آمار لیگ برتر تا هفته ی شانزدهم

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 322,037 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال:

 "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.

💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال: "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
تبلیغات توپچی

آمار لیگ برتر تا هفته ی شانزدهم

.تیم آرسنال با 35 امتیاز صدرنشین است.لیورپول و چلسی با 33 امتیاز در رده ی های بعدی قرار دارند.

سوارز تا به این جا با زدن 17 گل آقای گل جزیره محسوب میشود.اصلی ترین رقیب او آگوئروی آرژانتینی با 13 گل است.دنیل استوریج از لیورپول 8 گل زده است.
وین رونی از منچستر، آرون رمزی از آرسنال،لوک رمی از نیوکاسل،لوکاکو از اورتون با 8 گل در رتبه ی های بعدی قرار دارند.
ون پرسی،ژیرود و نگردو نیز 7 گل به ثمر رسانده اند.

در تعداد پاس گل مسعود اوزیل از آرسنال با 7 پاس گل صدرنشین است.جرارد از لیورپول و رمزی دیگر بازیکن آرسنال نیز 6 پاس گل داده اند.
رونی،میرالاس و زابالتا نیز 5 پاس گل داده اند.

چیکو فلورس از سوانسی،لوکاس لیوا از لیورپول،یوسف مولومبو از وست برم،متیو دبوشی از نیوکاسل،جوناس اولسن از وستبرم،متیو فلامینی از آرسنال،کورتیس دیویس از هال سیتی،جاناتان والترز از استوک و وین رونی از منچستر یونایتد با دریافت 5 کارت زرد خشن ترین بازیکنان لیگ بودند.

ترتیب تیم ها از آرام ترین تا خشن ترین:RankTeamYellowRedPoints
1 Norwich City 18 0 18
2 Crystal Palace 16 2 20

Cardiff City 20 0 20
4 Liverpool 22 0 22
5 Southampton 25 0 25
6 Chelsea 24 1 26

Fulham 26 0 26

Manchester City 26 0 26
9 Arsenal 23 2 27

Tottenham Hotspur 27 0 27
11 Sunderland 20 4 28

Newcastle United 24 2 28

West Ham United 24 2 28

Hull City 26 1 28

Everton 28 0 28

West Bromwich Albion 28 0 28
17 Aston Villa 29 0 29
18 Swansea City 28 1 30
19 Manchester United 31 0 31
20 Stoke City 36 0 36تیم آرسنال با 11 برد بیشترین تعداد برد را در بین تیم های لیگ انگلیس داشته است.
کریستال پالاس،فولام و ساندرلند با 11 باخت بیشترین تعداد باخت را داشته اند.
ساندرلند با 2 برد کمترین تعداد برد را داشته است.(یکیش مقابل منچستر سیتی بوده)
اورتون نیز فقط با یه باخت کمترین میزان باخت را داشته است.
فولام و کریستال پالاس فقط با 2 مساوی کمترین تعداد مساوی در لیگ را داشته اند.
اورتون با 7 مساوی بیشترین مقدار را به دست آورده است.

منچستر سیتی با 47 گل زده بهترین خط حمله را داشته است.لیورپول با 39 گل و آرسنال با 33 گل در رتبه های بعدی هستند.
بدترین خط حمله از آن کریستال پالاس با فقط 11 گل زده است.ساندرلند و کاردیف با 12 گل در رتبه های بعدی هستند.

بهترین خط دفاع از آن تیم های اورتون و ساوتهمپتون با 15 گل خورده است.آرسنال با 17 گل خورده سوم است.
بدترین خط دفاع را فولام و ساندرلند با 30 گل خورده دارند.نوریچ با 29 گل خورده سوم است.
فولام ضعیفترین عملکرد را نسبت به قدرت بازیکنان خود داشته است.
اورتون نیز به نسبت بهترین عملکرد را داشته.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 25/9/1392 | 21:02 گفت:

آمار دفاعيمون تو بازي با السيتي به فنا رفت!
اميدوارم ژانويه با خريد يه مهاجم با كلاس مثل لواندوفسكي قدرت خط حمله مون رو از ايني كه هست بيشتر كنيم.

shima در 25/9/1392 | 18:27 گفت:

خیلی خوب بود.c:

mohsen abbasi در 25/9/1392 | 17:25 گفت:

خسته نباشی

masoud mahmudpur در 25/9/1392 | 14:41 گفت:

مرسی

♥Arsenal♥ در 25/9/1392 | 12:46 گفت:17 گل و شش بازی کمتر

واقعا عالیه......

سید محمد رضا در 25/9/1392 | 11:41 گفت:

دمت گرم داداش

حاکم 26 در 25/9/1392 | 11:20 گفت:

Thanks Sepehr

پیش بینی بازی بعدی آرسنال

آرسنال - ناتینگهام فارست / ضریب بازی : 5

1398/7/2 | 22:15 | سه شنبه

برای پیش بینی کلیک کنید

جدول رده بندی