یک نکته خیلی جالب...

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 52,620 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

یک نکته خیلی جالب...

آقا میخوام جواب بدید همتون....
هیچ دقت کردید (مخصوصا اونایی که ونگر رو میکوبن {{من آرسنالیم نه ونگری نه ... اما همیشه قانونی دهنمو باز میکنم}} ) اما روی این سوالم به همتونه...
نظرتون رو میخوام ها....
داداش های من به نظرتون همین امسال که افتضاح شروعش کردیم ولی با بدبختیا و تلاش و زحمت خیلیا به اینجا رسوندیمش اگه ما...
اگه ما... طرفداری داورا از ما پیشکش عمه پلاتینی و طایفش...
اگه ما....
اگه ما امسال داوری ها رو به ضد خودمون نداشتیم (همیشه انگار داور یاره حرف ماست:حالا هر تیم مشنگی باشه) به نظرتون ما الان واسه اول شدن می جنگیدیم یا نه؟؟؟
فقط بگو آره یا نه؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 28/10/1390 | 17:46 گفت:

اگه نتایج اول فصل را بگذاریم کنار الان ارسنال یکی از سه تیم برتر بوده پس چطور برای این تیم شانسی قیل نباشم؟!!!!!
مطمن باشید تا هفته سی ام نه تنها بین چهار تیم بالای جدول خواهیم بود بلکه شاید یکی از مدعی ها خواهیم بود؟!!!!
اینجوری که شما حرف میزنید فکر کنم حتی امیدی به پنجمی هم ندارید!!!!

hamed در 28/10/1390 | 16:51 گفت:

به امید روز های خوش...

آرسنال توی قلب همه ی هواداراست شکی در این نیست...

sam baygan در 28/10/1390 | 15:35 گفت:

جالبه آقا رضا که برا این تیم شانسی قائلی،نتایج این فصلمون بس نبوده؟الان رتبه پنجمو برا آرسنال رده بالای جدول میدونی؟!
عجیبه والا.

Hossein Y در 28/10/1390 | 15:21 گفت:

معلومه كه نه چون اين مشكلات داوري و ... هميشه بوده و هست و الان اين تيه كه خرابه

رضا در 28/10/1390 | 09:17 گفت:

اقا سام من با شما در رابطه به اینکه گفتید این تیم قدرت رقابت نداره مخالفم چون اگه قدرت رقابت نداشت الان اینجا نبودیم!!!!
و داشتیم در میانه های جدول دست و پنجه نرم میکردیم!!

رضا در 28/10/1390 | 09:13 گفت:

داورها سه امتیاز در بازی با سیتی از ما گرفتند دو امتیاز در بازی با وولوز و یک پنالتی بی معنی هم در بازی با سوانسی بقیه اش یادم نیست اما اگر همین هفت امتیاز را از ما نمیگرفتند الان ۴۳ امتیازی بودیم و مدعی قهرمانی

محسن آزاده در 28/10/1390 | 00:29 گفت:

واقعا نمیشه صراحتا گفت آره یا نه ، ولی خوب داوری قطعا بی تاثیر نبوده، اما من بیشتر مصدومیت ها را عامل ناکامیمون تا اینجا می دونم

شایان در 28/10/1390 | 00:05 گفت:

معلومه که نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ته ته اش اینه که یک تیم با کمک داور 10 امتیاز از 50 امتیاز رو بگیره اما خب تکلیف اون 40 امتیاز چیه؟؟؟ باید تیم هم تلاش کنه!!!!

sam baygan در 27/10/1390 | 23:44 گفت:

نه...درسته که تو داوری ضرر دیدیم و منم بهش اذعان دارم ولی این تیم قدرت رقابت نــــداره.

حمید فرازی در 27/10/1390 | 23:28 گفت:

تا پارسال واسه قهرمانی میجنگیدیم ولی امسال همه میدونن که با وضعیت نقل و انتقالات اول فصل هیچ شانسی نداشتیم.اما واسه من آرسنال همیشه آرسناله.توپچی به دنیا آمدم و توپچی میمیرم

محسن در 27/10/1390 | 23:18 گفت:

آقا علی شما بل کل آنت آرسنال شدی هر پستی که می دی یه چیزی به آرسنال می گی بابا یکم امید داشته باشه
نه ونگرو قبول داری
نه بازیکنا رو
نه مالکارو و نه آرسنالو پس چرا در حال حاضر اینجا هستی بشین هر وقت آرسنال نتیجه گرفت بیا اینجا پست بده
ما به امید زنده ایم پس امید داشته باش

محمودرضا معینی در 27/10/1390 | 22:58 گفت:

ببخشید اینو میگم فقط به خاطر اینکه خالی شم! الان چند ساله داوری بر ضد ماست هممون میدونیم!اما چرا باید طوری بازی کنیم که بگیم اگه الان تو اون بازی پنالت میگرفت ما برده بودیم! آقا درسته تو بعضی از بازیها داور واقعا تاثیر میذاره مث بازی بارسا یا من سیتی اما جلوی سوانسی به جای گیر دادن به داور بیایم به ون پرسی گیر بدیم که چه راحت تک به تک رو از دست میده!بیایم به ژسنی گیر بدیم که چرا اکثر خروجاش بی مورده! بیایم باز به ون پرسی گیر بدیم که تو اون بازی 8تا یه پنالتی رو به بدترین شکل از دست میده! آره قبول داوری به ضررمونه پس ما چرا نباید طوری بازی کنیم که

ali در 27/10/1390 | 22:50 گفت:

فکر کردی بخاطر چی اینطور شده؟!دیگه حوصله ندارم توضیح بدم به خدا
یه زمانی فقط ارسنال ومنچستر بودن در نتیجه همیشه داوری ها به نفع این دو تیم بزرگ بود
اما الان که ارسنال شده یه تیم مثل نیوکاسل وتیم هایی مثل تاتنهام و لیورپول و نیوکاسل جاش رو گرفت.
دیگه لیگ انگلیس براش مهم نیست که ارسنال بیاد بالا یا نه
چون اول و دوم شدن تیم ها بزرگ سودهای کلانی برای لیگ به همراه داره که و خودش جای بحث داره و منم دیگه حوصله ندارم.
ولی بخاطر همین که ارسنال هر چقدر هم شکایت کنه ، هیچ کس محل نمی ذاره!؟چون دیگه ارسنال رو به حساب نمیارن.
شما نگاه کنید اگه فرگوسن گیر بده برای بازی بعدی اون داور رو دیگه نمیذارن اما اگه ونگر حرف زد محرومش میکنن
چون دیگه ارسنال و ونگر رو به حساب نمیارن
این عامل اصلی اینه که داوری ها در چند سال اخیر علیه ما بود.
البته عامل های دیگه هم دخیل هستن.
بخدا دیگه حوصله ندارم بیشتر حرف بزنم.تا همین جا هر کی منظورم رو فهمید نوش جونش:)

(Hooman sam (Dark metal در 27/10/1390 | 22:40 گفت:

بخدا اینقد دلم واسه تیم مظلوممون میسوزه که آخرای بازی با سوانسی چنان زدم رو میز که گوشیم پرت شد زمین و همون موقع به قول داداش منچستریم بخاطر وحشی بازی (تعصب تیمی نه ها...وحشی بازی!!!!!!!) با داداشم دعوام شد...

hesam در 27/10/1390 | 22:27 گفت:

اره,اره,اواواواو!!

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:24 گفت:

آره
والله

علیرضا در 27/10/1390 | 22:19 گفت:

آره..........نمیجنگیدیم بلکه تو صدر پادشاهی میکردیم.............

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:14 گفت:

میجنگیدیم چون خیلی ست بازی میکنیم

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:13 گفت:

آره

علی ارشدی در 27/10/1390 | 22:03 گفت:

5-6 تا پنالتی مسلم برامون نگرفتن اوج افتضاحات(اشتباهات حق مطلب رو ادا نمی کنه) داوری هم بازی سیتی بود

علی ارشدی در 27/10/1390 | 22:02 گفت:

آره