بازیکنان قرضی و جوان

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 322,038 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال:

 "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.

💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال: "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
تبلیغات توپچی

بازیکنان قرضی و جوان

به نظرتون کدومشون در آینده به درد میخورن.1-امیلیانو مارتینز(دروازه بان-شفیلد ونزدی)5 بار در ترکیب قرار گرفته.2 کلین شیت هم داشته
2-آستین لیپمن(وینگ راست-بورهام وود)تا به حال بازی ای نداشته است.
3-هکتور بلرین(دفاع راست-واتفورد)4 بازی انجام داده و یه پاس گل نیز داشته.
4-نیکو یناریس(هافبک دفاعی-بورنماوف)هیچ بازی ای انجام نداده
5-چوکس آنه که(هافبک میانی-کرو آلکساندرا)17 بازی برای تیمش انجام داده.2 گل و 3 پاس گل هم داشته.
6-ایگناسی میکل(دفاع میانی-لستر سیتی)5 بازی برای تینش انجام داده و یک گل هم زده.
7-یوهان ژورو(دفاع میانی-هامبورگ)11 بازی برای هامبورگ بازی کرده.
8-فرانسیس کوکلین(هافبک دفاعی_فرایبورگ)13 بازی انجام داده.
9-جوئل کمپل(وینگر-المپیاکوس)14 بازی و 5 گل و 8 پاس گل برای تیمش.
10-ویلینگتون سیلوا(وینگر-رئال مورسیا)13 بازی و 2 پاس گل

این آمار فقط مربوط به لیگ داخلی هست و شامل کاپ های دیگر نمیشود.


به علاوه ی اینها ما بازیکنانی داریم که در تیم باقی موندند و جای نرفته اند.
مثل:
فریمپونگ که در تیم زیر 21 سال 2 بازی کرده و یه گل زده.
نبری در تیم زیر 21 سال در 2 بازی 2 گل زده و 2 پاس گل داده.
یایا سانوگو که در تیم زیر 20 سال در 7 بازی 4 گل زده و 2 پاس گل داده.
میایچی هم در تیم زیر 21 سال در 2 بازی 1 گل و 1 پاس گل داشته.نظرتون چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/10/1392 | 17:31 گفت:

مارتينز و ژورو تو آفسايدن
شايد كوكلن،كمپل و نبري يه چيزي بشن

shima در 29/9/1392 | 15:37 گفت:

نبری که عالیه!!ولینگتون سیلوام خوبه.

میلاد آرشام در 29/9/1392 | 12:46 گفت:

یوهان ژورو

آرین در 29/9/1392 | 02:22 گفت:

نبری و میگل و جوئل کمپل به نظرم میتونن کمک کنن.مخصوصا نبری که به نظرم حقش فیکسه

امیر حسین صالحی در 28/9/1392 | 23:18 گفت:

فقط سانوگو

mehdi در 28/9/1392 | 23:12 گفت:

در خواست بخشش ویلشر رد شد

Alireza در 28/9/1392 | 20:40 گفت:

تنها امیدم به نبری و ولینگتن و کمپل و میگله

masoud mahmudpur در 28/9/1392 | 20:00 گفت:

نبری که عالیه.یناریس و سانوگو و بلرین و زلالم هم تا جایی که من میدونم خوبن

محمد مهدی در 28/9/1392 | 14:28 گفت:

نبری، بلرین، آکپوم، آنکه، جوئل کمپل و میاایچی، میتونن به تیم اصلی اضافه شن در سال های آینده.

همینطور، تورال، زلالم، کرولی که خعلی خعلی خوبن.