توپ طلا

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 316,133 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

توپ طلا

نظر شما؟


به نظر شما توپ طلای امسال باید مال کی باشه.مسلما رونالدو و مسی و بعد نیمار مدعی های اصلی امسال هستند.هر چند معتقدم ون پرسی میتونست بین این ها باشه ولی بدبختانه نیست.فابرگاسم میتونه بین 3 نفر آخر باشه.
به نظر من رونالدو بهترین گزینه است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 12:15 گفت:

اين كه بايد صد درصد از رئال وبارسا باشه توش شكي نيست ولي حالا كه بايد بين رونالدو ومسي انتخاب كنيم من ميگم رونالدو خداييش امسال همش پنالتي ها را ميدنم مسي بزنه تا از رونالدو عقب نيفته به نظر من امسال بايد رونالدو و ون پرسي را ميزاشتن كه چون تو انگليسه نميزارن ولي در كل حالا كه بايد حتما بدن به لاليگا من ميگم حق رونالدوست

hamed در 1/9/1390 | 11:44 گفت:

آره دیگه آنری با اون بازی خوبش نتونست حقشو از اینا بگیره حالا که دیگه بازیکنایی مثل مسی و رونالدو فقط مورد توجه قرار گرفتند........

محمد يزداني در 1/9/1390 | 08:13 گفت:

شما فكر ميكنيد ميان از آرسنال انتخاب ميكنن؟چند سال پيش كه يادتونه حق آنري بود بعد يكي ديگه انتخاب شد چونكه آنري تو آرسنال بازي ميكرد انتخاب نشد چيزي كه خيلي از كارشناسا اعتراف كردن.پس بايد يا تو بارسا باشه يا تو رئال.

sam baygan در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

از هردو تاشون بدم میاد.
اون مردیکه پرتقالی! که اینقد رذیلت های اخلاقی ازش دیدم که شیث باید بره جلوش لنگ بندازه!
اون مردیکه هورمونیم به خاطر اینکه انارفروشه!

علی ارشدی در 1/9/1390 | 01:51 گفت:

خیلیا مستحق این جایزه بودن که بهشون ندادن مثلا آنری مثلا رائول و خیلی های دیگه

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 00:59 گفت:

آی گفتی محمد رضا.2سال آنری آقای فوتبال جهان بود 1سال دادن به رونالدینیو یه سال دیگه دادن به شوچنکو!من اینقد گریه کردم که نزدیک بود بمیرم..

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 00:55 گفت:

گير بارسايي نياد كار به بقيش ندارم
فيفا و يوفا باارسنال ميونشون خوب نيست و پر از فسادن زماني كه انري تو جهان اقايي ميكرد انتخاب نشد چه برسه رابين
فابرگاسم كاملا خائنه

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 23:57 گفت:

آقاشهرام شماچطورکانالای نواواسکای روبازکردین؟اگه دانگله اسم دانگلش چیه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 23:57 گفت:

آقاشهرام شماچطورکانالای نواواسکای روبازکردین؟اگه دانگله اسم دانگلش چیه؟

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 23:46 گفت:

حسین عسگریان خیلی با حالی پسر خیلی باحال گفتی باید همین کارش بکنن!!!!!!!!!!!!!!!

نوا اسپرت 1و2 شبکه یونانیه اونم بازی های لیگ انگلیس رو پخش میکنن.من همیشه از اون شبکه ها پخش مستقیم میبینم
اسکای کالچو 4هم همینطور

رضا کاظمی در 30/8/1390 | 23:13 گفت:

دادا به ما چه ربطی داره که به کی میخواد بده

علیرضا در 30/8/1390 | 22:46 گفت:

توپ طلا رو به هر کی که میخوان بدن.........حالم از این مراسم توپ طلا به هم میخوره............
همچنین بیشتر حالم از سیاست های فیفا به هم میخوره...............

hamidtopchi در 30/8/1390 | 22:45 گفت:

رتوپ طلا بر اساس سال تقویمی میدن فکر کنم پس بازی های کل سال 2011 رو در نظر بگیرید 100% مسی بهتره رونالدو!!

علیرضا در 30/8/1390 | 22:44 گفت:

توپ طلا رو به هر کی که میخوان بدن.........حالم از این مراسم توپ طلا به هم میخوره............
همچنین بیشتر حالم از سیاست های فیفا به هم میخوره...............

mahdi jannati در 30/8/1390 | 22:37 گفت:

ronaldo az messi kheili behtare.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 22:36 گفت:

من بازیهای آرسنال رومحک میزنم ونقات ضعف وقوتشویادداشت میکنم من بازی های آرسنالوهم مستقیم وهم تکرارنگاه میکنم.وقتی بردمیشینم یاداداشتمونگاه میکنم که چی شدکه بردیاچی شدکه باخت واینکه ونگرازبازیکناش چی میخواد

sepehr najafian در 30/8/1390 | 22:30 گفت:

داداش بازی تموم شده دیدن نداره.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 22:25 گفت:

بچه هابرین دانگل بخرین.من خریدم وکانالهای زیادی بازه. الجزیره اسپورت..لیگ ایتالیاواسپانیاوفرانسه واسکاتلندوروسیه وقطروژاپن.همه بازیها.لیگ پرتغال ودسته دوانگلیس بازیهای مهم .جام حذفی واتحادیه انگلیس جام ملتهاهر4قاره جام جهانی ومقدماتی جام جهانی هر4قاره جام باشگاههای اروپاولیگ اروپاهمه بازیها لیگ قهرمانان آسیاآفریقاوآمریکاجنوبی.لیگ آمریکا.برزیل وآرژانتین.canal+sport/لیگ لهستان انگلیس ایتالیاواسپانیا.الان توکانال الجزیره اسپورت 9 الان بازی جوانان آرسنال وبریستون سیتی گذاشته بودوالان تکراربازی ارسنال ونورویچ پخش میکنه.درضمن بازی ارسنال دورتموندازکانال الجزیره اسپورت 4پخش میکنه.بچه هابازی آرسنال شروع شدبانورویچ میرم ببینم

حسین عسگریان در 30/8/1390 | 22:24 گفت:

من که میگم باید بدن به ون پرسی بعد بگن یه حرکت رونالدینیویی بود نگاه کردیم به چپ پاس دادیم به راست!!!!!!!

hamidtopchi در 30/8/1390 | 22:18 گفت:

فابرگاس خائن نیست!!!!!!
مسی لیاقتشو داره!!!البته تا وقتی تو بارساست

mostafaa در 30/8/1390 | 21:56 گفت:

فابراس یه خائنه نامرده و الات آرتتا

sepehr najafian در 30/8/1390 | 21:24 گفت:

aziz joon harfe ba hali bud

aziz joon در 30/8/1390 | 21:20 گفت:

توپ طلا ارزونیشون جام نیدیم بهشون

میلاد حسینی در 30/8/1390 | 21:19 گفت:

فکر کنم رونالدو

من ازش خیلی بدم میومد ولی الان باش حال میکنم

aso در 30/8/1390 | 21:08 گفت:

برا من که اصلا مهم نیست!!