آمار لیگ برتر تا هفته ی شانزدهم

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,752 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

آمار لیگ برتر تا هفته ی شانزدهم

.تیم آرسنال با 35 امتیاز صدرنشین است.لیورپول و چلسی با 33 امتیاز در رده ی های بعدی قرار دارند.

سوارز تا به این جا با زدن 17 گل آقای گل جزیره محسوب میشود.اصلی ترین رقیب او آگوئروی آرژانتینی با 13 گل است.دنیل استوریج از لیورپول 8 گل زده است.
وین رونی از منچستر، آرون رمزی از آرسنال،لوک رمی از نیوکاسل،لوکاکو از اورتون با 8 گل در رتبه ی های بعدی قرار دارند.
ون پرسی،ژیرود و نگردو نیز 7 گل به ثمر رسانده اند.

در تعداد پاس گل مسعود اوزیل از آرسنال با 7 پاس گل صدرنشین است.جرارد از لیورپول و رمزی دیگر بازیکن آرسنال نیز 6 پاس گل داده اند.
رونی،میرالاس و زابالتا نیز 5 پاس گل داده اند.

چیکو فلورس از سوانسی،لوکاس لیوا از لیورپول،یوسف مولومبو از وست برم،متیو دبوشی از نیوکاسل،جوناس اولسن از وستبرم،متیو فلامینی از آرسنال،کورتیس دیویس از هال سیتی،جاناتان والترز از استوک و وین رونی از منچستر یونایتد با دریافت 5 کارت زرد خشن ترین بازیکنان لیگ بودند.

ترتیب تیم ها از آرام ترین تا خشن ترین:RankTeamYellowRedPoints
1 Norwich City 18 0 18
2 Crystal Palace 16 2 20

Cardiff City 20 0 20
4 Liverpool 22 0 22
5 Southampton 25 0 25
6 Chelsea 24 1 26

Fulham 26 0 26

Manchester City 26 0 26
9 Arsenal 23 2 27

Tottenham Hotspur 27 0 27
11 Sunderland 20 4 28

Newcastle United 24 2 28

West Ham United 24 2 28

Hull City 26 1 28

Everton 28 0 28

West Bromwich Albion 28 0 28
17 Aston Villa 29 0 29
18 Swansea City 28 1 30
19 Manchester United 31 0 31
20 Stoke City 36 0 36تیم آرسنال با 11 برد بیشترین تعداد برد را در بین تیم های لیگ انگلیس داشته است.
کریستال پالاس،فولام و ساندرلند با 11 باخت بیشترین تعداد باخت را داشته اند.
ساندرلند با 2 برد کمترین تعداد برد را داشته است.(یکیش مقابل منچستر سیتی بوده)
اورتون نیز فقط با یه باخت کمترین میزان باخت را داشته است.
فولام و کریستال پالاس فقط با 2 مساوی کمترین تعداد مساوی در لیگ را داشته اند.
اورتون با 7 مساوی بیشترین مقدار را به دست آورده است.

منچستر سیتی با 47 گل زده بهترین خط حمله را داشته است.لیورپول با 39 گل و آرسنال با 33 گل در رتبه های بعدی هستند.
بدترین خط حمله از آن کریستال پالاس با فقط 11 گل زده است.ساندرلند و کاردیف با 12 گل در رتبه های بعدی هستند.

بهترین خط دفاع از آن تیم های اورتون و ساوتهمپتون با 15 گل خورده است.آرسنال با 17 گل خورده سوم است.
بدترین خط دفاع را فولام و ساندرلند با 30 گل خورده دارند.نوریچ با 29 گل خورده سوم است.
فولام ضعیفترین عملکرد را نسبت به قدرت بازیکنان خود داشته است.
اورتون نیز به نسبت بهترین عملکرد را داشته.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 25/9/1392 | 21:02 گفت:

آمار دفاعيمون تو بازي با السيتي به فنا رفت!
اميدوارم ژانويه با خريد يه مهاجم با كلاس مثل لواندوفسكي قدرت خط حمله مون رو از ايني كه هست بيشتر كنيم.

shima در 25/9/1392 | 18:27 گفت:

خیلی خوب بود.c:

mohsen abbasi در 25/9/1392 | 17:25 گفت:

خسته نباشی

masoud mahmudpur در 25/9/1392 | 14:41 گفت:

مرسی

♥Arsenal♥ در 25/9/1392 | 12:46 گفت:17 گل و شش بازی کمتر

واقعا عالیه......

سید محمد رضا در 25/9/1392 | 11:41 گفت:

دمت گرم داداش

حاکم 26 در 25/9/1392 | 11:20 گفت:

Thanks Sepehr

پیش بینی بازی بعدی آرسنال