نمرات 2 تيم

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,718 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

نمرات 2 تيم

توپچي ها vs مرغ سوخاريژسني6 سانيا8 ورمايلن6 کوشيليني6 گيبز5/5 روسيچکي7 آرتتا7 سانگ7 بنايون6 رابين8 والکات8

فريدل6 کابول4 کينگ4 والکر6 اکوتو3 بيل5/5 مودريچ5 کرانچار5 پارکر4 آدبايور5/5 ساها5/5


بهترين:والکات
بدترين:اکوتو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 8/12/1390 | 01:07 گفت:

فقط الکس سانگ
نبودش یعنی مرگ آرسنال...

محسن آزاده در 7/12/1390 | 23:36 گفت:

خداییش قبول کنین که انتخاب بهترین بازیکن تو این بازی خیلی سخت بود !!!

احسان در 7/12/1390 | 22:52 گفت:

با این که عاشق تئو هستم ولی بهترین بازیکن زمین حق روسیچکی بود به این مرد خیلی امیدوار شدم ....

اونجایی که ورما به فولر دست نمیداد خیلی با حال بود بیچاره اینقدر التماس ورمیناتور کرد تا بالاخره ورما رخصت داد گمشه بیرون :)))))))))))

در ضمن سوسک شدن ادبایور هم خیلی با حال بود ...

زوووووم دوربین تو اون چشای ورپریده ردنپ هم جلوه ای بس زیبا بود :)))))))))))

به امید پنج تایی کردن میلان

(Hooman sam (Dark metal در 7/12/1390 | 22:48 گفت:

ویییییوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا آرسنال....

علیرضا در 7/12/1390 | 22:30 گفت:

آفرین بچه ها..............همه عالی بودن...............

sam baygan در 7/12/1390 | 21:19 گفت:

تو نیمه اول،بنایون قبل از اینکه به روسیچکی پاس بده خیابانی گفت:بنایون پاس میده به روسیچکی! ... یکی دو ثانیه بعد که پاس داده شد خیابانی ام گفت:به این صورت!!

علی ارشدی در 7/12/1390 | 21:19 گفت:

من که ندیدم ولی لابد درسته دیگه نمراتی که زدن

سعيد غلامي در 7/12/1390 | 20:57 گفت:

عالي بوديم روسيچكي وارتتا خيلي خوب بودن رابين هم كه هميشه خوبه

محسن شعبانی در 7/12/1390 | 20:39 گفت:

امسال روسیچکی گگگگگگگگلللللللللل بود

AmirAriya در 7/12/1390 | 20:26 گفت:

پوزش از غلط های تایپی

AmirAriya در 7/12/1390 | 20:25 گفت:

توماس و نایون و رابین عالی بودند. انصافا سانگ هم خیلی خوب بود. کل کل تیم خوب بودن به جز ژسنی. ژورو هم با اینکهه نبود ولی افتضاح بوود :))

حمید فرازی در 7/12/1390 | 20:24 گفت:

مرسی.واقعا روسیچکی بعد از مدت ها خودشو نشون داد

حاکم 26 در 7/12/1390 | 20:06 گفت:

فن در فارت چقد زر میزد... خیلی حالیدم یووووووووووهوووووووووووو

حاکم 26 در 7/12/1390 | 20:05 گفت:

یعنی حامد کامنتاش بند نافیه چسبیده به شکم ژورو دهان را ...

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 19:59 گفت:

مرسی دادش/
آره مجتبی من دلم براش تنگ میشه

HAMED toopchi در 7/12/1390 | 19:58 گفت:

و اينست نبودن ژورو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamed در 7/12/1390 | 19:55 گفت:

واقعا عالی بود...

مجتبی عابدی در 7/12/1390 | 19:54 گفت:

شما هم مث من دلتون واسه ادوادو تنگ میشه؟؟؟؟!!!!! بی ربط بود اما کاش نمی فروختنش :-((((

مجتبی عابدی در 7/12/1390 | 19:50 گفت:

رمسی میاد رو فرم.ترس افتاده به جونش سر تکل شاوکراس.من خوب میدونم این جو شکستگی ها چیه!! یه عمر سالم بودم سر یه حرکت مهره های کمرم خورد شد . رمسی 3 ــ 4 سال طول میکشه تا مث سسک بشه.

محمودرضا معینی در 7/12/1390 | 19:49 گفت:

حالا نوبت لیورپوله ،به یه برد خفیف راضیم:))))))))))))

mahdi rajaei در 7/12/1390 | 19:48 گفت:

به همگی تبریک میگم.واقعا باورم نمیشه این نتیجه رو گرفتیم من تا پنالتی گرفت برا تاتنهام تلویزویون رو خاموش کردم رفتم.دیگه بازی رو ندیدم تا همین 2 دقیقه پیش متوجه شدم 5-2 بردیم.کولاک کردیم.واقعا از رییس ممنونم.نیمه مربیا رو بدجوره از ردنپ برده.این ردنپ هنو داره تا بفهمه مربیگری یعنی چی,سوسک,

محمودرضا معینی در 7/12/1390 | 19:48 گفت:

بچه ها منم تبریک میگم،امیدوارم به یه ثبات برسیم حداقل این فصل رو با بردهای خوب به پایان ببریم !!! توی این بازی چند نفر خیلی خوب بودن و بقیه خوب بودن اونایی که خیلی خوب بودن روسیچکی در صدر قرار می گیره،آرتتا ،ون پرسی و والکات در رده های بعدی
فک کنم نبود رمزی یه توفیق بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 7/12/1390 | 19:45 گفت:

آرتتا ترکوند ، حال می کنم باهاش ، وقتی سن تیم تو خط میانی میره بالا تیم عالی بازی می کنه ، جایی برای رمزی نیست!

مرتضی هادیان در 7/12/1390 | 19:43 گفت:

بعد از مدت ها یه بازی آرسنالی دیدم.

مرتضی در 7/12/1390 | 19:42 گفت:

روسیچکی - بنایون - نبض میانه میدان بودن

hesam در 7/12/1390 | 19:36 گفت:

به نظر من ارتتا با روسيچكي بايد 20 ميشدند!!!!!!

حسین عسگریان در 7/12/1390 | 19:33 گفت:

مرسی داداش

مجتبی عابدی در 7/12/1390 | 19:31 گفت:

اده بایور سوســـــــک شد حال کردم.

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:31 گفت:

تنکیو....بهترین به نظر من روسیچکی بود واقعا کولاک کرد بوووووووووووووووووووووس.

مجتبی عابدی در 7/12/1390 | 19:29 گفت:

گیبس انقدرها هم بد نبود.روزیسکی عالی بود.تئو روز خوبش بود.ارتتا بازم ثابت کرد فقط تو بازی های داخلی لیگ برتر خوبه.

امیررضا در 7/12/1390 | 19:27 گفت:

مرسی سپهر