توپ طلا

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,772 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

توپ طلا

نظر شما؟


به نظر شما توپ طلای امسال باید مال کی باشه.مسلما رونالدو و مسی و بعد نیمار مدعی های اصلی امسال هستند.هر چند معتقدم ون پرسی میتونست بین این ها باشه ولی بدبختانه نیست.فابرگاسم میتونه بین 3 نفر آخر باشه.
به نظر من رونالدو بهترین گزینه است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 12:15 گفت:

اين كه بايد صد درصد از رئال وبارسا باشه توش شكي نيست ولي حالا كه بايد بين رونالدو ومسي انتخاب كنيم من ميگم رونالدو خداييش امسال همش پنالتي ها را ميدنم مسي بزنه تا از رونالدو عقب نيفته به نظر من امسال بايد رونالدو و ون پرسي را ميزاشتن كه چون تو انگليسه نميزارن ولي در كل حالا كه بايد حتما بدن به لاليگا من ميگم حق رونالدوست

hamed در 1/9/1390 | 11:44 گفت:

آره دیگه آنری با اون بازی خوبش نتونست حقشو از اینا بگیره حالا که دیگه بازیکنایی مثل مسی و رونالدو فقط مورد توجه قرار گرفتند........

محمد يزداني در 1/9/1390 | 08:13 گفت:

شما فكر ميكنيد ميان از آرسنال انتخاب ميكنن؟چند سال پيش كه يادتونه حق آنري بود بعد يكي ديگه انتخاب شد چونكه آنري تو آرسنال بازي ميكرد انتخاب نشد چيزي كه خيلي از كارشناسا اعتراف كردن.پس بايد يا تو بارسا باشه يا تو رئال.

sam baygan در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

از هردو تاشون بدم میاد.
اون مردیکه پرتقالی! که اینقد رذیلت های اخلاقی ازش دیدم که شیث باید بره جلوش لنگ بندازه!
اون مردیکه هورمونیم به خاطر اینکه انارفروشه!

علی ارشدی در 1/9/1390 | 01:51 گفت:

خیلیا مستحق این جایزه بودن که بهشون ندادن مثلا آنری مثلا رائول و خیلی های دیگه

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 00:59 گفت:

آی گفتی محمد رضا.2سال آنری آقای فوتبال جهان بود 1سال دادن به رونالدینیو یه سال دیگه دادن به شوچنکو!من اینقد گریه کردم که نزدیک بود بمیرم..

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 00:55 گفت:

گير بارسايي نياد كار به بقيش ندارم
فيفا و يوفا باارسنال ميونشون خوب نيست و پر از فسادن زماني كه انري تو جهان اقايي ميكرد انتخاب نشد چه برسه رابين
فابرگاسم كاملا خائنه

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 23:57 گفت:

آقاشهرام شماچطورکانالای نواواسکای روبازکردین؟اگه دانگله اسم دانگلش چیه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 23:57 گفت:

آقاشهرام شماچطورکانالای نواواسکای روبازکردین؟اگه دانگله اسم دانگلش چیه؟

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 23:46 گفت:

حسین عسگریان خیلی با حالی پسر خیلی باحال گفتی باید همین کارش بکنن!!!!!!!!!!!!!!!

نوا اسپرت 1و2 شبکه یونانیه اونم بازی های لیگ انگلیس رو پخش میکنن.من همیشه از اون شبکه ها پخش مستقیم میبینم
اسکای کالچو 4هم همینطور

رضا کاظمی در 30/8/1390 | 23:13 گفت:

دادا به ما چه ربطی داره که به کی میخواد بده

علیرضا در 30/8/1390 | 22:46 گفت:

توپ طلا رو به هر کی که میخوان بدن.........حالم از این مراسم توپ طلا به هم میخوره............
همچنین بیشتر حالم از سیاست های فیفا به هم میخوره...............

hamidtopchi در 30/8/1390 | 22:45 گفت:

رتوپ طلا بر اساس سال تقویمی میدن فکر کنم پس بازی های کل سال 2011 رو در نظر بگیرید 100% مسی بهتره رونالدو!!

علیرضا در 30/8/1390 | 22:44 گفت:

توپ طلا رو به هر کی که میخوان بدن.........حالم از این مراسم توپ طلا به هم میخوره............
همچنین بیشتر حالم از سیاست های فیفا به هم میخوره...............

mahdi jannati در 30/8/1390 | 22:37 گفت:

ronaldo az messi kheili behtare.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 22:36 گفت:

من بازیهای آرسنال رومحک میزنم ونقات ضعف وقوتشویادداشت میکنم من بازی های آرسنالوهم مستقیم وهم تکرارنگاه میکنم.وقتی بردمیشینم یاداداشتمونگاه میکنم که چی شدکه بردیاچی شدکه باخت واینکه ونگرازبازیکناش چی میخواد

sepehr najafian در 30/8/1390 | 22:30 گفت:

داداش بازی تموم شده دیدن نداره.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 22:25 گفت:

بچه هابرین دانگل بخرین.من خریدم وکانالهای زیادی بازه. الجزیره اسپورت..لیگ ایتالیاواسپانیاوفرانسه واسکاتلندوروسیه وقطروژاپن.همه بازیها.لیگ پرتغال ودسته دوانگلیس بازیهای مهم .جام حذفی واتحادیه انگلیس جام ملتهاهر4قاره جام جهانی ومقدماتی جام جهانی هر4قاره جام باشگاههای اروپاولیگ اروپاهمه بازیها لیگ قهرمانان آسیاآفریقاوآمریکاجنوبی.لیگ آمریکا.برزیل وآرژانتین.canal+sport/لیگ لهستان انگلیس ایتالیاواسپانیا.الان توکانال الجزیره اسپورت 9 الان بازی جوانان آرسنال وبریستون سیتی گذاشته بودوالان تکراربازی ارسنال ونورویچ پخش میکنه.درضمن بازی ارسنال دورتموندازکانال الجزیره اسپورت 4پخش میکنه.بچه هابازی آرسنال شروع شدبانورویچ میرم ببینم

حسین عسگریان در 30/8/1390 | 22:24 گفت:

من که میگم باید بدن به ون پرسی بعد بگن یه حرکت رونالدینیویی بود نگاه کردیم به چپ پاس دادیم به راست!!!!!!!

hamidtopchi در 30/8/1390 | 22:18 گفت:

فابرگاس خائن نیست!!!!!!
مسی لیاقتشو داره!!!البته تا وقتی تو بارساست

mostafaa در 30/8/1390 | 21:56 گفت:

فابراس یه خائنه نامرده و الات آرتتا

sepehr najafian در 30/8/1390 | 21:24 گفت:

aziz joon harfe ba hali bud

aziz joon در 30/8/1390 | 21:20 گفت:

توپ طلا ارزونیشون جام نیدیم بهشون

میلاد حسینی در 30/8/1390 | 21:19 گفت:

فکر کنم رونالدو

من ازش خیلی بدم میومد ولی الان باش حال میکنم

aso در 30/8/1390 | 21:08 گفت:

برا من که اصلا مهم نیست!!