:09 گفت:

چه نمراتی درخشانی.کوکلین 10 دقیقه هم بازی نکرد نمرش بیشتر از ژورو هست

mohammad ali در 29/11/1390 | 23:09 گفت:

مزخرفه.
سانگ باید حد اقل 7 باشه.