کاریکاتور ون پرسی...(لعنت به طراحش)

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 52,610 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

کاریکاتور ون پرسی...(لعنت به طراحش)

این جوجه های پرروی سایت گل دارن این وسط موش میدوونن...
این موضوع بحث ون پرسی با ونگر بعد از تعویض چمبرلین اینقدا هم که ما فکر میکنیم پیش پا افتاده نیستا...
من که تا وقتی ون پرسی قراردادش رو تمدید نکنه دلم آشوبه!!!این جوجه های نامرد سایت گل و خیلی از سایت های دیگه دارن این وسط موش میدوونن...
این موضوع بحث ون پرسی با ونگر بعد از تعویض چمبرلین اینقدا هم که ما فکر میکنیم پیش پا افتاده نیستا...
آخه ون پرسی که بی شک الان بهترین بازیکن آرسنال و لیگ هستش الان آخرای قراردادش با آرسناله و این موضوع با پیشنهادهای وسوسه برانگیز تیم های دیگه به ون پرسی خطرناکتر از قبل میشه...
مخصوصا حالا که تا این لحظه کاپیتان قراردادش رو تمدید نکرده و مشخص نیست هدفش چیه!!!
خدا بخیر بگذرونده آخه اگه اینجور بحث ها نقل محافل خبری بشه امکان رفتن کاپیتان خیلی بیشتر میشه...حداقلش اینه که روی ادامه بازی ون پرسی اثر منفی میزاره و اون روحیش رو از دست میده...
متاسفانه به نظر من اگه ونگر بخواد به این روند ادامه بده و برنامه ای برای جذب بازیکن نداشته باشه احتمال رفتن ون پرسی هم میره بالا و میشه دقیقا جریان سسک و...و...و...
این کاریکاتور رو سایت گل گذاشته که ایشالا خیر نبینن:

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

روح الله درویشی در 7/11/1390 | 12:18 گفت:

یه پیام هم واسه شهرام جونه عمویی دارم.شهرام کجایی پسر کی عضو شدی چرا به ما خبر ندادی بی معرفت

روح الله درویشی در 7/11/1390 | 12:16 گفت:

اشکال نداره تیمی که دیگه آب از سرش گذشته بایدم مضحکه ای اون بشه مگه میشه بازیکین با اولین حضورش تو زمین خوب بازی کنه و مربی برجسته ای مثله ونگر اونو تعویض کنه.خیلی عجیب بود مت که شوکه شدم

سیدعلی موسوی امامزاده در 7/11/1390 | 01:09 گفت:

گل کثیف ترین سایت دنیاس.
سایتی که توش از حسادت و غرور بوشهریهای خونگرمو " پا پتی" خطاب کنه و توش به هم فحش خواهر مادر بدن سایتم چیزی نگه باید درشو گل گرفت
زنده باد بوشهر!
گل آشغال

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 23:42 گفت:

یعنی بای بای ون پرسی...
یعنی اختلاف بین رئیس و کاپیتان!!!!

آرمان امیراحمدی در 6/11/1390 | 23:39 گفت:

معنیش چیه ؟!

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:47 گفت:

ها ها ها ها دمت گرم حمید سایت هم رفتی پس علی ارشدی برو بگرد سایت رو پیداکن اونجا از نویسنده اون سایت حق شکایت داری و من و حمید بی تقصیریم تاز باید یه چیزی هم بهمون بدی چون نگرانت شده بودیم و احساس ناراحتی بهمون دست داده بود!!!!((:

حمید فرازی در 6/11/1390 | 19:41 گفت:

شهرام چر ا حرف میذاری تو دهن من؟ کی من گفتم من فقط حرف تو رو تایید کردم اون سایتی که دادی رفتم دیدم همین خبرو زده خیلی ناراحت شدم جون تو

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:34 گفت:

اه اه اه حمید شایه کجا بود من که منبع و لینک خبر رو داده بودم علی ارشدی تو نبودی من خواستم یادت رو زنده نگه بدارم بده نه خودت بگو بده؟؟؟؟؟
تازه حمید گفت که به رحمت ایزدی پیوستی من گفتم رفتی زیارت!!!!!!!!!
باور نمیکنی مدارکش هم موجوده کافیه یه کم تو بلاگ های قبلی بگردی!!!!!!!!!((:
من دورا دور سید رو میبوسم دلم واسش یه ذره شده!!!!!!!

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:26 گفت:

خب خدا رو شکر(سید رو میگم)

حمید فرازی در 6/11/1390 | 19:23 گفت:

سلام علی.بابا نگرانت شدیم این شهرام خیر ندیده شایعه کرده بود زبونش لال...
واقعا خوبه که کانون به روزای خوبش برگشته و امیدوارم همیشه همینجور باشه.راستی سید امین سلام همه رو رسوند یه خورده گرفتار شده(البته گرفتاری از نوع خیلی خوبا) و گفت چند هفته دیگه برمیگرده.احتمالا هم زمان با ویلشر برمیگرده

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:17 گفت:

آقا منم همتونو دوست دارم علی سعید میلانی شهرام سید امین(کجاست) سام حمید فرازی و توپچی حامد توپچی و ....
دلم براتون تنگ شده بود تو این یه روز

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 18:25 گفت:

من علی رو خیلی قبول دارم ولی در مورد ونگر با هاش اخطلاف نظر دارم همین.....
اه یادت میاد چقدر بحث کردیم سر ونگر ها ها ها

شعار من و علی یکیه زنده باد مخالف............

حمید فرازی در 6/11/1390 | 17:38 گفت:

دمت گرم علی.واقعا نشون دادی یه آرسنالی هستی.امیدوارم اون پست قبلی منو خونده باشی.خیلی خوشحالم که بازم اخلاق و صمیمیت تو این سایت برقرار شده.قطعا اینجا هرکسی اختلاف نظر داره ولی حقشه که نظرشو بگه ولی بدون توهین حتی به اعضای آرسنال

ali در 6/11/1390 | 17:13 گفت:

علی خودتی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
******************************
حمید جون درست گاهی اوقات بحث های میشه که گاها توام با توهین هست ولی به خدا من بچه های این سایت از جمله خودت و علی ارشدی وسعید میلانی رو خیلی دوست دارم.
همین شهرام عمویی قدیما خیلی باهم دیگه بحث میکردیم ولی بعدش دیگه باهم رفیق شدیم در عین حال خیلی هم اختلاف نظر داریم ولی من شهرام رو خیلی خیلی دوست دارم این رو خودشم میدونه.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 16:46 گفت:

علی خودتی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali در 6/11/1390 | 16:39 گفت:

غلط کرده توهین بکنه به بچه های بوشهر.
بچه های بوشهر که یکیش همین شهرام عمویی هست از صدتا سایت گل هم گل تر هست

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 16:17 گفت:

کثیف ترین سایت جهان گل هستش به حمایت از حمید توپچی دوست عزیزم...

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 15:02 گفت:

گل سایت کثیفیه چند وقت پیش به بوشهری ها توهین کرده بودند!!!تف به شرفشون

حمید فرازی در 6/11/1390 | 14:45 گفت:

من که گل فارسیو تحریم کردم زیاد حاشیه درست میکنه سایت بارسا و پرسپولیسه

علی قاسمی در 6/11/1390 | 13:42 گفت:

جالب بود

sepehr najafian در 6/11/1390 | 13:33 گفت:

بايد چمبرلينو ميذاشت

سروش در 6/11/1390 | 12:32 گفت:

جالب بود...

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 12:26 گفت:

به عددهای تابلوی تعویض دقت کنید...!!!!!!!
وای به حال ما !!!