آمار لیگ برتر در پایان هفته 23

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 320,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

آمار لیگ برتر در پایان هفته 23

آمار و ارقام
تعداد برد ها:

چلسی:16 برد
منچستر سیتی:14 برد
سائوتهمپتون:13 برد
آرسنال تاتنهام منچستر یونایتد:12 برد
لیورپول:11 برد
وستهم:10 برد
سوانسی و استوک سیتی:9 برد
نیوکاسل:8 برد
اورتون:6 برد
کریستال پالاس وستبرومویچ استون ویلا کیو پی آر:5 برد
ساندرلند برنلی هال سیتی و لستر سیتی:4 برد

بیشترین مساوی:

ساندرلند:11 مساوی
اورتون کرستال پالاس برنلی:8 مساوی

بیشترین گل زده:

چلسی:52 گل زده
منچستر سیتی:46 گل زده
آرسنال:44 گل زده

کمترین گل زده:

استون ویلا:11 گل زده(فاجعس)
هال سیتی وستبرومویچ:20 گل زده
لسترسیتی برنلی ساندرلند:21 گل زده

کمترین گل خورده:

سائوتهمپتون:17 گل خورده
چلسی:20 گل خورده
منچستر یونایتد:22 گل خورده

بیشترین گل خورده:

کیو پی آر:42 گل خورده
برنلی:38 گل خورده
لسترسیتی:37 گل خورده

برترین گلزنان:

دیگو کوستا:17 گل
سرخیو آگوئرو:14 گل
چارلی آستین:13 گل
الکسیس سانچز:12 گل
هری کین:10 گل

بهترین بازیسازان:

فابرگاس:15 پاس گل
لیتون بینز و گوفلی سیگوردسون :8 پاس گل
دوسان تادیچ اسکار الکسیس سانچز و استورات داونینگ:7 پاس گل

خشن ترین بازیکنان:

سیران کلارک و کالوم چمبرز:6 کارت زرد و 1 کارت قرمز
لی کارترمول:9 کارت زرد

مقدار خشونت تیم ها:به ترتیب از آروم ترین تا خشن ترین:

کرستال پالاس
لسترسیتی
برنلی
منچسترسیتی
استوک سیتی
ساندرلند
لیورپول
وستهم
سائوتهمپتون
آرسنال
نیوکاسل
کیو پی آر
منچستریونایتد
استون ویلا
وستبرومویچ
سوانسی
تاتنهام
چلسی


دو آمار جالب:

منچسترسیتی تنها تیمی بوده که تا الان اخراجی نداشته
کیو پی آر تمام بازی های خارج از خونشو تو این فصل باخته(حتی یه مساوی هم نداره)


ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 16/11/1393 | 03:10 گفت:

نقل قول :
پودولسكي از ليست يورو ليگ اينتر خط خورد!!! يه سؤال دارم نيمكت نشيني ارسنال بهتره يا تو اينتر؟!!! خيليييييييي اشتباه كرد خيليييييي! فكر كنم الان ارسنال رو داره ميبينه حسرت ميخوره لاقل تو ارسنال همون ٣٠ دقيقه هم تو چمپيونز به ميدان ميرفت كلي افتخار بود حالا بايد تو اينتر خفت بكشه
خيلي دوسش داشتم اشتبا كرد


پاسخ شما : طبق قوانین یوفا، اینتر تنها می توانست یک بازیکن که سابقه بازی در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه دارد، به لیست اضافه کند.

حسن در 15/11/1393 | 14:28 گفت:

پودولسكي از ليست يورو ليگ اينتر خط خورد!!! يه سؤال دارم نيمكت نشيني ارسنال بهتره يا تو اينتر؟!!! خيليييييييي اشتباه كرد خيليييييي! فكر كنم الان ارسنال رو داره ميبينه حسرت ميخوره لاقل تو ارسنال همون ٣٠ دقيقه هم تو چمپيونز به ميدان ميرفت كلي افتخار بود حالا بايد تو اينتر خفت بكشه
خيلي دوسش داشتم اشتبا كرد

حسن در 15/11/1393 | 13:36 گفت:

فان خال گفته قوي ترين تيم حاضر در اين مرحله جام حذفي منچستره!!! عجب رويي داره اين بشر!! اين ارسنالي الان ما ميبينيم از رئال هم ميبره!
حالا وقتي به توپ بسته شد حساب كار دستش مياد ... اميدوارم تركيبمون بدون مصدوم كامل بمونه

مهرزاد در 14/11/1393 | 12:24 گفت:

نقل قول :
گابریل احتمالا مهاجم نوکه!!!! D:


پاسخ شما :

بابا بعضی ها تا فینال جام باشگاه ها با یه دونه بازی رفتن. من بیشتر تاکیدم رو منطقی بودن بود که مثل فصل گذشته نشه. تا دوقدمی جام رفتن و با کله زمین خوردن! بیشتر حفظ خونسردی!
اگه کامنت باعث خنده ی دوستان شده چشه بهتر.

amin در 14/11/1393 | 10:52 گفت:

گابریل احتمالا مهاجم نوکه!!!! D:

majid در 13/11/1393 | 22:37 گفت:

نقل قول :
i'm sorry

it's time to change


پاسخ شما :
مشکلات زندگی اینقد زیاد شده که دیگه واسه ادم حواس نمیمونه

مهرزاد در 13/11/1393 | 20:10 گفت:

i'm sorry

it's time to change

علیرضا در 13/11/1393 | 19:52 گفت:

نقل قول :
نظر چتد تن از دوستان رو خوندم(نه فقط اینجا) من در یک چیز عجبم که باز ما چند بازی رو بردیم و مشکلات تیم رو فراموش کردیم. یعنی الان دفاع ما خوبه!؟ به یه تیم رئال بخوریم مونرئال و مرته می خوان بیل و کریس رونالدو رو بگیرن!
چرا خیلی ها باز فقط دارن از مهاجم نوک حرف می زنن؟ اصلا کسی درباره ی دفاع نمی گه.
واقعا فکر می کردم نیم فصل یه دفاع بگیریم. ولی باز نگرفتیم حداق به صورت قرضی.
نمی دونم شاید من بیش از حد منفی فکر می کنم.

It's time to change


پاسخ شما : داداش گابریلو چی فرض کردی؟
http://www.arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=796&PostID=8929

رضا کاظمی در 13/11/1393 | 19:46 گفت:

خوب یه دفاع گرفتیم دیگه

مهرزاد در 13/11/1393 | 19:36 گفت:

نظر چتد تن از دوستان رو خوندم(نه فقط اینجا) من در یک چیز عجبم که باز ما چند بازی رو بردیم و مشکلات تیم رو فراموش کردیم. یعنی الان دفاع ما خوبه!؟ به یه تیم رئال بخوریم مونرئال و مرته می خوان بیل و کریس رونالدو رو بگیرن!
چرا خیلی ها باز فقط دارن از مهاجم نوک حرف می زنن؟ اصلا کسی درباره ی دفاع نمی گه.
واقعا فکر می کردم نیم فصل یه دفاع بگیریم. ولی باز نگرفتیم حداق به صورت قرضی.
نمی دونم شاید من بیش از حد منفی فکر می کنم.

It's time to change

ارمان در 13/11/1393 | 16:59 گفت:

آمارت جالب بود ولی من سیتی که بازی با چلسی توی اتحاد اخراجی داد فک کنم زابالتا بود که اخراج شد که بعدش فردوسی پور به کاستا میگفت چرک فوتبال

حسین در 13/11/1393 | 14:17 گفت:

خدا قوت

علیرضا در 13/11/1393 | 14:12 گفت:

مرسی جالب بود

مهرزاد در 13/11/1393 | 11:56 گفت:

جالب بود.
تشکر.

mohsen abbasi در 13/11/1393 | 10:35 گفت:

خسته نباشی

محسن عاشوری در 13/11/1393 | 03:38 گفت:

ممنون از آمارها .. جالب بود