بازیکنان قرضی و جوان

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,753 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

بازیکنان قرضی و جوان

به نظرتون کدومشون در آینده به درد میخورن.1-امیلیانو مارتینز(دروازه بان-شفیلد ونزدی)5 بار در ترکیب قرار گرفته.2 کلین شیت هم داشته
2-آستین لیپمن(وینگ راست-بورهام وود)تا به حال بازی ای نداشته است.
3-هکتور بلرین(دفاع راست-واتفورد)4 بازی انجام داده و یه پاس گل نیز داشته.
4-نیکو یناریس(هافبک دفاعی-بورنماوف)هیچ بازی ای انجام نداده
5-چوکس آنه که(هافبک میانی-کرو آلکساندرا)17 بازی برای تیمش انجام داده.2 گل و 3 پاس گل هم داشته.
6-ایگناسی میکل(دفاع میانی-لستر سیتی)5 بازی برای تینش انجام داده و یک گل هم زده.
7-یوهان ژورو(دفاع میانی-هامبورگ)11 بازی برای هامبورگ بازی کرده.
8-فرانسیس کوکلین(هافبک دفاعی_فرایبورگ)13 بازی انجام داده.
9-جوئل کمپل(وینگر-المپیاکوس)14 بازی و 5 گل و 8 پاس گل برای تیمش.
10-ویلینگتون سیلوا(وینگر-رئال مورسیا)13 بازی و 2 پاس گل

این آمار فقط مربوط به لیگ داخلی هست و شامل کاپ های دیگر نمیشود.


به علاوه ی اینها ما بازیکنانی داریم که در تیم باقی موندند و جای نرفته اند.
مثل:
فریمپونگ که در تیم زیر 21 سال 2 بازی کرده و یه گل زده.
نبری در تیم زیر 21 سال در 2 بازی 2 گل زده و 2 پاس گل داده.
یایا سانوگو که در تیم زیر 20 سال در 7 بازی 4 گل زده و 2 پاس گل داده.
میایچی هم در تیم زیر 21 سال در 2 بازی 1 گل و 1 پاس گل داشته.نظرتون چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/10/1392 | 17:31 گفت:

مارتينز و ژورو تو آفسايدن
شايد كوكلن،كمپل و نبري يه چيزي بشن

shima در 29/9/1392 | 15:37 گفت:

نبری که عالیه!!ولینگتون سیلوام خوبه.

میلاد آرشام در 29/9/1392 | 12:46 گفت:

یوهان ژورو

آرین در 29/9/1392 | 02:22 گفت:

نبری و میگل و جوئل کمپل به نظرم میتونن کمک کنن.مخصوصا نبری که به نظرم حقش فیکسه

امیر حسین صالحی در 28/9/1392 | 23:18 گفت:

فقط سانوگو

mehdi در 28/9/1392 | 23:12 گفت:

در خواست بخشش ویلشر رد شد

Alireza در 28/9/1392 | 20:40 گفت:

تنها امیدم به نبری و ولینگتن و کمپل و میگله

masoud mahmudpur در 28/9/1392 | 20:00 گفت:

نبری که عالیه.یناریس و سانوگو و بلرین و زلالم هم تا جایی که من میدونم خوبن

محمد مهدی در 28/9/1392 | 14:28 گفت:

نبری، بلرین، آکپوم، آنکه، جوئل کمپل و میاایچی، میتونن به تیم اصلی اضافه شن در سال های آینده.

همینطور، تورال، زلالم، کرولی که خعلی خعلی خوبن.