گوآرديولا به جاي ونگر

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 319,259 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

گوآرديولا به جاي ونگر


شکست دو بر صفر شنبه شب آرسنال مقابل ساندرلند در جام حذفي انگليس حکومت 16
ساله آرسن ونگر در اين تيم را به مخاطره انداخته و شايعاتي در مورد احتمال
ورود 'پپ گوآرديولا' به عنوان جانشين او را قوت بخشيده است.
به گزارش دیلی میل، برخی منابع
آگاه در باشگاه آرسنال می گویند با توجه به اینکه تیم در آستانه دومین فصل
ناکام خود و هفتمین سال بدون قهرمانی قرار دارد، مذاکراتی برای انتقال ونگر
به بخش مدیریتی باشگاه در حال انجام است.

شکست چهار بر صفر هفته گذشته آرسنال مقابل میلان، حذف آنها از لیگ قهرمانان
اروپا را قطعی کرد و زنگ های هشدار را برای مدیران باشگاه که نگران از دست
دادن مسابقات سال آینده هم هستند، به صدا درآورد.

آرسنال از زمانی که ''استن کرونکه'' عمده سهام این باشگاه را خرید، تلاش
کرده است محبوبیت جهانی خود را افزایش دهد و از این طریق بر درآمد خود
بیفزاید.موفقیت تیم نقش مهمی در این امر دارد. کاری که ظاهرا ونگر از عهده
آن بر نمی آید.

آرسنال همچنین به خوبی می داند که با توجه به نامشخص بودن وضعیت قرارداد
گوآردیولا در بارسلونا، فرصت زیادی برای به خدمت گرفتن وی ندارد. این مربی
41 ساله تا پایان فصل با بارسلونا قرارداد دارد و با وجود درخواست های
بسیار از سوی سران باشگاه هنوز قرارداد جدیدی با آنها امضا نکرده است.

وی شنبه شب در پاسخ به پرسش هایی در مورد تمدید قراردادش گفت: من نمی دانم
که توانایی لازم برای ماندن در چنین تیم بزرگی را دارم یا خیر. هر زمان که
به اطمینان رسیدم به مسوولان باشگاه اطلاع می دهم. ما چهار سال با هم بوده
ایم و برای ماندن باید کاملا به همه جوانب فکر کنم.

سرمربی بارسلونا گفته است: بهتر است زمان بیشتری برای فکر کردن داشته باشم. باید حداقل با خودم رو راست باشم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hadi falah در 1/12/1390 | 14:28 گفت:

آرسنال بدون ونگر هیچ وقت تصور نمی کنم

amir mohebbi در 1/12/1390 | 14:03 گفت:

یادتون باشه همیشه ونگر رو رئیس خطاب کنید

amir mohebbi در 1/12/1390 | 14:01 گفت:

امسال آرسنال هافبک وسط نداره، با رفتن فابرگاس تیم نابود شد

مشکل از بازیکن های بی غیرت تیمه نه ونگر

امیدوارم ونگر همیشه در آرسنال سر مربی باشه

سران باشگاه باید احمق باشن که به عوض کردن ونگر فکر کنن

خدایی دلم برای ونگر میسوزه، بعد از بازی ساندرلند خیلی ناراحت بود و اصلا نمی تونست حرف بزنه

اینم یرا خنده میگم((( بهترین گزینه جانشینی ونگر، قلعه نویی هست)) گفتم جو رو عوض کنم

moeinem در 1/12/1390 | 14:01 گفت:

کاملا مخالف خروج ونگرم.چون اگه این گودزیلا بیاد تیممون کلا از هم پاشیده میشه!ونگر میره سرمربی رئال میشه و با خودش فان پرسی و چن تا از بازیکنایه خوبمون رو میبره!کلا مخالف حضور هر مربی دیگه به جز رئیس هستم.ولی یه بارم گودزیلا گفته بود که میخواد تو آرسنال سرمربیگری کنه و به خاطر همین با بارسا تو آخرین لحظات قرارداد میبنده!
خیلی برام جالب بود کسایی که میگفتن ونگر به درد ما نمیخوره الان نظرشون عوض شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amirhosein در 1/12/1390 | 13:04 گفت:

فقط ونگر........

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:34 گفت:

به نظر من فابرگاس و نصری و اده خایور و فلامینی و پتیت و اورمارس و حتی ادوی شماره 17 که اخر فصل 2004 2005 که رفت والنسیا و خیلیای دیگه... به ارسنال خیــــــانت کردن که الان انقد مشکل داریم.اینا تو ارسنال ادم شدن.کلا ار فروش ها دلم همیشه واسه پیرس و ادواردو میسوزه.مخصوصا ادواردو.خدا لعنت کنه اون تیلور بی همه چیزو پای ادواردورو با اون استوک سه خط های زشتش خورد کرد.

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:31 گفت:

به نظر من فابرگاس و نصری و اده خایور و فلامینی و پتیت و اورمارس و حتی ادوی شماره 17 که اخر فصل 2004 2005 که رفت والنسیا و خیلیای دیگه... به ارسنال خیــــــانت کردن که الان انقد مشکل داریم.اینا تو ارسنال ادم شدن.کلا ار فروش ها دلم همیشه واسه پیرس و ادواردو میسوزه.مخصوصا ادواردو.خدا لعنت کنه اون تیلور بی همه چیزو پای ادواردورو با اون استوک سه خط های زشتش خورد کرد.

دانیال در 1/12/1390 | 11:28 گفت:

دکمه ارسال خرابه 3-4 بار می فرسته اه !!!!!!!!!!!!!!

دانیال در 1/12/1390 | 11:27 گفت:

عذر خواهی برا چی بابا واسه تاکید لازمه داش

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:26 گفت:

به نظر من فابرگاس و نصری و اده خایور و فلامینی و پتیت و اورمارس و حتی ادوی شماره 17 که اخر فصل 2004 2005 که رفت والنسیا و خیلیای دیگه... به ارسنال خیــــــانت کردن که الان انقد مشکل داریم.اینا تو ارسنال ادم شدن.کلا ار فروش ها دلم همیشه واسه پیرس و ادواردو میسوزه.مخصوصا ادواردو.خدا لعنت کنه اون تیلور بی همه چیزو پای ادواردورو با اون استوک سه خط های زشتش خورد کرد.

دانیال در 1/12/1390 | 11:23 گفت:

عذر خواهی برا چی بابا واسه تاکید لازمه داش

دانیال در 1/12/1390 | 11:18 گفت:

عذر خواهی برا چی بابا واسه تاکید لازمه داش

دانیال در 1/12/1390 | 11:17 گفت:

عذر خواهی برا چی بابا واسه تاکید لازمه داش

دانیال در 1/12/1390 | 11:16 گفت:

گواردیولا مربی بدی نیست ولی هیچ کدوم از اونها چیز ونگر هم نمیشن .
میانگین سنی تیم زیر 20 (اغراق) ولی رتبه جدول 4 نه تنها بد نیست
با این وضع آرسنال عااااالی.

دانیال در 1/12/1390 | 11:11 گفت:

مجتبی عابدی : like......................Like .......................Like

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:08 گفت:

چرا کامنت های من هت ریک میکنه؟؟؟؟؟؟عذر میخوام.من یه بار فرستادم!!!!!!

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:06 گفت:

گواردیولا هنر کرده با تیم منتخب جهانش؟؟؟؟ انگشت کوچیکه ی ونگر هم نیست.به خدا اگه ونگر بره از انتقادامون پشیمون میشیم بدجور.از ما گفتن.من دیگه از ونگر ایراد نمیگیرم.مگه خودم کیم؟؟؟؟ ارسنال و عاشقان ارسنال و می پرستم

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:03 گفت:

گواردیولا هنر کرده با تیم منتخب جهانش؟؟؟؟ انگشت کوچیکه ی ونگر هم نیست.به خدا اگه ونگر بره از انتقادامون پشیمون میشیم بدجور.از ما گفتن.من دیگه از ونگر ایراد نمیگیرم.مگه خودم کیم؟؟؟؟ ارسنال و عاشقان ارسنال و می پرستم

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:02 گفت:

گواردیولا هنر کرده با تیم منتخب جهانش؟؟؟؟ انگشت کوچیکه ی ونگر هم نیست.به خدا اگه ونگر بره از انتقادامون پشیمون میشیم بدجور.از ما گفتن.من دیگه از ونگر ایراد نمیگیرم.مگه خودم کیم؟؟؟؟ ارسنال و عاشقان ارسنال و می پرستم

HAMED toopchi در 1/12/1390 | 10:58 گفت:

من كه از هر مربي استقبال ميكنم، هركي جز ونگر، مرديم از بس امثال اسكلاچي جورو و خر و سگ تو تيم ديديم، ديگه ادم حالش گرفته ميشه خوب. بابا از اين جورو مدافع در نمياد، اين رمزي هيچي نميشه، ونگر برو جون مادرت اين استعدادهاي نهفته رو هم ببر با خودت، يه زماني دلمون خوش بود بزرگترين استعداد ياب جهاني، ولي الان چي! برو جون مادرت، برو

♥Arsenal♥ در 1/12/1390 | 02:10 گفت:

گواردیلا بهترین مربی سال شد...

T.Vermaelen در 1/12/1390 | 00:36 گفت:

محمد اصغری : من موندم اون ورزش 3 ای اراجیف رو از کجا در میاره. راستی اقا ایمان کی گفته گواردیولا بهترین مربی دنیاست . به نظر من که بین 10 مربی برتر هم جا نداره.اگه اون بارسا رو دست خر کدخدا هم بدی می تونه اینجوری نتیجه بگیره.
رفتن ونگر تو شرایط فعلی یه فاجعه هستش. تنها کسی که می تونه ارسنال رو به همون فرم رویایی برسونه خود ونگره ولا غیر

T.Vermaelen در 1/12/1390 | 00:34 گفت:

iman :.... اولا کی گفته گواردیولا بهترین مربیه جهانه؟ الان شانسش گرفته چندتا ستاره اودن تو تیمش... iman : مربی بزرگه که با دست خالی در سطح بالایی باشه.. مثل فرگوسن و ونگر..
ونگر اگه 2 تا بازیکن دفاعی داشت که مصدوم نبودن الان همه جامها رو داشت....
ونگر این چند سال فقط مشکلش بدشانسی بوده که خط دفاعیش مصدوم زیاد داده.. همین..
ونگر بهترین مربیه جهانه همه هم میدونن که خودش و فرگوسن در سطر مربیان جهان قرار گرفتن...
تازه بچه ها ونگر بهترین مربی برای توپچی هاست... گفتم بهتون تا وقتش....

علی ارشدی در 1/12/1390 | 00:33 گفت:

مجید جان با کمال احترام آرسنال طرفداری می خواد که طرفدار آرسنال باشه نه اشخاص اگه طرز فکرت اینه همین الان بری طرفدار تیم دیگه ای بشی بهتره

حمید فرازی در 1/12/1390 | 00:30 گفت:

دیلی میل از این چیزا زیاد میگه.آخریشم این بود که هازارد تا تست پزشکی آرسنالم کشوند!!!!!!!

مجید جان ونگر که عمر نوح نداره حتما توقع داری تا آخر عمرت ونگر زنده باشه."هیچ کس بزرگ تر از باشگاه نیست"

مجید در 1/12/1390 | 00:14 گفت:

ونگر بره نصف هواداران ارسنالم باش میرن
مث من

hesam در 30/11/1390 | 23:29 گفت:

با اين تيم هركيو بيارن بهتر از 6ام تو جدول نميشيم

مصطفی کاظمی در 30/11/1390 | 23:29 گفت:

من فکر میکنم این تمدید 1ساله قرارداد گواردیولا یکی دیگه از سیاستای پلید کاتالان هاست،به خاطر این که فشار رو بقیه مربیا بیارن این کارو میکنن،امسال چندتا تیم این حاشیه اطرافشون اومده؟

رضاشاماخ چوک بندر در 30/11/1390 | 23:28 گفت:

من میگم جای ونگر،ناصرالجوهربیاد

محمد اصغری در 30/11/1390 | 23:27 گفت:

من موندم اون ورزش 3 ای اراجیف رو از کجا در میاره. راستی اقا ایمان کی گفته گواردیولا بهترین مربی دنیاست . به نظر من که بین 10 مربی برتر هم جا نداره.اگه اون بارسا رو دست خر کدخدا هم بدی می تونه اینجوری نتیجه بگیره.
رفتن ونگر تو شرایط فعلی یه فاجعه هستش. تنها کسی که می تونه ارسنال رو به همون فرم رویایی برسونه خود ونگره ولا غیر

محمد اصغری در 30/11/1390 | 23:24 گفت:

من موندم اون ورزش 3 ای اراجیف رو از کجا در میاره. راستی اقا ایمان کی گفته گواردیولا بهترین مربی دنیاست . به نظر من که بین 10 مربی برتر هم جا نداره.اگه اون بارسا رو دست خر کدخدا هم بدی می تونه اینجوری نتیجه بگیره.
رفتن ونگر تو شرایط فعلی یه فاجعه هستش. تنها کسی که می تونه ارسنال رو به همون فرم رویایی برسونه خود ونگره ولا غیر

محسن آزاده در 30/11/1390 | 23:24 گفت:

اینم یکی دیگه از دروغایه ورزش 3 هست ، الکی هم اسم دیلی میل رو هم این وسط آورده که عوام فریبی کنه ( مثل خیلی از جاهای دیگه که خیلیای دیگه عوام فریبی می کنن !!) !! به جان خودم این مسئولای ورزش 3 یه اتاق فکر دارن ، می شینن فکر می کنن که باز چه دروغی بسازن ؟!؟!

محسن آزاده در 30/11/1390 | 23:23 گفت:

اینم یکی دیگه از دروغایه ورزش 3 هست ، الکی هم اسم دیلی میل رو هم این وسط آورده که عوام فریبی کنه ( مثل خیلی از جاهای دیگه که خیلیای دیگه عوام فریبی می کنن !!) !! به جان خودم این مسئولای ورزش 3 یه اتاق فکر دارن ، می شینن فکر می کنن که باز چه دروغی بسازن ؟!؟!

محمد رستگار در 30/11/1390 | 23:23 گفت:

مگه این که پپ بیاد نجاتمون بده . اینو صد بار گفتم

سید سجاد حسینی در 30/11/1390 | 23:23 گفت:

واقعا عجیبه!!! حمید فرازی تو این پست خبری ازش نیست!!!!

محسن آزاده در 30/11/1390 | 23:23 گفت:

اینم یکی دیگه از دروغایه ورزش 3 هست ، الکی هم اسم دیلی میل رو هم این وسط آورده که عوام فریبی کنه ( مثل خیلی از جاهای دیگه که خیلیای دیگه عوام فریبی می کنن !!) !! به جان خودم این مسئولای ورزش 3 یه اتاق فکر دارن ، می شینن فکر می کنن که باز چه دروغی بسازن ؟!؟!

iman در 30/11/1390 | 23:18 گفت:

عمرا كه بياد آرسنال اينا نتونستن بازيكنانشونو نگهدارن حالا ميخوان بهترين مربي دنيا رو بيارن عمراااااااااااااااااا

MILAD در 30/11/1390 | 23:18 گفت:

اكه 4سهميه اروبا رو بياريم شك نكنيد مياد جون من مصاحبه هاش ديدم واز علاقه به آرسنال كفته بود

سید سجاد حسینی در 30/11/1390 | 23:11 گفت:

با وجود تیم های بزرگی مثل اینتر و چلسی منچسترها و.... مگه مغز خر خورده بیاد آرسنال حقیر

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 23:05 گفت:

مضخرفه

علی صادقزاده در 30/11/1390 | 23:01 گفت:

نمیاد ... چرت گفتن

iman در 30/11/1390 | 23:00 گفت:

عمرا كه بياد آرسنال اينا نتونستن بازيكنانشونو نگهدارن حالا ميخوان بهترين مربي دنيا رو بيارن عمراااااااااااااااااا

♥Arsenal♥ در 30/11/1390 | 22:56 گفت:

گواردیلا چیه بابا.....

اه اه اهمگه ندیدی چه تعویضی کرد بازی رفت با ما؟؟؟
ونگر همچین کوبوندش که نگو...

شایان در 30/11/1390 | 22:49 گفت:

اومدنش فایده نداره چون ما مسی و چابی نداریم که گواردیولا نتیجه بگیره باهاشون ولی خب ونگر هم باید بره

علی ارشدی در 30/11/1390 | 22:47 گفت:

بی خود کرده
گواردیولا؟ غیر قابل قبوله

فرهاد در 30/11/1390 | 22:47 گفت:

سیاست جوانگرایی ونگر با رفتن سسک نابود شد و کمر تیم رو شکست تا حالا هم اگه میدید راحت چهارم میشدیم با این تیم بخاطر هافبکی مثل فابرگاس بود.آرسنال همیشه خط هافبک خوبی داشته ولی امسال با رفتن سسک و البته سمیر کمر تیم شکست

farhad bj در 30/11/1390 | 22:33 گفت:

cherte