انتقال آرتتا به بيمارستان بخاطرمصدوميت فک

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,725 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

انتقال آرتتا به بيمارستان بخاطرمصدوميت فک


ميکل آرتتا، بازيکن خط مياني باشگاه آرسنال به بيمارستان منتقل شد.
درجریان
دیدار دو تیم لیورپول و آرسنال ضربه شدیدی به فک این بازیکن وارد شد و از
همین رو او بیهوش نقش برزمین شد و با برانکارد و درحالی که ماسک اکسیژن روی
صورتش قرارداده شده بود، از زمین مسابقه خارج شد

 

 آرتتا بعد از برخوردی که میان او و جردن هندرسون در جریان بازی آنفیلد رخ
داد، بیهوش نقش بر زمین  شد و این اتفاق اندکی بعد از آغاز نیمه دوم رخ داد

 

 بلافاصله بعد از این اتفاق بود که آرتتا به بیمارستان منتقل شد تا زیرنظر
پزشکان معاینه شود.اسکای سپورتس در گزارشی دراین باره نوشت:« حال آرتتا خوب
بود ولی اوضاعش در رختکن چندان ایده آل نبود و برای احتیاط بیشتر به
بیمارستان منتقل شد.»

 آمبولانس سنت جانز به زمین ورزشگاه ارسال شد و این بازیکن اسپانیایی با
برانکارد به خارج از زمین منتقل شد..احتمال دارد که فک او دچار شکستگی شده
باشد .

 

 آرسنال درنهایت با نتیجه 1-2 به پیروزی رسید و در پایان این مسابقه توماس
فرمائلن ابراز امیدواری کرد که مصدومیت آرتتا چندان جدی نباشد.

 

 فرمائلن در صفحه توئیترش نوشت:« برد خیلی مهمی بود. 3 امتیاز در جیب ماست.امیدوارم که میکل زودتر خوب شود. به او نیاز داریم.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 14/12/1390 | 19:34 گفت:

هورا سپهر عکس نزاشته هورا هورا............

امید وارم هرچه زودتر ارتتا برگرده اخه تو این قهطی هافبک خیلی به ضررمون تموم میشه!!!!!!!!!!!

ali jamshidi در 14/12/1390 | 07:15 گفت:

ممنون

Lotfali khan zand در 14/12/1390 | 00:38 گفت:

با این اوضاع و با این بازی که بچه ها انجام دادن من کلا از تمدید قرارداد رابین ناامید شدم، واقعا حیف شد. 60% این بازیکنا لیاقت پوشیدن این پیرهنو ندارن و خیلی بشون گشاده.

آرمان امیراحمدی در 14/12/1390 | 00:15 گفت:

مرسی !!! من 15 اول نیمه دوم خوابم برده بود :( ندیدیم چی شده !

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 22:10 گفت:

اون از ادواردو اون از اارون حالا هم میکل . چرا بازیکنای ما اخه ؟؟؟ چارلی ادام واقعا بد تکل میرفت . یه جا گفتم پای روزیسکی قلم شد .

مرتضی در 13/12/1390 | 21:44 گفت:

میبریم کلی مصدوم میاد رو دستمون . نمیبریم بازم مصدوم داریم .

hamed در 13/12/1390 | 21:39 گفت:

واقعا مصدومیت آرتتا نکته ی بد بازی امشب بود...

پويان در 13/12/1390 | 21:38 گفت:

اميدوارم هرچه زودتر برگرده.سلامت وبا روحيه.ميكل دوست دارم

sepehr najafian در 13/12/1390 | 21:35 گفت:

ميلان3-0پالرمو

حبیب در 13/12/1390 | 21:33 گفت:

عمرا به بازی میلان برسه... در ضمن برای بازی میلانم خیلی صابون به دلتون نمالید...

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 20:53 گفت:

فقط و فقط خداروشکر...
خدایا شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Saeed Milani در 13/12/1390 | 20:52 گفت:

در ضمن آقا سجاد حسینی ، الآن حال کردی که این اتفاق افتاده؟!

Saeed Milani در 13/12/1390 | 20:51 گفت:

انشاالله که شکستگی نباشه و زودتر حالش خوب بشه ، به خصوص برای بازی با میلان واقعا بهش نیاز داریم.

سید سجاد حسینی در 13/12/1390 | 20:29 گفت:

هندرسون فک آرتتا رو آورد پایین!

hesam در 13/12/1390 | 20:27 گفت:

ايشالله كه هيچكي مصدوم نشه,حتي ژورو!!

vahid در 13/12/1390 | 20:26 گفت:

به امید خدا حالش خوب میشه با قدرت برمیگرده