نامردی در چه حد؟؟؟

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 52,616 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نامردی در چه حد؟؟؟

تا آخر  بخون بفهمی اینجا ( پشت پرده فوتبال) چه خبره!!!
بخدا الان که بازی بارسا - رئال تموم شده دارم از سر درد میترکم!!حالا بگو چرا؟
اونایی که بازی رو کامل نگاه کردن درک میکنن حرفامو..
این بازی منو یاد اون حقارت بارسایی ها تو بازی نیمه نهایی جام باشگاها با چلسی انداخت!!!حتی بدتر از اون بود!!!
آخه من نمیدونم این پلاتینی ملعون که چنبره زده رو فوتبال اروپا چقدر میتونه پست فطرت باشه، تاکی باید این


بخدا از بس داور  به ضرر رئال خطای الکی گرفت داشت گریم میگرفت...آخه عوضی اینم داور بود آوردی ؟
آشغال نامرد رفته یه گاگولی رو از مالزی برداشته آورده واسه داوری این بازی(اینکه میگم پلاتینی داور رو آورده چون مطمئنم از هر راهی واسه کمک به بارسا استفاده میکنه)...
این داور رو آورده که بتونه (ببخشیدا) قشنگ بشاشه تو بازی بعدشم اگه داور محروم شد هیچی به هیچی و انگار نه انگار که یه همچین خری رو کره زمین بوده که داوری میکرده....
نامردیها بیشمار بارسا:
1: یه گل رئال رو الکی قبول نکرد
2: 2تا پنالتی واسه رئال نگرفت
3: دست به مسی میزدن خطای 110% بود !!!
4: آخر بازی هم هنوز که ماشالاش بشه (داورو میگم)قشنگ شلوارشو کشید پایین و جیش کرد رو رئال و....
خیلی بدتر از اینها سر رئال رو بریدن که من خوابم میاد دیگه ننوشتم....!!!!!!!!!!
و ادامه ی داستان های قهرمانی بارسا با پلاتینی را در پست های بعد بخوانید...!!!!
راستی بارسا خرشانس هم بود یه زیرطاق اوزیل زد که پینتوی فراماسون کنار گلوش 2تا چیز(!!!) احساس کرد...
ببخشید به سایت آرسنال ربطی نداشت ولی بحث اصلیم دستای کثیف پشت پردست که همون دستای نجس نمیزارن ما تیممون پا بگیره و جام بیاره!!
همین نامردان که 13تا پنالتی رو واسه ما نمیگیرن...همینان که دوست دارن منچستر بازم قهرمان شه ، و همینان که..... و .... و .....!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 6/11/1390 | 19:15 گفت:

تو رو خدا ول کنید بحث این پت و متو.خودمون کم مشکل داریم این دوتا رو هم بهش اضافه کنیم

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 19:11 گفت:

منظورت از خطاهای وحشیانه همون تنه فنی هاست دیگه؟نه؟
قبول دارم یه لاس باید اخراج میشد اما اگه دقت میکردی میدی که داور به محض برخورد یه بازیکن با بازیکنای بارسا خطا میگرفت حالا هر جور شده خودش رو متقاعد میکرد که تصمیمیش درسته...

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:03 گفت:

من با کمال احترام وقت نازنینمو برای تیمی جز آرسنال نمیذارم :) مخصوصا که تو هر بخش خبری کوچیکی هم گلای این بازی رو 10 بار نشون میدن پس چرا باید 90 دقیقه بازی رو ببینم؟
گور بابای بارسا و رئال(با کمال احترام به دیگران)

Saeed Milani در 6/11/1390 | 17:53 گفت:

حداقل 4 تا از بازیکن های رئال باید اخراج می شدن :-) مطمئنی بازیه دیشب منظورته؟! سه تا از بازیکن های بارسا رو مصدوم کردن با خطاهای وحشتناکی که انجام می دادن. رئال برای جبران ضعف هاش دست به فوتبال کثیف و وحشی گری در برابر بارسلونا میزنه که تا ابد هم موفق نخواهد شد. هرچند به ما چه ما به عنوان یه بی طرف ، طرفدار بازیه زیبا بودیم.

ali در 6/11/1390 | 16:31 گفت:

خوب گفتی هومن جون

محسن در 6/11/1390 | 14:47 گفت:

گور پدر بارسا و رئال بازی اونا و طرفداری از بارسا به ما چه ؟؟
این طرفداری ها که دیگه دمده شده!!
بابا بچسبید به آرسنال !!
وای خدا اگه هازارد بیاد آرسنال................
نذر کردم اگه هازارد بیاد آرسنال مادر بزرگمو پیاده بفرستم کربلا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محسن آزاده در 6/11/1390 | 14:29 گفت:

خوش به حال خودم که اصلا یه دقیقه از بازی رو هم ندیدم . . . اعصابمم راحت ;)

sepehr najafian در 6/11/1390 | 13:38 گفت:

گل راموس کاملا درست بود.کلا داورا طرفدار بارسان.

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 12:31 گفت:

دقیقا یادمه این عوضی قبل از بازی فینال منچستر - بارسا به خبرنگار ها گفت که طرفاره بارساست...اون سالی رو میگم که رونالدو هم تو منچستر بود...
اگه دقت میکردین واضح بود منچستری ها هیچ امیدی واسه پیروزی نداشتن (مخصوصا بعد از دیدن نیمه نهایی اون سال بارسا - چلسی) و حتی نصفه بازیه خودشونم ارائه ندادن...چون میدونستن در هرصورت باید باید باید بارسا قهرمان شه...

اميرحسين اباذري در 6/11/1390 | 10:14 گفت:

پلاتيني خودش گفته که طرفدار بارساست؛توقع ديگه اي نداشته باشين,,,‏!‏

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 09:28 گفت:

راستی این رو حتما بخونید:
casillas to refree:
" now you can go out and party with barca "

بخدا ارزش بارسا رو فقط با ....میشه مقایسه کرد..!!!
حالا خودتون جاخالی رو پر کنید!!!

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 09:25 گفت:

آقا منم اگه هازارد بیاد نماز شکر میخونم...خیلی...
-------------------
حمید خان خوش بحالت که فقط یه نیمه رو دیدی و خوابیدی چون دیگه اعصاب نمیموند واست....

حمید فرازی در 6/11/1390 | 08:09 گفت:

من که یه نیمه رو بیشتر ندیدم واقعا ایت تئاترلونا سر آدمو درد میاره.البته اون نیمه هم یه پنالتی واسه بارسا نگرفت و دیارا رو اخراج نکرد ولی واسم مهم نیست

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 06:25 گفت:

شهرام واي به حالت اگه نياد آرسنال، نفرينت ميكنم سنگ شي! شوخي هم ندارم. ميفهمي اعصاب نداريم؟!

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:32 گفت:

باور نمیکنید خودتون ترجمه اش کنید:

هناك خبر مفرح اذا كان صحيح ارسنال اقترب من التعاقد مع هازارد بمبلغ 25 مليون و سيكون لاعب لارسنال خلال 48 ساعة
اعلم انه في الاغلب ستكون اشاعة و اننا تعودنا على كثرة الاشاعات في ايام الانتقلات .

و هذا لينك للخبر :
http://itsallarsenalinhere.blogspot.com/2012/01/eden-hazard-to-join-arsenal.html

Fawzi

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:24 گفت:

گور بابای بارسلونا با یا بهتر بگم داور لونا ...........
الان یه خبر تو پ خوندم هازارد تو لندنه و نزدیکه با ارسنال یه قرارداد 25 میلیون پوندی ببنده ای خدا اگه بشه کلی نماز شکر میخونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shervin در 6/11/1390 | 03:11 گفت:

نیمه اول 1 دقیقه وقت تلف شده داشت. ب-ا-ر-س-ا دقیقه 4 وقت اضافه گل زد.
نیمه دوم 3 دقیقه وقت تلف شده داشت. داور دقیقه 2 سوت زد.
وقتایی که بازیه انارفروشا رو میبینم تا یک ماه از فوتبال به این کثیفی حالم بهم میخوره.
خیلی خوشگل یه چلسی-ب-ا-ر-س-ا یا یه آرسنال- ب-ا-ر-س-ا یا یه رئال ب-ا-ر-س-ا دیگه دراورد.(لیگ قهرمانان پارسال و 2 سال پیش(چلسی) )